صفحه 54 از 70 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

سلام دوستان
    چند تا سربرگ تهران جنوب دارم دوستان اگه کسی میخواد بگه

سلام
    یه سوال دارم
    خواهش می کنم اگه کسی می دونه بهم کمک کنه
    می خواستم بدونم برگه توصیه نامه (recommendation letter) دانشگاه آزاد رو از کجا باید تهیه کرد؟
    دانشگاه میگه نداره، معاونت بین الملل تو پاسداران هم میگه نداره
    نمی دونم چه کار کنم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط atenanazari نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم
    خواهش می کنم اگه کسی می دونه بهم کمک کنه
    می خواستم بدونم برگه توصیه نامه (recommendation letter) دانشگاه آزاد رو از کجا باید تهیه کرد؟
    دانشگاه میگه نداره، معاونت بین الملل تو پاسداران هم میگه نداره
    نمی دونم چه کار کنم
    برگۀ خاصی نیست؛ اگر براتون گربه می رقصونند، خودتون درستش کنید و بدید استاد مورد نظر، توی اون بنویسه.
    امان از دست مسئولین دانشگاه آزاد که به فکر آسایش دانشجوها نیستند!
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

برای توصیه نامه حتما باید بگیم استاد دستی روی کاغذ بنویسه و امضا کنه یا فرم و شیوه آنلاین هم داره؟ من به استادم دسترسی ندارم

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Cedar نمایش پست ها
    برای توصیه نامه حتما باید بگیم استاد دستی روی کاغذ بنویسه و امضا کنه یا فرم و شیوه آنلاین هم داره؟ من به استادم دسترسی ندارم
    بستگی به دانشگاه مورد نظرتون داره! یک سری آنلاین هست سیستمشون یک سری هم بصورت هارد کپی
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member

برو بچ سلام
    من یه سوال دارم
    من دارم برای چند دانشگاه اپلای میکنم تا در نهایت ببینم در کدام یک پذیرفته میشم
    باید از توصیه نامه استادم برای مثل 4 تا کپی بگیرم و تحویل بدم که برای هر 4 دانشگاه ارسال کنن؟
    کسی میدونه من باید چیکار کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldash نمایش پست ها
    برو بچ سلام
    من یه سوال دارم
    باید از توصیه نامه استادم برای مثل 4 تا کپی بگیرم و تحویل بدم که برای هر 4 دانشگاه ارسال کنن؟
    رو سربرگ جدا پرینت بگیرین امضا کنن زیر هر کدوم بهتره به نظر من !!!

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldash نمایش پست ها
    برو بچ سلام
    من یه سوال دارم
    سلام
    اول از همه بررسی کنید که دانشگاه های مورد نظرتون توصیه نامه کاغذی ازتون میخوان یا اینکه آنلاین!!
    اگر آنلاین میخوان که باید ایمیل استادتون رو بهشون بدید خودشون ایمیل میزنن به استاد و درخواست میکنن استاد هم باید توصیه نامه شما رو از طریق ایمیل بفرسته.
    اگر کاغذی میخوان:
    باید 4 تا توصیه نامه اصل (نه کپی) پرینت بگیرید و بدید استادتون امضا کنه.
    ترجیحا توی متن هر توصیه اسم دانشگاه مورد نظر ذکر بشه.
    این 4 تا رو میذارید توی پاکت انگلیسی دانشگاه و مجددا استاد روی برگردون نامه رو امضا میکنه و در صورت امکان مهر انگلیسی دانشگاه هم روی برگردون پاکت زده بشه
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    این روشه ها از ارزش توصیه می کاهد. توصیه باید محرمانه باشه نه اینکه شما بدنید چی نوشته شده. برخی از دانشجویان که مشکل شما رو دارند فرم رو ضمیمه ی توصیه کرده سیل میکنند و میفرستند. که باز جای سوال ایجاد میکنه اگر استاد وقت نوشتن داشته چرا فرم رو تیک نزده.
    بازم ببینید چی به صلاحتونه. در این وقت کم نظر دادن و اجرا کردن سخته. اگر بشه استادی پیدا کنید آنلاین براتون پر کنه خیلی با ارزش تره.
    شادزی
    سلام
    یه سوال دارم. من آنلاین اپلای کردم و 90% دانشگاهها توصیه نامه میخواستن که ایمیل اساتید و دادم و هنوز پر نکردن اونهارو. میخوام کاغذیشو بفرستم اما یه مشکل دارم. اینکه همه ی دانشگاه ها خودشو فرم توصیه نامه دارن اما کلی داستان داره که استاد حتما باید پر کنه که امضاش کنه و استادا هم وقت اینو ندارن که مثلا 5 تا ازاین توصیه نامه ها پر کنن، میخوام ببینم که آیا میشه با سر برگ دانشگاه خودم بفرستم؟ چون متن مورد تایید استادا رو گرفتم اما در مورد فرمی که باید پرینت کنم نمیدونم که دانشگاه ها کدومو میخوان یا قبول میکنن؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahyar نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم. من آنلاین اپلای کردم و 90% دانشگاهها توصیه نامه میخواستن که ایمیل اساتید و دادم و هنوز پر نکردن اونهارو. میخوام کاغذیشو بفرستم اما یه مشکل دارم. اینکه همه ی دانشگاه ها خودشو فرم توصیه نامه دارن اما کلی داستان داره که استاد حتما باید پر کنه که امضاش کنه و استادا هم وقت اینو ندارن که مثلا 5 تا ازاین توصیه نامه ها پر کنن، میخوام ببینم که آیا میشه با سر برگ دانشگاه خودم بفرستم؟ چون متن مورد تایید استادا رو گرفتم اما در مورد فرمی که باید پرینت کنم نمیدونم که دانشگاه ها کدومو میخوان یا قبول میکنن؟
    سلام

برخی دانشگاه ها که فرم دارند نوشتند که میتونید جای پر کردن اون نامه ی استاد رو بهش پیوست کنید و ارسال کنید. البته باید خود استاد پست کنه تا محرمانه تلقی شه. برخی قبول دارند خودتون این پست رو انجام بدید. در نهایت هر دانشگاه قوانین خاص خودش رو داره و تعمیم کار درستی نیست.از خودشون بپرسید تا راهنمایی کنند.

شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)