صفحه 7 از 70 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_SH
    از بچه ها کسی مورد مشابه مشکل من رو نداشته ؟؟؟
    من فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

ali

IUT 's deps usually provide stu with official -head letters;

anyway, I think that will not be problematic

Junior Member

همین که نامه رو توی سربرگ انگلیسی uni پرینت بگیریم و بدیم استاد امضا کنه و بعدش هم در پاکت رو ببندیم کافیه؟ همش همینه؟
    آخا Uni من اصلا مهرو موم نمی کنه هیچی رو... فرمت نامه رو هم خود نوشتم که خوب باشه!!!
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

مهر ضروري نيست فقط كافيه پشت پاكت امضا بشه و چسب زده بشه
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

کسی می دونه که امور بین الملل دانشگاه آزاد سریرگ و پاکت انگییسی داره و به دانشجو ها می ده؟
    توصیه نامه تایپ بشه بهتره یا دستنویس؟ مرسی که جواب می دید

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط a_fr
    کسی می دونه که امور بین الملل دانشگاه آزاد سریرگ و پاکت انگییسی داره و به دانشجو ها می ده؟
    توصیه نامه تایپ بشه بهتره یا دستنویس؟ مرسی که جواب می دید

آره داره.
    توصیه نامه باید تایپ بشه و استاد امضا کنه. بهتره چند تا برگ ازشون بگیرید .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

N!MA
    Guest

منظور از reference for admission(to the referee همین recommendation هست دیگه ؟
    بعدش اینو به صورت پی دی اف گرفتم از تو سایت یکی از دانشگاهها و دادم استاد جواب سوالاتشو بده همشم سوالاش این بود که متقاضی این قابلیتو داره این استعداد رو برا این رشته داره و از این جور سوالا حالا که میگین باید تایپ بشه چطوری جواب سوالا رو به صورت تایپی به این برگه که بالاش اسم و ادرس خود اون دانشگاست اضافه کنم

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    بعدش اینو به صورت پی دی اف گرفتم از تو سایت یکی از دانشگاهها و دادم استاد جواب سوالاتشو بده همشم سوالاش این بود که متقاضی این قابلیتو داره این استعداد رو برا این رشته داره و از این جور سوالا حالا که میگین باید تایپ بشه چطوری جواب سوالا رو به صورت تایپی به این برگه که بالاش اسم و ادرس خود اون دانشگاست اضافه کنم
    ًRefference Letter یا Recommendation به دو صورت هست.
    به حالت بهش personal میگن که استاد متن نامه رو مینویسه یا بهتون میگه خودتون یه چیزی بنویسید و بعد بررسی میکنه و امضا میکنه که بهتره تایپ شده باشه.
    یه حالت هم داریم که template آمادش تو وب سایت دانشگاه هست و شما اونو دانلود میکنید و به استاد میدی پر کنه. بدیهیه که در این مورد باید دستخط استاد باشه.
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

سربرگ خیلی مهم نیست می تونین تو کاغذ معمولی بنویسین. البته اگر داشتین بهتر بود ولی فقدانش هم مشکل ایجاد نمی کنه. به خصوص اگه از پاکت آرم دار انگلیسی دانشگاه استفاده کنین

و اگه واقعا این رو هم ندارین یاز هم مهم نیست. چون استاد در نامه رو امضا می کنه و شما ایمیل و آدرس استادتون (که مال دانشگاه هست ) رو دادین و اونا در صورت شک داشتن می تونن تماس بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    اگه قسمتي داره كه توش نوشته نظرتونو در مورد قابليت هاي اين دانشجو بنويسيد مي تونييد يه نامه كلي كه استادتون قبلا نوشته را به ابن قسمت ضميمه كنيد فقط تو همين قسمت بايد بنويسيد كه به نامه ي ضميمه شده مراجعه شود.
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)