صفحه 11 از 70 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

solmaz.n
    Guest

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

من هم همین مشکل را دارم. کامپیوتر دانشگاه آزاد نجف آباد خوندم.البته اوون 3 تا دانشگاهی که تو کانادا هستن و میخوام واسشون اقدام کنم فرم توصیه نامشون رو دانلود کردم و دادم استادهام پر کردن.ولی نمیدونم تو چه پاکتی بذارمشون.دانشگاه میگه ما پاکت نمیدیم.باید خودت پاکت سفید بیاری استاد مهر کنه.در واقع اصلا نمیفهمن چی هست اینا!!!حرفی از سربرگ دانشگاه هم نبود.حالا میگید باید چیکار کنم؟

سلام دوستان
    استاد راهنمای من بتازگی از پلی تکنیک رفته دانشگاه آزاد! از بقیه هم نمی تونم ریکام بگیرم.
    اگه الان ازش ریکام بگیرم با سربرگ دانشگاه جدیدش مشکلی پیش میاد؟
    اگه برم امیرکبیر و نگم برای کدوم استاد میخوام، آیا دانشگاه همینجوری بهم سربرگ یا حداقل پاکت میده؟!

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

سلام دوستان
    من برای توصیه نامه، به پاکت آرم دار دانشگاه آزاد نیاز دارم. آیا کسی از دوستان می تونه یه تصویر از پاکت دانشگاه رو اینجا قرار بده؟ یا برایم ارسال کنه؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian نمایش پست ها
    بعضی دانشگاهها خودشون فرم های مخصوصی برای Rec. Letter دارن که خ.ب در صورتی که چنین فرمی در دانشگاه مورد نظرتون وجود داشت، باید از اون استفاده کنید. اگر هم نبود، تا جایی که من اطلاع دارم مشکلی نیست اگر روی برگه معمولی نوشته بشه یا کاغذ خود دانشگاه الانتون باشه.
    با سلام
    اگه خود دانشگاه فرم توصیه نامه رو بده وقتی استاد پرمیکنه باید مهر دانشگاه بخوره یعنی بدون مهر اعتبار نداره؟

دانشگاه ما ( آزاد ) نه سربرگ اینگلیسی داره و نه پاکت! یکی از استادام میگه خودت درست کن یه چیزی بیار ! حالا من چیکار کنم آخه ! یجایی خوندم اگه خودمونم درست کنیم ممکنه امور بین الملل دانشگاه آزاد موقع پست مدارک گیر بده

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    دانشگاه ما ( آزاد ) نه سربرگ اینگلیسی داره و نه پاکت! یکی از استادام میگه خودت درست کن یه چیزی بیار ! حالا من چیکار کنم آخه ! یجایی خوندم اگه خودمونم درست کنیم ممکنه امور بین الملل دانشگاه آزاد موقع پست مدارک گیر بده
    واحد بين الملل دانشگاه آزاد واحدتون سربرگ ميده !!
    مثلا واسه تهران-جنوب بايد بريد ساختمان زير پل كريمخان. اينقدر بچه ها اين سربرگ رو گرفتن كه وقتي بگيد واسه recommendation ميخوام ديگه اذيت نميكنن ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

دانشگاه ما اصلا واحد بین الملل نداره ! اون مال دانشگاه آزادهای تهرانه که راحتن نه مال شهرستانها !
    من باید چیکار کنم ؟ خودم دست بکار شم ؟ موقع پست امور بین الملل گیر نمیده ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    استاد راهنمای من بتازگی از پلی تکنیک رفته دانشگاه آزاد! از بقیه هم نمی تونم ریکام بگیرم.
    اگه الان ازش ریکام بگیرم با سربرگ دانشگاه جدیدش مشکلی پیش میاد؟
    اگه برم امیرکبیر و نگم برای کدوم استاد میخوام، آیا دانشگاه همینجوری بهم سربرگ یا حداقل پاکت میده؟!
    قبلا امیرکبیر هر تعداد پاکت می خواستی می داد ولی الان یکم سخت می گیره اصرار کنی شاید دادند

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    دانشگاه ما اصلا واحد بین الملل نداره ! اون مال دانشگاه آزادهای تهرانه که راحتن نه مال شهرستانها !
    من باید چیکار کنم ؟ خودم دست بکار شم ؟ موقع پست امور بین الملل گیر نمیده ؟
    با واحد بین الملل کل دانشگاه ازاد تماس بگیر . همون که تو خیابون پاسدارانه . تلفنشو پیدا کن و تماس بگیر. ببین سربرگ میدن یا نه.
    اگه نشد احتمالا مجبوری یه سربرگ درست کنی . البته اکثر دانشگاهها template دارن واسه توصیه نامه و استاد اونو پر میکنه .....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

سلام
    برای استادهایی که هیت علمی دانشگاه دیگه (غیر از مال خودمون) هستن اما توی دانشگاه ما درس میدن، باید روی سربرگ دانشگاه خودمون بنویسن یا دانشگاهی که هیت علمی هستن؟

در ضمن میشه از سربرگ دانشگاه کپی رنگی گرفت و استفاده کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)