صفحه 12 از 70 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zexin نمایش پست ها
    سلام
    برای استادهایی که هیت علمی دانشگاه دیگه (غیر از مال خودمون) هستن اما توی دانشگاه ما درس میدن، باید روی سربرگ دانشگاه خودمون بنویسن یا دانشگاهی که هیت علمی هستن؟

در ضمن میشه از سربرگ دانشگاه کپی رنگی گرفت و استفاده کرد؟
    دقیقا منم همین سوال رو دارم. منم 2 تا از استادهایی که برام ریکامندیشن نوشتن قبول کردند که با سربرگ دانشگاه تهران و شریف بهم بدن ولی نمی دونم میشه این کار رو کرد یا نه چون من دانشگاه آزاد خوندم. و با سربرگ شریف و تهران.... لطف کنید راهنمایی کنید.
    HS

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid77 نمایش پست ها
    دقیقا منم همین سوال رو دارم. منم 2 تا از استادهایی که برام ریکامندیشن نوشتن قبول کردند که با سربرگ دانشگاه تهران و شریف بهم بدن ولی نمی دونم میشه این کار رو کرد یا نه چون من دانشگاه آزاد خوندم. و با سربرگ شریف و تهران.... لطف کنید راهنمایی کنید.
    به نظر من حتی بهترم هست
    چون قرار نیست حتما استاد باشن چه برسه که استاد دانشگاه خودتون نباشن
    حتی جالبه که اشخاص آکادمیک از دانشگاه های مختلفی شمارو بشناسن

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نه دوست عزیز این موضوع اصلا جالب نیست. چون ترجیح دانشگاها اینه مه استادای دانشگاه شما باشن و توضیح این موضوع که این استاد از یک دانشگاه دیگه اینجا درس می ده کمی مشکل هست. شما روی سر برگ دانشگاه خودتون توصیه نامه بگیرید
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

این مسئله بسیار میتونه مفید باشه در صورتی که شما با اون استاد کار کرده باشید و اون عنوان کاری رو که شما باهاش همکاری (فلان پروژه ی تحقیقاتی مثلاً) حتماً توی نامه ذکر کنه... بدون ذکر این موارد و فقط بیان این مساله که دانشجوی x رو میشناسم و آدم خوبیه (!) خیلی جالب نیست
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer Information security, university technology of Malaysia (UTM)

با سلام به تمامی دوستان عزیزو تشکر از همه

من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم و برای Recommendation letter مجبورشدم خودم تمام کاراشو بکنم متاسفانه بخاطر استادی که اصلا اسم نامه روهم نشنیده ,سوالی که برام پیش اومده:
    1- حتما استاد باید مهر و امضا انگلیسی بزنه؟(میشه بگم مهر گروه دانشکده رو بزنه البته فارسی؟)
    2- احیانا کسی سر برگ نامه دانشگاه آزاد رو به انگلیسی داره؟ممنون میشم اگراتچش کنید!
    3- اصلا لزومی داره پاکت ویا سر برگ انگلیسی آماده کنم چون فارسیشو میتونم بگیرم؟

با تشکر فراوان از همه بچه های انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_eng نمایش پست ها
    با سلام به تمامی دوستان عزیزو تشکر از همه

من فارغ التحصیل دانشگاه آزاد هستم و برای Recommendation letter مجبورشدم خودم تمام کاراشو بکنم متاسفانه بخاطر استادی که اصلا اسم نامه روهم نشنیده ,سوالی که برام پیش اومده:
    1- حتما استاد باید مهر و امضا انگلیسی بزنه؟(میشه بگم مهر گروه دانشکده رو بزنه البته فارسی؟)
    2- احیانا کسی سر برگ نامه دانشگاه آزاد رو به انگلیسی داره؟ممنون میشم اگراتچش کنید!
    3- اصلا لزومی داره پاکت ویا سر برگ انگلیسی آماده کنم چون فارسیشو میتونم بگیرم؟

با تشکر فراوان از همه بچه های انجمن
    من یکی از استادام فقط امضا فارسی میزنه چند جا قبلاً فرستادم مشکلی پیش نیامده

فکر نکنم سر برگ مهم باشه، فقط آرم دانشگاه مهمه ببیند. کلاً میگن اونا نه استادهای ایرانی و می شناسن نه مهمه براشون چی نوشتن زیاد گیر نباشین فقط بیبینید که سریع میده و آنلاین هم باده پر کنه. فقط چیزی که من دیدم بعضی از استادها مستقیمابا توصیه کننده شما تماس می گیرن مخصوصا استاد راهنما رو. مثلا یه استاد یه یکی از دوستام گیر داده بود چرا از استاد راهنمات ریکام نداری و می خوام باهاش تماس بگیرم. الان که دانشگاه های خوب همه آنلاین فقط ریکام می گیرند بقیه رو هم بفرستید بره این هم گیر به سر برگ ندین بعضی استادا خودشون سربرگ ساختن برا خودشون

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

دوستان دو تا مشکل

1- من یکی از استادام که دانشگاه خودم نیست برام ریکام نوشته و امضا کرده .. اما مهر نزده! هر چقر هم گفتم مهر بزن گفت دانشگاه ما مهر نمیزنه! حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ قبول نمی کنن؟

2- یکی از استادامم هر کاری کردم نذاشت در پاکت چسب بزنم .. روش مهر و امضا کرد .. حالا من روی امضای اون چسب بزنم یا نمیخواد!!

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    دوستان دو تا مشکل

1- من یکی از استادام که دانشگاه خودم نیست برام ریکام نوشته و امضا کرده .. اما مهر نزده! هر چقر هم گفتم مهر بزن گفت دانشگاه ما مهر نمیزنه! حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟ قبول نمی کنن؟

2- یکی از استادامم هر کاری کردم نذاشت در پاکت چسب بزنم .. روش مهر و امضا کرد .. حالا من روی امضای اون چسب بزنم یا نمیخواد!!
    1. نیازی نیست... فقط اگر در پاکت دانشگاه نگذاشتید، بزارید و مهر و موم کنید
    2. اون هم مسئله ای نیست... امضا رو معمولاً روی در پاکت میزنن... شما هم میتونین روی اون رو چسب نواری بزنید... اگر نزنید هم مسئله ای نیست

Junior Member

میشه لطفا نمومه های recommendation letters رو بذارید! آخه اصولا تو دانشگاه ما استادا تنبل تر از اونن که خودشون بنویسن و ما باید بنویسیم اونا امضا کنن.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط spiky8877 نمایش پست ها
    میشه لطفا نمومه های recommendation letters رو بذارید! آخه اصولا تو دانشگاه ما استادا تنبل تر از اونن که خودشون بنویسن و ما باید بنویسیم اونا امضا کنن.
    academic recommendation letter رو گوگل کنید... نمونه های زیادی گیر میارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)