صفحه 13 از 70 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

اگر من خودم سربرگ دانشگاه رو بسازم
    آیا امکانش هست بفهمند و اذیتی کنند؟
    یعنی ریکام رو تو سربرگ خودم ساختم بزنم و استاد امضا کنن؟
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Petersool نمایش پست ها
    اگر من خودم سربرگ دانشگاه رو بسازم
    آیا امکانش هست بفهمند و اذیتی کنند؟
    یعنی ریکام رو تو سربرگ خودم ساختم بزنم و استاد امضا کنن؟
    اگر قصدتون تقلب نباشه، معمولاً اتفاقی نمیفته... من قبلاً این کار رو کردم... چون دانشکده در اون روز خاص سربرگ انگلیسی نداشت، یه نامه ی انگلیسی که توی سربرگ دانشگاه نوشته شده بود از اون استاد گرفتم و اسکن کردم و متنش رو پاک کردم و پرینت گرفتم مجدداً.... و مشکلی هم پیش نیومد
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

سلام دوستان. واسه سربرگ دانشگاه آزاد چه کنیم. کسی نمونه ای نداره؟ آخه ما که شهرستانیم و نمیتونیم هر موقع که اراده کنیم بریم تهران چه کنیم . دانشگاه هم که اصلا نمیدونه LOR چی هست!! خواهشن یکی کمک اساسی بده که دیگه وقتی ندارم.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_saw4 نمایش پست ها
    سلام دوستان. واسه سربرگ دانشگاه آزاد چه کنیم. کسی نمونه ای نداره؟ آخه ما که شهرستانیم و نمیتونیم هر موقع که اراده کنیم بریم تهران چه کنیم . دانشگاه هم که اصلا نمیدونه LOR چی هست!! خواهشن یکی کمک اساسی بده که دیگه وقتی ندارم.
    سربرگهای انگلیسی دانشگاه آزاد بسته به هر واحد متفاوته... و جالب اینکه ساختار سربرگها در داخل خود واحدهای دانشگاه آزاد هم یکسان نیست... من واحدی از دانشگاه آزاد رو دیدم که سه مدل سربرگ متفاوت با اطلاعات کاملاً یکسان داشت!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

سلام بچه ها
    ببخشید اگه روم به دیوار سوال تکراری می پرسم. اما پست ها اینقدر قاطی پاتی اند که آدم گیج میشه..
    من با یکی از استاد های کالج مرکزی arizona مقاله دادم؛ یعنی اسم اون توی مقاله نیست اما استاد مشاورم بود.. الان دو تا Recom نوشته اما هیچ کدوم امضا و سربرگ دانشگاه ندارن.
    من اینا رو برای kth می خوام..به نظرتون عیبی داره؟ یا باید بگم امضا کنه و نامه اسکن شده رو بفرسته؟
    بعدش یه سوال دیگه...این استاد دو تا Recom رو با یک متن نوشته..یعنی جمله ها عین هم هستند فقط دو تا فیلدی که توش کار کردیم فرق دارن که البته اونا را نوشته.
    حالا به نظر شما چی کار کنم؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط spiky8877 نمایش پست ها
    میشه لطفا نمومه های recommendation letters رو بذارید! آخه اصولا تو دانشگاه ما استادا تنبل تر از اونن که خودشون بنویسن و ما باید بنویسیم اونا امضا کنن.
    در لینک زیر من یه نمونه Attach کردم. فقط همینطور که ذکر کردم لطفا در صورت استفاده، تغییرات در متن توصیه نامه فراموش نشه.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...n-letter/page3
    پست شماره 30

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

بچه ها هیچ کس نمی خواد جواب سوال منو بده؟
    --------------------------------------------------------
    من با یکی از استاد های کالج مرکزی arizona مقاله دادم؛ یعنی اسم اون توی مقاله نیست اما استاد مشاورم بود.. الان دو تا Recom نوشته اما هیچ کدوم امضا و سربرگ دانشگاه ندارن.
    من اینا رو برای kth می خوام..به نظرتون عیبی داره؟ یا باید بگم امضا کنه و نامه اسکن شده رو بفرسته؟
    بعدش یه سوال دیگه...این استاد دو تا Recom رو با یک متن نوشته..یعنی جمله ها عین هم هستند فقط دو تا فیلدی که توش کار کردیم فرق دارن که البته اونا را نوشته.

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simaccnvp نمایش پست ها
    بچه ها هیچ کس نمی خواد جواب سوال منو بده؟
    --------------------------------------------------------
    دو تا rec رو هم دو تا استاد باید بنویسن دیگه. منظور از دوتا اینه که دو نفر نسبت به شما نظراتشون رو بدن و بشه بهتر قضاوت کرد.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

آخه من گفتم توی برگه ای که سربرگ داره بنویسه، اما اون گفت این کار را نمی تونن بکنن
    آخه تکلیف من چیه که ایران استاد ها ماشاالله در حد بنز!! همکاری می کنن با دانشجویی که می خواد بره!
    تازه این استاد هایی که من بیچاره باهاشون کار می کردم تا فهمیدن دارم پذیرش می گیرن همکاری را به حد اعلی رسوندن!!!!!! و دست به سینه آماده ارائه توصیه نامه به من هستن!!!!
    حالا چکار کنم؟

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط simaccnvp نمایش پست ها
    آخه من گفتم توی برگه ای که سربرگ داره بنویسه، اما اون گفت این کار را نمی تونن بکنن
    آخه تکلیف من چیه که ایران استاد ها ماشاالله در حد بنز!! همکاری می کنن با دانشجویی که می خواد بره!
    تازه این استاد هایی که من بیچاره باهاشون کار می کردم تا فهمیدن دارم پذیرش می گیرن همکاری را به حد اعلی رسوندن!!!!!! و دست به سینه آماده ارائه توصیه نامه به من هستن!!!!
    حالا چکار کنم؟
    مگه استاد دانشگاهتون نیستن؟ چه مشکلی با سربرگ دارن؟
    والا استادای من که با چون و دل این کار رو کردن و خیلی هم خوشحال شدن که قصد ادامه تحصیل دارم.
    یعنی یک استاد توی اون دانشگاه نیست که واسه شما این کار رو انجام بده؟
    وای پناه بر خدا
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)