صفحه 14 از 70 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    مگه استاد دانشگاهتون نیستن؟ چه مشکلی با سربرگ دارن؟
    والا استادای من که با چون و دل این کار رو کردن و خیلی هم خوشحال شدن که قصد ادامه تحصیل دارم.
    یعنی یک استاد توی اون دانشگاه نیست که واسه شما این کار رو انجام بده؟
    وای پناه بر خدا
    نه دیگه....این استادهای دانشگاه آزاد ...آخه آدم چی بگه؟
    بچه ها، یه سوال دیگه؟ حتما باید دو تا Recom ها از دو تا استاد دانشگاه باشه؟ نمیشه یکی اش رو استاد دانشگاه بده یکی اش رو مثلا project manager یه شرکت معروف و بزرگ؟؟
    استادای من بهم Recom ندادن ...
    اگه اینطوری باشه عملا انتخاب kth ام حذف میشه...

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط simaccnvp نمایش پست ها
    بچه ها، یه سوال دیگه؟ حتما باید دو تا Recom ها از دو تا استاد دانشگاه باشه؟ نمیشه یکی اش رو استاد دانشگاه بده یکی اش رو مثلا project manager یه شرکت معروف و بزرگ؟؟
    باید ببینی خودشون چی گفتن. معمولا می گن یکیش حتما از یه استاد دانشگاه باشه و یکیش می تونه از کارفرمای شما باشهو یعنی کسی که شما زیر نظرش کارکردید و به تواناییهای شما آشناست.
    البته ین سوال شما مال اینجا نبود و امیدوارم جفتمون اخطارنگیریم!
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

اول از هر چیز باید بگم من دانشگاه آزاد شیراز بودم و همه استادای من یکی از یکی استاد تر بودن و زمانی که درخواست LOR دادم تک تک شون حاضر بودن این کار رو انجام بدن.

شما اگه سایت دانشگاه chalmers رو نگاه کنید جایی که درخواست LOR داده کاملا توضیح داده کهه چه کسی می تونه LOR رو بنویسه. من متن دانشگاه chalmers رو می زارم واستون

11. Letters of recommendation
    You may provide one or two letters of recommendation from former teachers or employers, if any.
    There are no standardised forms or templates available or required.
    The letter or letters should be personal. Letters of recommendation are optional but may be essential in the selection of eligible students. Please ask your references to be detailed with the reason why you are an excellent candidate for a specific Master’s programme, describing facts about your academic qualifications and your person to support this view. If possible, one letter should be from an academic referee who knows you well and the other from a person at an employment or from an organization where you have participated actively. Please note that these letters should both have a date and clear contact information, with the organization as well as the referee’s name clearly stated.

و دانشگاه KTH

LETTERS OF RECOMMENDATION
    Two letters of recommendation may be required to be submitted with your application. Please ask your
    referees to be specific and detailed in their explanation of why you would be a good choice for admission
    into the Master’s Degree programme, and if possible to describe facts about you that support their view.
    If possible, one letter should be from an academic referee who knows you well, and the other from a
    person who has known you in a working environment. The letters should include full contact details for
    the referee, including post address, e-mail address, telephone and fax numbers, as well as an indication of
    their relation to you. Please attach both letters to this application. If the letters are in a language other than
    English, a translation is required.

خوب بخونید ببینید کی می تونه این کار رو انجام بده.
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    اول از هر چیز باید بگم من دانشگاه آزاد شیراز بودم و همه استادای من یکی از یکی استاد تر بودن و زمانی که درخواست LOR دادم تک تک شون حاضر بودن این کار رو انجام بدن.

شما اگه سایت دانشگاه chalmers رو نگاه کنید جایی که درخواست LOR داده کاملا توضیح داده کهه چه کسی می تونه LOR رو بنویسه. من متن دانشگاه chalmers رو می زارم واستون

11. Letters of recommendation
    You may provide one or two letters of recommendation from former teachers or employers, if any.
    There are no standardised forms or templates available or required.
    The letter or letters should be personal. Letters of recommendation are optional but may be essential in the selection of eligible students. Please ask your references to be detailed with the reason why you are an excellent candidate for a specific Master’s programme, describing facts about your academic qualifications and your person to support this view. If possible, one letter should be from an academic referee who knows you well and the other from a person at an employment or from an organization where you have participated actively. Please note that these letters should both have a date and clear contact information, with the organization as well as the referee’s name clearly stated.

و دانشگاه KTH

LETTERS OF RECOMMENDATION
    Two letters of recommendation may be required to be submitted with your application. Please ask your
    referees to be specific and detailed in their explanation of why you would be a good choice for admission
    into the Master’s Degree programme, and if possible to describe facts about you that support their view.
    If possible, one letter should be from an academic referee who knows you well, and the other from a
    person who has known you in a working environment. The letters should include full contact details for
    the referee, including post address, e-mail address, telephone and fax numbers, as well as an indication of
    their relation to you. Please attach both letters to this application. If the letters are in a language other than
    English, a translation is required.

خوب بخونید ببینید کی می تونه این کار رو انجام بده.
    بچه ها دست گل همتون درد نکنه... من 5 تا recom گرفتم، یکی اش از استاد دانشگاه خودم، 1 از مدیر پروژه شرکتم و دو تای دیگه هم از trainer هام توی کلاس های network ای که رفتم و یکی اش هم استاد دانشگاه آریزونا!! (شد 5 تا؟!!!! )
    البته این دوتا آخری از ایران رفتن..یکی کانادا و یکی هم پذیرش از امریکا گرفته و رفته!!! انشاالله دست راست همشون زیر سر ما باشه تا سال دیگه اینجا نباشیم..
    فقط یه سوال می مونه، البته نخندید ها!! روم به دیوار!!!!
    می گم من چالمرژ & kth رو زدم، برای هر کدوم باید دو تا Recom جدا بدم؟؟؟ یا فقط دو تا recom کلی کافیه؟؟

می گم من چالمرژ & kth رو زدم، برای هر کدوم باید دو تا Recom جدا بدم؟؟؟ یا فقط دو تا recom کلی کافیه؟؟
    فقط دو تا recom کافیه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

با سلام.ریکامندیشن من سربرگ دانشگاه داره، مهر و امضا هم داره، فقط تو Contact information ایمیلشون نیست. شماره تلفن و آدرس دانشگاه و صندوق پستی داره.البته ایمیل دانشگاه هم هست.آیا این می تونه واسه من مشکل ایجاد کنه؟

در مورد ریکامندیشن هیچ قانون خاصی وجود نداره.بستگی مستقیم به دانشگاه مقصد داره.بعضی ها خیلی دقیق هستن و بعضی ها نه.این رو مطمئنم که دانشگاه های کانادا دقت و حساسیت بیشتری خصوصاً فرم هاشون دارن.
    Before the Dawn

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladfox نمایش پست ها
    با سلام.ریکامندیشن من سربرگ دانشگاه داره، مهر و امضا هم داره، فقط تو Contact information ایمیلشون نیست. شماره تلفن و آدرس دانشگاه و صندوق پستی داره.البته ایمیل دانشگاه هم هست.آیا این می تونه واسه من مشکل ایجاد کنه؟
    درود، البته من هرچی ریکام تاحالا دیدم با ایمیل بودند. ولی به هر حال این هم کاریش نمیشه کرد. اگر میتونید توی سربرگ دانشگاه و تایید شده ایمیل استاد را بگیرید شاید بشه این 2تا را همراه هم فرستاد. چون بعدها باید از طریقی صحت نامه های شما را بررسی کنند.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladfox نمایش پست ها
    تا جاییکه من دیدم (از تو توضیحات How to apply دانشگاه ها) وجود ایمیل استاد مهمه براشون، خیلی از دانشگاه ها هم توصیه کردند که اون ایمیل حتما رسمی ماله خوده دانشگاه باشه. آدرس دانشگاه زیاد مهم نیست. اصلا آدرس میخواد مال هرکجا باشه. اونها ایمیل استاد رو میخوان در صورتی که بخوان چک کنن.

اگر بخوان چک کنن مشکل ایجاد میکنه. ولی اگر وقت دارین یه توصیه نامه با ایمیل بگیرین که خیلی بهتره، خیال خودتون هم راحت میشه.

من یک سوال ابتدایی دارم
    من اگه فرضا واسه 10 دانشگاه بخوام اقدام کنم و هر کدون آون ها 2 تا توصیه نامه بخوان، یعنی در کل 20 تا، در نتیجا من باید 10 بار پیش دو تا از استاد هام برم برای توصیه نامه؟؟
    یا اینکه می تونم از استادام توصیه نامه بگیرم و کپی اونها بفرستم به طور موقت و اصلشو بعدا ببرم؟؟!!
    دوستان که فکر می کنم اکثرا موقعیت منو دارند، به چه صورت عمل می کنند؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)