صفحه 15 از 70 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

من توصیه نامه ای که گرفتم رو بعد از پرینت دادم سه چهر نسخه استاد برام امضا کرد بعد یکی از اینا رو پیش خودم نگه داشتم و کپی رنگی ازش می گیرم و می فرستم.

Junior Member

Picture 001..jpg
    این ام سربرگ دانشگاه آزاد تهران مرکز. من که به سختی به دست ام رسیده . امیدوارم به درد بقیه دوستان هم بخوره .
    یک فکر خوب اینه که کلا یک topic با عنوان سربرگ انگلیسی دانشگاه های مختلف ایجاد بشه تا سایر دوستان برای پید کردن سربرگ دانشگاه های دیگه مثل من اینقدر تو دردسر نیفتن.
    این سربرگ که من فرستادم کیفیت اش همنجوری (ربطی به اسکن نداره ) به نظر ام بهتره یکی خودتون از روی اینی که من فرستادم طراحی کنید تا کیفیت بهتری داشته باشه .
    If you think you can, you can. And if you think you can't, you're usually right.

--Mary Kay Ash

Junior Member

سلام.
    آیا استاد باید اسم دانشگاهی که براش توصیه نامه میخواهیم بنویسه؟من از استادم خواستم توصیه نامه برام بنویسه گفت اسم دانشگاههای که می خوام باشون در خواست کنمو بهش بده.معمولا استاد کلی می نویسند؟یک عبارتی شبیه به این:to whom my concern درسته؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

من توصیه می کنم توصیه نامه بی نام نوشته بشه. ممکنه بعدا به استاد دسترسی نداشته باشید اگه بخواهید به دانشگاه های دیگه ای هم اپلای کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    من توصیه می کنم توصیه نامه بی نام نوشته بشه. ممکنه بعدا به استاد دسترسی نداشته باشید اگه بخواهید به دانشگاه های دیگه ای هم اپلای کنید.
    سلام SJJPO عزیز،،،
    من ۲تا سوال داشتم،،،پس با این حساب من از استادم نامه که میگیرم به اسم هیچ دانشگاهی نباشه و اینکه همیشه کپی‌ رنگیشو پرینت کنم برای هرجا که می‌خوام و مشکل پیش نمیاد؟ قبول دارن همه‌جا؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

اولویت اول اینه که:

1. اگه به استاد دسترسی دارید. 10 15 تا بدید امضا کنه بعد بذارید تو پاکت و روی پاکتم بدید امضا کنه

2. اگه به هر دلیلی استاد تعداد بیشتر امضا نکرد مجبورید کپی بگیرید و بذارید تو پاکت امضا دار استاد!

به هر حال با رضایت استاد و قرار دادن مشخصات تماس کاغذی ها رو همیشه میشه یه جوری حل کرد. ولی پر کردن آنلاین منو کلافه کرد و یکی دو هفته در به در دنبال استاد بودم.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سربرگتون خوبه، اما امضا روی پاکت یعنی اینکه در پاکت باز نشده و در نهایت صداقت نوشته شده و اینکه دانشجو 60 تا توصیه نامه نگرفته از 60تا استاد بعد توی خونه سر صبر درشون رو باز کنه بخونه که کدوم بهتره بعد خوباش رو جدا کنه بزاره تو پاکت و بفرسته.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mo1832 نمایش پست ها
    سلام SJJPO عزیز،،،
    من ۲تا سوال داشتم،،،پس با این حساب من از استادم نامه که میگیرم به اسم هیچ دانشگاهی نباشه و اینکه همیشه کپی‌ رنگیشو پرینت کنم برای هرجا که می‌خوام و مشکل پیش نمیاد؟ قبول دارن همه‌جا؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها

من پیشنهاد می کنم که توی recommیی که بچه ها می گیرن حتمآ اسم دانشگاه و program رو به استاد بگن بنویسه ... بالاخره خیلی فرق می کنه که استاد (یا اگه خودتون recomm رو می خواین بنویسین) اسم ببره و بگه بابا مثلآ من همینطوری شیکمی این دانشجو رو recomm نکردم و می دونم برای کدوم دانشگاه و کدوم program دارم recommش می کنم ... خیلی تاثیر مثبت خوبی می ذاره روی خواننده و admission committee .. من این کار رو کردم .. درسته یه ذره برای مرتب کردن و اینکه recomm ها جابجا نشن باید زمان گذاشت و من هر کدوم رو توی یه کاور پلاستیکی گذاشتم ... اما بازم به نظرم خیلی ارزشش رو داره تا اینکه یه نامه کلی نوشته بشه و کپی بگیرین و همه جا اونو بفرستید ...
    من 16 تا دانشگاه رو انتخاب کردم ... روی یه ورق دانشگاه ها رو از 1 تا 16 شماره گذاری کردم و سه تا recomm رو برای هر دانشگاه اول اسم استادام رو گذاشتم ... مثلآ :
    r 1 , t 1 , i 1
    r 2 , t 2 , i 2
    و الی 16
    حالا هم 11 تاش رو دادم .. از اون 5 تایی هم که مونده برای ذخیره ... 1ایش ددلانش گذشت و دیگه به دردم نمی خوره و سوخت شد .. 4 تا دیگه مونده که اگه بخوام به یکیشون بدم استفاده می کنم ..
    اگر هر لازم باشه برای یه دانشگاه جدید اپلای کنم ، فوقش می رم یه بار دیگه به استاد می گم که امضاء کنه ! ... بازم بهتر از اینکه یه امضاء کپی رنگی گرفته شده رو به دانشگاه بفرستم ...
    این نظر من بود !

Junior Member

سلام من 1سوال دارم ما که دانشگاه آزاد خوندیم دانشگاه حاضر نشه سر برگ بده چیکار کنیم(ما بیچاره ها ازاینجا رونده از همه جا موندایم)

ApplyAbroad Hero shp_com آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط a.h.s نمایش پست ها
    سلام من 1سوال دارم ما که دانشگاه آزاد خوندیم دانشگاه حاضر نشه سر برگ بده چیکار کنیم(ما بیچاره ها ازاینجا رونده از همه جا موندایم)
    شما هم به استاداتون بگین یهتون می دن. اگه خود دبیر خونه بهتون نمی ده. استادا همه سر برگ ها رو دارن
    اگر برای پاییز 2010 سوئد اپلای کردید، لطفا در این نظرسنجی شرکت کنید.
    در صورتی که نتیجه ی ویزای سوئدتون اومده، لطفا به اینجا مراجعه کنید.
    به امید خبر های خوب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)