صفحه 18 از 70 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

چک کنید وب سایت دانشگاه مورد نظر نمونه توصیه نامه دارن جدیدا هم تعدادی دانشگاه نوصیه نامه آنلاین دارن که استاد باید آنلاین پر کنه

Junior Member

براي recom گرفتن و پست مدارك بايد بريم واحد بين الملل دانشگاه همه چي را اونا پست كنن؟!!! من كه ارشدم ، برم واحد بين الملل كدوم دانشگاه؟ ارشد يا ليسانسم؟!!! من تاحالا فكر ميكردم مدارك را خودمان پست ميكنيم!!! من دانشگاه آزادم، ليسانس را تهران جنوب بودم، فوق ليسانس را علوم تحقيقات!
    چيه جريان؟!! ريز نمرات را نبايد بديم دارالترجمه ترجمه رسمي كنه؟! خود دانشگاه انگليسي ميده و خودش با sop و بقيه مدارك پست ميكنه؟!! من گيج شدم!! يكي كمك كنه !‌

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salmaniai نمایش پست ها
    براي recom گرفتن و پست مدارك بايد بريم واحد بين الملل دانشگاه همه چي را اونا پست كنن؟!!! من كه ارشدم ، برم واحد بين الملل كدوم دانشگاه؟ ارشد يا ليسانسم؟!!! من تاحالا فكر ميكردم مدارك را خودمان پست ميكنيم!!! من دانشگاه آزادم، ليسانس را تهران جنوب بودم، فوق ليسانس را علوم تحقيقات!
    چيه جريان؟!! ريز نمرات را نبايد بديم دارالترجمه ترجمه رسمي كنه؟! خود دانشگاه انگليسي ميده و خودش با sop و بقيه مدارك پست ميكنه؟!! من گيج شدم!! يكي كمك كنه !‌
    سلام،
    تهران جنوب که حداقل تا پارسال ریز نمره رو فارسی میداد، البته فکر نکنم هنوز تغییری کرده باشه،
    شما ریز نمره و دانشنامه لیسانس و فوق لیسانسو میدین دارالترجمه بعدش ترجمه ها رو میبرین واحد بین الملل مرکزی تو خیابان پاسداران ( برای همه واحد های دانشگاه آزاد ) اونجا مدارک رو مهر و موم میکنن براتون با هر نوع پستی که بخواین میفرستن.

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان

چند تا سوال :

1- پستهای قبلی رو خوندم، یه جا گفته شده که نامه سربرگ دار بگیرید و از طرف دیگه گفتید نامه تایپ بشه!! اینجوری که نمیشه !!!میشه؟

2- دانشگاهی که من میخوام گفته یک نامه میخواد.اگه واسه محکم کاری 3 تا بدم اشکال داره؟

3- دانشگاه ایتالیا مد نظرم هست و چون استادم تا دکترا ایتالیا بوده بهتر نیست بدم نامه رو به ایتالیایی بنویسه؟

4- اگه نامه رو استاد مستقیما انگلیسی بنویسه و امضا کنه بازم باید دانشگاه ببرم مهر بزنه و تایید کنه؟

با تشکر فراواننننننننن

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    سلام دوستان

چند تا سوال :

1- پستهای قبلی رو خوندم، یه جا گفته شده که نامه سربرگ دار بگیرید و از طرف دیگه گفتید نامه تایپ بشه!! اینجوری که نمیشه !!!میشه؟

2- دانشگاهی که من میخوام گفته یک نامه میخواد.اگه واسه محکم کاری 3 تا بدم اشکال داره؟

3- دانشگاه ایتالیا مد نظرم هست و چون استادم تا دکترا ایتالیا بوده بهتر نیست بدم نامه رو به ایتالیایی بنویسه؟

4- اگه نامه رو استاد مستقیما انگلیسی بنویسه و امضا کنه بازم باید دانشگاه ببرم مهر بزنه و تایید کنه؟

با تشکر فراواننننننننن
    1-چرا نمیشه؟! کاغذ سربرگدارو میذارین تو پرینتر روش چاپ میکنه دیگه! شاید من متوجه منظورتون نمیشم.
    2- 3تا نامه خوبه بدید ولی همیشه سعی کنید اونی که میخان رو برآورده کنید و از افراط و تفریط خودداری کنید که یه وقت شک نکنن حتما ایرادی تو کارشه که سعی میکنه اینجوری اون ایرادو قایم کنه. بعد هم تو پرونده شما با دقت بیشتری بررسی کنند.
    3- اگر رشته ای که میخاهید بخونید بزبان انگلیسیه، من بجای شما باشم اینکارو نمیکنم. چندان فرقی هم نداره البته.
    4- خیر اجباری نیست. همون امضا و ایمیل استادتون که متعلق به دامین خود دانشگاه هستش کفایت میکنه.
    موفق باشی.

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    1-چرا نمیشه؟! کاغذ سربرگدارو میذارین تو پرینتر روش چاپ میکنه دیگه! شاید من متوجه منظورتون نمیشم.
    2- 3تا نامه خوبه بدید ولی همیشه سعی کنید اونی که میخان رو برآورده کنید و از افراط و تفریط خودداری کنید که یه وقت شک نکنن حتما ایرادی تو کارشه که سعی میکنه اینجوری اون ایرادو قایم کنه. بعد هم تو پرونده شما با دقت بیشتری بررسی کنند.
    3- اگر رشته ای که میخاهید بخونید بزبان انگلیسیه، من بجای شما باشم اینکارو نمیکنم. چندان فرقی هم نداره البته.
    4- خیر اجباری نیست. همون امضا و ایمیل استادتون که متعلق به دامین خود دانشگاه هستش کفایت میکنه.
    موفق باشی.
    اره حق با شماست، من زیادی گیج زدم........

هورااااااااا دانشگاه گفت اگه استادت زنگ بزنه و بگه بهت سربرگ انگلیسی میدیم

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام دوستان

دانشگاهی که من میخوام اقدام کنم خودش فرم نامه معرفی استاد رو توی سایت گذاشته، در این صورت دیگه نیازی به سربرگ دانشگاهم نیست.یعنی امضای استاد کفایت میکنه دیگه؟!!

ممنون

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

با سلام یک سوالی دارم در مورد سربرگ دانشگاه آزاد

آیا دانشگاه آزاد خودش سربرگ دارد . یا باید خود استاد جداگانه بنویسید .

آیا نمونه ای از سربرگ دانشگاه میشه تو اینترنت پیدا کنم .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام یک سوالی دارم در مورد سربرگ دانشگاه آزاد

آیا دانشگاه آزاد خودش سربرگ دارد . یا باید خود استاد جداگانه بنویسید .

آیا نمونه ای از سربرگ دانشگاه میشه تو اینترنت پیدا کنم .
    ببینید معمولا هر دانشگاهی ( اگه بزرگ و درست و حسابی باشه 9) یه قسمت بین الملل داره ( دانشگاه آزاد رو مطمئنم و جاشم شمال تهران توی قیطریه یا یه همچین جایی بود ) که توی اون مکاتبات به زبان انگلیسی انجام میشه و معمولا اونجا این سر برگ هستش . در مورد دانشگاه خودمون من دیدم که هست ولی باید بری دانشکده فنی دانشگاه پیام نور که تو فرمانیه هستش پیش آقای دکتر فلاح رئیس دانشکده که خودش هم درس خونده خارج از ایران هستش و کاملا با این مفاهیم ریکام و . . . اشناست ! برای دانشگاه آزاد هم همینه و می تونی بری سازمان مرکزی ( حداقل اونجا ) و پیدا کنی . دفتر خوده جاسبی و برادرش که توی علوم و تحقیقات هستش هم اینو داره .
    توی اینترنت هم اول می گردی بعد معلوم میشه هستش یا نه !!!!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    سلام دوستان

دانشگاهی که من میخوام اقدام کنم خودش فرم نامه معرفی استاد رو توی سایت گذاشته، در این صورت دیگه نیازی به سربرگ دانشگاهم نیست.یعنی امضای استاد کفایت میکنه دیگه؟!!

ممنون
    به علاوه اینکه اون استاد باید خودش اون نامه رو برای Admission Office با ایمیل خودش ( معمولا دانشگاهی ) ارسال کنه ! آره اگه دانشگاه آمریکاست اونا فک می کنند که همه ما مثل اونا صادقیم !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)