صفحه 22 از 70 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

من دوتا سوال دارم 1) روبروی عنوان name of refree که باید نام استاد رو بنویسیم قبل از نام و فامیل استاد از professor استفاده کنیم یا Dr.?

2)در بخش title/status که مثلا خود استاد باید پر کنه ولی الان من باید به جاش بنویسم چی باید نوشت بازهم professor یا عنوان دیگه ای.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط siana_k1980 نمایش پست ها
    من دوتا سوال دارم 1) روبروی عنوان name of refree که باید نام استاد رو بنویسیم قبل از نام و فامیل استاد از professor استفاده کنیم یا Dr.?

2)در بخش title/status که مثلا خود استاد باید پر کنه ولی الان من باید به جاش بنویسم چی باید نوشت بازهم professor یا عنوان دیگه ای.
    1-خب اگه استادت پروفسوره بنویس professor اگه نیست میشه دکتر.
    2-اگه پروفسوره میشه باز Professor وگرنه ممکنه Assistant Professor یا Associate Professor باشه. بستگی به درجه دانشگاهیش داره.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering-AUT

معلومه که دارین Rec Letter که خود دانشگاه می ده رو پر می کنین،علاوه بر توضیحات دوستم Saied_Polve،در قسمت اول می تونین فقط اسم استاد و بنوییسن و عنوانی ذکر نکنین .
    2-Associate Professor دانشیار،Assistant Professor استادیار، Professor استاد تمام.
    ویرایش توسط MAnewzealand87 : February 19th, 2011 در ساعت 07:17 PM دلیل: اضافه کردن بند 2

راستش شما منو بیشتر به شک انداختین, من اون سوال رو پرسیدم چون فکر میکردم به همه استادها بدون توجه به مدرکشون میگن پروفسور , چون من یکی از استادهام فقط تا فوق خونده و حتی دانشجوی دکترا هم نیست حالا برای عنوان چی در قسمت refreeو applicant باید بنویسم.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

راستش شما منو بیشتر به شک انداختین, من اون سوال رو پرسیدم چون فکر میکردم به همه استادها بدون توجه به مدرکشون میگن پروفسور , چون من یکی از استادهام فقط تا فوق خونده و حتی دانشجوی دکترا هم نیست حالا برای عنوان چی در قسمت refreeو applicant باید بنویسم.
    ببیین siana جان من تو سایت یه دانشگاهی دیدم صریحا نوشته بود کسی که ریکامندیشن می ده باید حداقل Assistant Professor باشه. البته این موضوع قانون نیست (یعنی من همه جا ندیدم). این استاد شما میشه مربی. یه جورایی ضایعست از مربی ریکامندیشن بگیری. دنبال یه دکتر بگرد که بهت توصیه نامه بده . واگر نمی تونی با مشورت و اطلاع استاد می تونه ایشون رو Dr و Assistant Professor خطاب کنی.(البته من نه توصیه می کنم و نه انکار)
    ویرایش توسط saeid_plove : February 19th, 2011 در ساعت 11:33 PM
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

استادی که مربی هست عنوانش میشه lecturer. وقتی توی سایت دانشگاه شما عنوان اساتید رو نوشته باشه خیلی ریسک بزرگیه که شما استادتون رو ارتقا مقام بدی توی ریکام!... نظر شخصی من این هست که یک مربی که شما کلی باهاش کارای مختلف داشتی ریکامش پربار تر از استادی هست که یه درس دو واحدی بی ربط باهاش داشتی ( به قول یکی از بچه های همینجا : نظر شخصی، فاقد اعتبار!)

Junior Member

ببخشيد يه سوال ؟
    اين توصيه نامه واسه كدوم مرحله از كار هست ؟
    پذيرش يا اخذ ويزا ؟
    منظورم اينكه چه موقع بايد ارائه بشه ؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    ببخشيد يه سوال ؟
    اين توصيه نامه واسه كدوم مرحله از كار هست ؟
    پذيرش يا اخذ ويزا ؟
    منظورم اينكه چه موقع بايد ارائه بشه ؟
    پذیرش. بعد از اپلای قبل از ددلاین.

بخوان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shp_com نمایش پست ها
    شما هم به استاداتون بگین یهتون می دن. اگه خود دبیر خونه بهتون نمی ده. استادا همه سر برگ ها رو دارن
    ببخشيد اگه سربرگدانشگاه فارسي باشه(دانشگاه آزاد اسلامي) ....و بعد قرار باشه كه توصيه نامه به فرانسوي ترجمه بشه اشكالي داره ؟ منظورم اينكه در هر صورت با ترجمش كار دارن ....

Junior Member

سلام
    من در دانشگاه آزاد تهران مرکز درس خواندم. دانشگاه ما خيلي اذيت مي کنه و سربرگ نمي دهد. آيا کسي سربرگ دانشگاه آزاد را دارد؟ ممنون ميشم اگه براي من بفرسته. واقعاً نياز دارم.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)