صفحه 25 از 70 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی سر برگ دانشگاه علاوه بر تاریخ یه شماره رفرنس(Ref.No) داره. اینو چی بزنم؟ خالی بزارم؟
    ممنون
    شما کجا رفتین سربرگ گرفتین؟مال دانشگاه ما فارسیه!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط far_lost نمایش پست ها
    شما کجا رفتین سربرگ گرفتین؟مال دانشگاه ما فارسیه!!!!
    والا من برای خودم نگرفتم این سوال یکی از دوستام بود. خودم هنوز اقدام نکردم برای گرفتن ریکام. ولی میگفت تو سایت دانشگاهش هست. بچه ها میگفتن باید از بخش مربوطه پرسید ولی من هنوز برای دانشگاه خودم نرفتم دنبالش.

ApplyAbroad Superstar

دوستان من 4 برگ recommendation letter از دانشگاه گرفتم و برای دانشگاههای ایتالیا و آلمان می خوام بفرستم . اما دیروز یکی از دوستام می گفت این 4 برگ رو باید تو سربرگ دانشگاه بنویسی و بعد استاد پاشو امضا کنه؟؟ ایا این واقعیت داره؟

اصلاً الان که بدون سربرگ دانشگاه است اشکال داره؟؟
    در ضمن من دانشگاه ازاد مشهد درس خوندم فکر نکنم اونا همچین سربرگی برای دانشگاههای خارج از کشور داشته باشن؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان من 4 برگ recommendation letter از دانشگاه گرفتم و برای دانشگاههای ایتالیا و آلمان می خوام بفرستم . اما دیروز یکی از دوستام می گفت این 4 برگ رو باید تو سربرگ دانشگاه بنویسی و بعد استاد پاشو امضا کنه؟؟ ایا این واقعیت داره؟

اصلاً الان که بدون سربرگ دانشگاه است اشکال داره؟؟
    در ضمن من دانشگاه ازاد مشهد درس خوندم فکر نکنم اونا همچین سربرگی برای دانشگاههای خارج از کشور داشته باشن؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

منم دانشگاه آزادهستم و دانشگامون سربرگ انگلیسی نداره فقط فارسی داره... باید چیکار کنم؟راهی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

دانشگاه ها اکثرا خودشون فرم توصیه نامه دارن که اونو استاد باید امضا کنه. اگه کفته بود خود استاد باید بنویسه شما خودتون یه سر برگ براش درست کنید بدید استاد امضا کنه مهر و موم کنید بدید دانشگاه پست کنه( خیابان پاسداران واحد بین الملل) خودشون تو پاکت انگلیسی میذارن مهر و مومش میکنن نگران نباشید

Junior Member

سلام دوستان من به یه نمونه recommendation واسه دانشگاه مالزی احتیاج دارم. کسی می تونه یه نونه پر شدشو واسم بزاره؟؟ خیلی احتیاج دارم ممنون.

Member overseas آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پیام نور مشهد - کامپیوتر

کسی در مورد دانشگاه پیام نور اطلاعی داره که چطوری سربرگ میدن ؟

مشهد که اصلا سربرگ حتی همون فرسیشم نمیدن ، مهر دانشگاه رو هم نمی زنن...کلا هیچ همکاری غیر از دادن ریز نمرات واسه ترجمه نمی کنن.اصلا نمی فهمن چی هست این پذیرش گرفتن ...

نمیشه یه نامه ساده با اسم و آرم دانشگاه درست کرد استاد امضا کنه تموم شه ؟

سلام دوستان من دیروز رفتم دانشگاهمون گفتن بخشنامه جدید اومده که دیگه اجازه نمیدهند به استاد ها که مهره دانشگاه رو زیره recommendation بزنن!!!! حالا اینجوری اگر فقط مهر خود ا استاد باشد کافیه؟
    بنظرم عجیب میاد آخه بدونه مهره دانشگاه که نمیشه !

سلام.بچه‌ها من اگه بخوام از استادی توصیه نامه بگیرم که تو دانشگاهه خودم نیست باید چیکار کنم در مورد سربرگ؟اون که نمیاد قبول کنه تو سر برگه دانشگاهه من نامش چاپ بشه.۱ سوال دیگه هم دارم.دانشجو دکترا میتونه توصیه نامه بعده ؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Cutie Aida نمایش پست ها
    سلام.بچه‌ها من اگه بخوام از استادی توصیه نامه بگیرم که تو دانشگاهه خودم نیست باید چیکار کنم در مورد سربرگ؟اون که نمیاد قبول کنه تو سر برگه دانشگاهه من نامش چاپ بشه.۱ سوال دیگه هم دارم.دانشجو دکترا میتونه توصیه نامه بعده ؟
    باید در سربرگ دانشگاه خودش برای شما توصیه نامه بنویسه. ارتباطی به سربرگ دانشگاه شما نداره.
    نه. توصیه از دانشجوی دکترا برات ارزشی محسوب نمیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)