صفحه 3 از 70 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : روی پاکت reccomendation letter چی باشه!

اينه كه استاد روي پاكت رو امضا كنه و چسب بزنه توي سايت بعضي دانشگاههاي به وضوح گفته شده ... بقيه هم گفتند seal ...
    بعضي دانشگاهها هم گفتند پاكت رو درست كنيد و آدرس دانشگاه رو بنويسيد و بديد به recommender .. پس قاعدتا اگه پاكت آرم دار نباشه هم خيلي مهم نيست .
    اصولا چيزي كه مهمه اينه كه اگه اونا ميل زدند حتما اينور تاييد بشه !

سلام، تا جایی که من میدونم:
    1و2. امضای استاد و چسب روی امضا رو حتما بزن.
    3. مهر آموزش دانشکده هم خوبه! اما اگه نباشه فکر نکنم زیاد مهم باشه (یه دانشگاهی تو اروپا که شرایط دقیق Official بودن رو نوشته بود، گفته بود پاکت seal شده با امضای استاد روی درش، جایی برخورد نکردم که مهر آموزش رو قید کرده باشه) ولی مهر دانشکده دیگه رو نزن خیلی بده اگه بفهمن.
    4و6. باشه بهتره، اگه باشه معمولا هردو با هم هست.
    5. معمولا لزومی نداره چون همه نامه ها رو میزاری تو پاکت مدارکت و میفرستی، بنابراین اگه آدرس گیرنده نداشته باشه مهم نیست

در نهایت اگه باز هم خیلی نگرانی به دانشگاهی که میخوای بفرستی میل بزن و بپرس که از نظر شما پاکت seal شده rec let باید چه شرایطی داشته باشه!

شاد و پیروز باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

همون امضا رو پاکت و چسب روش کافیه. اما دقت کنید Recom تاریخ داشته باشه... یک دانشگاه به اینکه recom تاریخ نداشت از من قبولش نکرد و مجبور شدم دوباره بفرستم...در حالیکه استادی که recom داده بود خودش تعجب کرد و گفت همه recom ها رو بدون تاریخ میده و هیچوقت مشکلی هم نبوده و ایشون استادی هستند که تا بحال به خیلی ها recom هم دادن. اما خوب به ما که گیر دادن

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    به نظر من چسب نواری روی امضا مسخره است .پاکت با ارم دانشگاه باید باشه بعدشم مهرم فکر نکنم آموزش قبول کنه باید امتحان کرد .بعضی ها نمی دونم کار مناسبیه یا نه روی پاکت جایی که چسب می خوره میدن استاد امضا کنه .شاید این کار مناسب هم نباشه :-X
    برعکس این کار کاملاً اجباری هست (البته به دانشگاه هم مربوطه). ولی همون طور که ordibehesht گفت باید بدی استاد امضا کنه. یکی از استادای ما که خیلی دقیقه خودش روی امضا چسب هم می زنه ولی اگه نزده بودن شما خودت چسب کاریش کن. یکی از دوستام که الان آمریکاست می گفت هرچی رسمی تر به نظر بیاد بهتره اون می گفت تا می تونی چسب و مهر و ... بزن بهش
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

منظور من چسب روی recommndation letter بود نه روی پاکت ??? . باید دید استادهای اونور چسب می زنند روی امضا ;D.آره روی پاکتا باید استاد امضا کنه بعد آدم چسب کاریش کنه .چیز مهم اینه که تو برگه باید آدرس تلفن ایمیل باشه .
    The truth of my life:I`m only looking for you

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

چسب زدن روي خود برگه ديگه نوبره ;D مگه چكه
    در هر صورت ببخشيد كه من اشتباه متوجه شدم. من فكر كردم منظور شما پاكتشه چون اصلاً همچين چيزي به ذهنم نمي رسيد

من فکر مي‌کنم مهر لازم نيست.
    من تمام نامه‌هام رو استادم فقط امضا کرد و روي پاکت رو هم امضا کرد و چسب زد و فرستادم، مشکلي هم نداشتم و همه رو پذيرفتن.

آدرس و ... هم نداشت!
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

مهر براي محكم كاري بيشتره ولي الزامي نيست

آره، ولي مشکلي که مهر داره اينه که يه جورايي اون‌چيزايي که استاد نوشته رو تاييد مي‌کنه ! در حالي‌که دليلي نداره که دانشکده يا دانشگاه اون مطالبي که استاد مي‌نويسه رو تاييد کنه! ممکنه اصلا اون حرفا رو قبول نداشته باشه...
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نه اصلاً معني مهر به معناي تاييد حرفهاي استاد نيست. مهر براي اينه كه نشون بده recom تقلبي نيست و خود استاد اونو نوشته. چون متاسفانه بعضي ها recom تقلبي درست مي كنن. ولي ما مي دونيم كه متقلبين مهر رو هم مي تونن جعل كنن ولي وجودش باز يكم به سنديت recom اضافه مي كنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)