صفحه 50 از 70 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط سحرناز نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه های آلمان توصیه نامه را بدون مهر و موم قبول داره ولی الان دانشگاه ما سربرگ انگلیسی نمیده چیکار کنم ؟؟ تو سربرگ فارسی ریکامنتم رو بگیرم یا با فوتو شاپ سربرگ انگلیسی تولید کنم ؟؟

یه نفر بهم گفته تو سربرگ فارسی هم میتونی ریکام به زبون انگلیسی بگیری آیا درسته؟؟؟؟؟؟؟
    بله درسته- من یکی از دوستانم، که دنبال توصیه نامه و اینا بود ، با اینکه استاد پایان نامه اش هر ساله به تعداد زیادی دانشجو ، ریکام میدهد از برگه های سر برگ دار فارسی دانشگاه استفاده می کند !!! تا حالا هم برای دانشجو هاش مشکلی پیش نیامده
    جالب این است که دانشکاهی که الان دارم ازش صحبت می کنم از دانشگاه های دولتی مطرح کشور (جز 10 دانشگاه برتر کشور)هم هست -

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmostafaei نمایش پست ها
    دوستان عزیز

نیازی به سربرگ انگلیسی نیست. توی فارسی هم قبول می کنن. مهم متن نامه و امضایی هست که دو درش میزنه اتاد و بعد هم مهر دانشکده باشه بهتره

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

ریکام باید تایپ شده باشه یا دستنویس؟ از شرکت محل کارمون چطور بگیریم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    ریکام باید تایپ شده باشه یا دستنویس؟ از شرکت محل کارمون چطور بگیریم؟
    سلام
    هر دو مورد ممكنه. تايپ مرتب تره.
    از شركت ملا از رئيس مستقيمتون بگيريد . مثل همون دانشگاهه با اين فرق كه اينجا كمي روي خصوصيات كار گروهي و تعامل شما با ديگران و مسئوليت پذيريتون ميتونه مانور بده و انكه كارتون رو طوري توصيف كنه كه مرتبط با رشته اتون به نظر برسه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    این کار مثل این میمونه که پزشکی بخواد نسخه بپیچه ولی تو کاغذ سربرگ یه دکتر دیگه بنویسه! هرکی مال خودش و ارتباطی به اینکه شما کدام شرکت یا دانشگاه هستید نداره. اونه که داره توصیه نامه شما رو مینویسه نه شما. پس همه چیز (مثل سربرگ) مربوط به ایشون باید باشه. پایین سربرگ آدرس و مشخصات دانشکده‌ای هست که استاد در اون هست. اگر استاد از یه جای دیگه باشه و شما از سربرگ خودتون استفاده کنید، دیگه سربرگ (با آدرس و مشخصات پایینش) چه معنی خواهد داشت!
    درود بر شما ..
    یک سوالی من در داتشگاه امام حسین بودم.برای توصیه نامه که رفتم گفتن که ممکنه از نظره امتیتی نتونن توی سر بزگ بهم بدن.
    شما فکر میکنید که میتونم در این صورت بدون سربرگ بگیرم ؟یکی از استادا هم توی داتشگاه ازاد تدریس داره گفت که ممکنه بتونه برام توی سربرگ اونا بده . چه کاری کنم بهتره ؟
    تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    نگران نباشید؛ تمام توصیه نامه های من هم از استادهای دانشگاه های دیگه بود؛ چون با استادهای دانشگاه خودم کار نکرده بودم.
    در مورد سربرگ هم، معمولاً استادها توی سربرگ دانشگاهی توصیه نامه میدند که مربوط به affiliation اونها باشه.
    درود بر شما ..
    من یک سوالی داشتم که توی کامنت بالا گفتم ..
    واینکه اینجا ریاضی خوندم ومیخام اگر خداا بخاد برای یک رشته ای به کامپییوتر نزدیکتر درخواست برم . فکر میکنید خوبه از استادای موسساتی که دوره رفتم ومیشناسم هم توصیه نامه داشته باشم ؟؟ ..
    تشکر.

سلام.
    دوستان سربرگ دانشگاه آزاد در دسترس کسی هست که آپلود کنه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pama نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان سربرگ دانشگاه آزاد در دسترس کسی هست که آپلود کنه؟
    سلام
    هر برنچش يك سربرگ داره. اگر مال شما نداره خودتون طراحي كنيد و به استادا بديد.
    شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mono1364 نمایش پست ها
    درود بر شما ..
    یک سوالی من در داتشگاه امام حسین بودم.برای توصیه نامه که رفتم گفتن که ممکنه از نظره امتیتی نتونن توی سر بزگ بهم بدن.
    شما فکر میکنید که میتونم در این صورت بدون سربرگ بگیرم ؟یکی از استادا هم توی داتشگاه ازاد تدریس داره گفت که ممکنه بتونه برام توی سربرگ اونا بده . چه کاری کنم بهتره ؟
    تشکر.
    سلام
    اگر استاد مدعو دانشگاه آزاد هستند قويا توصيه ميكنم تو همون سر برگ دانشگاه آزاد بگيريد. مشكلي نداره. اساتيد ممكنه 2-3 دانشگاه كار كنند ميتونند در هر 3 نوع سربرگ توصيه بدن.

شادزي

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mono1364 نمایش پست ها
    درود بر شما ..
    من یک سوالی داشتم که توی کامنت بالا گفتم ..
    واینکه اینجا ریاضی خوندم ومیخام اگر خداا بخاد برای یک رشته ای به کامپییوتر نزدیکتر درخواست برم . فکر میکنید خوبه از استادای موسساتی که دوره رفتم ومیشناسم هم توصیه نامه داشته باشم ؟؟ ..
    تشکر.
    بین ریاضی و کامپیوتر میشه علوم کامپیوتر که من زیاد دیدم کسانی رو که با دانش ریاضیاتی، سراغ ادامۀ تحصیل در رشتۀ علوم کامپیوتر رفتند. حالا اگر اون استادهای مؤسساتی که میگید، به انتخاب شما نزدیکی دارند، ایرادی نداره که ازشون توصیه نامه بگیرید. فقط چند نکته رعایت بشه:

1- تا حد امکان، از افرادی توصیه نامه بگیرید که حتماً دارای مدرک PhD باشند؛
    2- تا حد امکان، از افرادی توصیه نامه بگیرید که استخدام جایی (یا دانشگاه یا مؤسسۀ آموزش عالی یا پژوهشکده) باشند؛
    3- تا حد امکان، توصیه نامه ها در برگه ای نوشته بشه که سربرگ اداری داشته باشه؛
    4- تا حد امکان، از افرادی توصیه نامه بگیرید که روی شما شناخت کامل و زیادی داشته باشند و متن جنرال ننویسند؛ این شناخت از شما، بهتره مرتبط با انتخاب آیندۀ شما باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    اگر استاد مدعو دانشگاه آزاد هستند قويا توصيه ميكنم تو همون سر برگ دانشگاه آزاد بگيريد. مشكلي نداره. اساتيد ممكنه 2-3 دانشگاه كار كنند ميتونند در هر 3 نوع سربرگ توصيه بدن.

شادزي
    تشکر ..
    این استاد هم دانشگاه ازاد تدریس دارن هم امام حسین که گفتم و احتمالا هم میدونید که مشکل داره برای دادن سربرگش به هرجا متاسفانه..
    وایشون ظاهرن توی بنیاد نخبگان هم هستن ..
    اگر بخام اوی سربرگه ازاد بده باید متله بچه های دانشگاه ازاد بگم توی ربرگ انگلیسی و پاکت مهر شده بده که ارزشش داشته باشه یاسخت بیاید گرفت بنظر شما؟؟..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)