صفحه 53 از 70 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hayedeh نمایش پست ها
    سپاس از پاسخ شما
    ولی الان شکل سربرگ انگلیسی دانشگاه رو نامه ی من داره ، یعنی با سربرگ انگلیسی ولی قسمت No , Attachment خالی هستش و فقط امضای استاد ؟ فکر نمی کنند با این شکل رسمی نامه چرا شماره نداره ؟ و شاید تقلبی صورت گرفته ؟ خوب به این صورت خودم هم می تونم امضا کنم که هان ؟
    سربرگ انگلیسی دانشگاه رو به اساتید هم میدن!! یعنی فقط دست آموزش یا امور بین الملل نیست!
    نه مشکلی نداره.. دانشگاه فقط نامه های خودش رو شماره میکنه و شما این نامه ببرید نمیگن اوکی بیارش تا شماره کنیم برات!! میفرستن بررسی بشه که آیا امکانش هست این نامه شماره بشه یا نه! (البته همیشه استثنا هست)
    دانشگاها اگر بخوان صحت نامه شما رو چک کنن ایمیل میزنن به ایمیل آکادمیک استادتون و تاییدیه میگیرن!
    به هر حال شما برید دانشگاه ببینید براتون مهر انگلیسی رو میزنن و شماره میکنن یا نه! اگر انجام دادن که چه بهتر اگر ندادن هم مشکلی نداره..
    Not Everything iS aS iT Seems

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    توصیۀ اکید میکنم که خودتون توصیه نامه تولید نکنید. استادهای بازنشسته هم ممکنه با شرکتی یا مؤسسه ای همکاری کنند که بتونند براتون توصیه نامه بنویسند. حتی استاد بازنشسته هم تا مدتی آدرس ای میل دانشگاهیش باز میمونه. دانشجوهای ارشد هم الان ممکنه دانشجوی دکترا در دانشگاهی باشند و بالتبع، affiliation دانشگاهی داشته باشند. تا حد امکان تلاش کنید از کسانی که واجد صلاحیت هستند، توصیه نامه بنویسید و خودتون مطلب جعلی ایجاد نکنید. تبعات احتمالی این کار، ممکنه دردسر ساز باشه.
    خیر دوست عزیز نیستند من الان خیلی وقته دارم میگردم.از خارج رفته ها هم کسی خبری نداره.من الان مجبورم اخر سالی. ایشون نمینویسه من که نمیتونم کل فرایند اپلای و هزینه هایی که کردم رو فراموش کنم بخاطر خودخواهی این اقا....توروخدا اگه کسی میتونه کمک کنه من ریسکشو میپذیرم واقعا ناچارم.

ApplyAbroad Hero ali.1361 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    توصیۀ اکید میکنم که خودتون توصیه نامه تولید نکنید. استادهای بازنشسته هم ممکنه با شرکتی یا مؤسسه ای همکاری کنند که بتونند براتون توصیه نامه بنویسند. حتی استاد بازنشسته هم تا مدتی آدرس ای میل دانشگاهیش باز میمونه. دانشجوهای ارشد هم الان ممکنه دانشجوی دکترا در دانشگاهی باشند و بالتبع، affiliation دانشگاهی داشته باشند. تا حد امکان تلاش کنید از کسانی که واجد صلاحیت هستند، توصیه نامه بنویسید و خودتون مطلب جعلی ایجاد نکنید. تبعات احتمالی این کار، ممکنه دردسر ساز باشه.
    حرفتون درسته ولی بعضی اساتید برای امضا کردن هم وقت ندارن! چه برسد به اینکه خودشون متن رو تهیه کنند
    استاد مشاور من نزدیک به سه هفته است که برای یک امضای ناقابل! من رو منتظر گذاشته

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز نیستند من الان خیلی وقته دارم میگردم.از خارج رفته ها هم کسی خبری نداره.من الان مجبورم اخر سالی. ایشون نمینویسه من که نمیتونم کل فرایند اپلای و هزینه هایی که کردم رو فراموش کنم بخاطر خودخواهی این اقا....توروخدا اگه کسی میتونه کمک کنه من ریسکشو میپذیرم واقعا ناچارم.
    سلام
    مثلا از محل كار پدر نميتونيد بگيريد كه مثلا بگن شما اونجا كار ميكرديد؟ يكي از 3 توصيه ميتونه از طرف كسي باشه كه شما باهاش كار كرديد. حالا يا صوري يا واقعي . اينطوري از نوشتن توسط خودتون بهتره. حتما دوستاني داريد كه در شركتي مشغول باشند. ضمن اينكه اكيدا توصيه ميكنم با استرس با اي موارد برخورد نكنيد تا به زودي كارتون درست شه. شما متن رو آماده داشته باشيد تا به محض اينكه فرد پيدا شد بتونه براتون ارسال كنه.
    از دوستانتونم كه در ايران دكتري ميخونند متونيد استفاده كنيد حتي اگر حق التدريسي هستند.
    سر برگم نمونه از اينتنرت بگيريد و روي فال WORD‌با كمي سليقه ايجاد كنيد. خيلي پيچيده نيست.زيادم وسواس روش به خرج نديد. در حد يك حاشيه يك آرم و آدرس و سمت استاد به انگليسي + اطلاعات تماس ايشون
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member

اینهایی که میگید برای من ممکن نیست وگرنه زودتر فکرشو میکردم.الان مشکل همون سربرگه هست چون باید مثل اون دو تا توصیه نامه واقعی دربیاد.این کاریه که موندم چطور انجام بدم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    اینهایی که میگید برای من ممکن نیست وگرنه زودتر فکرشو میکردم.الان مشکل همون سربرگه هست چون باید مثل اون دو تا توصیه نامه واقعی دربیاد.این کاریه که موندم چطور انجام بدم
    اگر تمایل داشتید، توی پیام خصوصی اطلاعات بیشتری بدید تا بررسی کنم که آیا میشه کمکی کرد یا نه. اطلاعاتی مثل محل فارغ التحصیلی و رشته و گرایش و استادان زنده ای که موفق نشدید ردی از اونها بگیرید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

متن توصیه نامه رو خود دانشگاه داره یا باید خودمون ببریم؟

Senior Member

متاسفانه من هیچکس رو نمیتونم پیدا کنم....میتونید درباره ساختن سربرگ دانشگاه راهنمایی کنید؟هرکار میکنم ضایع از اب درمیاد!

سلام بچه ها به منم کمک کنین ترخدا فردا ددلاینمه
    من فرم معرفی نامه 2 تا استادو دارم و ازشون اسکن گرفتم حالا میتونم با فوتوشاپ از سربرگش استفاده کنم و امضا دو استاد هم روشون هست حالا یک مشکل دارم یکی از دانشگاهها گفته باید فرم مخصوص رکام اون دانشگا ه رو استاد روی سربرگ برنه و امضا کنه و واسشون بفرسته استادا من هم حوصله ندارن حالا اکه با فوتوشاپ امضاشون رو پایینه فرم بندازم به نظرتون پیش استاده خودم وجه بدی داره؟آخه این آخره سالی میدونم طرف حوصله نداره بیاد امضا کنه نامه من رو!!!!!!!
    حالا اگه فرمت مخصوص اون دانشگاه رو با یک نامه امضا شده که از قبل دارم رو هردو رو استادم بفرسته به نظرتون امضا دومی میتونی کافی باشه تا دیگه مجبور نباشه امضا کنه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa68 نمایش پست ها
    سلام بچه ها به منم کمک کنین ترخدا فردا ددلاینمه
    من فرم معرفی نامه 2 تا استادو دارم و ازشون اسکن گرفتم حالا میتونم با فوتوشاپ از سربرگش استفاده کنم و امضا دو استاد هم روشون هست حالا یک مشکل دارم یکی از دانشگاهها گفته باید فرم مخصوص رکام اون دانشگا ه رو استاد روی سربرگ برنه و امضا کنه و واسشون بفرسته استادا من هم حوصله ندارن حالا اکه با فوتوشاپ امضاشون رو پایینه فرم بندازم به نظرتون پیش استاده خودم وجه بدی داره؟آخه این آخره سالی میدونم طرف حوصله نداره بیاد امضا کنه نامه من رو!!!!!!!
    حالا اگه فرمت مخصوص اون دانشگاه رو با یک نامه امضا شده که از قبل دارم رو هردو رو استادم بفرسته به نظرتون امضا دومی میتونی کافی باشه تا دیگه مجبور نباشه امضا کنه؟
    سلام
    این روشه ها از ارزش توصیه می کاهد. توصیه باید محرمانه باشه نه اینکه شما بدنید چی نوشته شده. برخی از دانشجویان که مشکل شما رو دارند فرم رو ضمیمه ی توصیه کرده سیل میکنند و میفرستند. که باز جای سوال ایجاد میکنه اگر استاد وقت نوشتن داشته چرا فرم رو تیک نزده.
    بازم ببینید چی به صلاحتونه. در این وقت کم نظر دادن و اجرا کردن سخته. اگر بشه استادی پیدا کنید آنلاین براتون پر کنه خیلی با ارزش تره.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)