صفحه 55 از 70 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

سلام دوستان
    من استاد راهنمام رییس پژوهشکده دانشگاه هم است میخاستم بپرسم این شخص میتونه دو تا توصیه نامه- یکی به عنوان استاد راهنمام و یکی به عنوان رییس پژوهشکده بنویسیه (چون من تو پژوهشکده هم کار کردم) چون هر کدوم سربرگ متفاوت دارد؟؟. و یه سوال دیگه اینکه با کدوم عنوان واسه من بینویسه بهتره؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط EAR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من استاد راهنمام رییس پژوهشکده دانشگاه هم است میخاستم بپرسم این شخص میتونه دو تا توصیه نامه- یکی به عنوان استاد راهنمام و یکی به عنوان رییس پژوهشکده بنویسیه (چون من تو پژوهشکده هم کار کردم) چون هر کدوم سربرگ متفاوت دارد؟؟. و یه سوال دیگه اینکه با کدوم عنوان واسه من بینویسه بهتره؟
    ممنون
    خیر، هر فرد حقیقی، فقط یک توصیه نامه میتونه بنویسه. توی همون یک توصیه نامه، به هر آنچه که از شما میدونه، اشاره میکنه. ضمناً میتونه تمام عناوین و سِمَت های خودش رو هم درج کنه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه کاسل

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

سلام دوستان عزیز

استادم برای من توصیه نامه نوشته ولی انتهای نامه فقط اطلاعات مربوط به تماس خودش رو نوشته. مثلا نوشته استاد دانشگاه فردوسی هستش و شماره و ایمیلشو نوشته ولی امضا و مهر نکرده. من میخوام به سفارت آلمان ارائه بدم. بدون امضا و مهر ازم قبول میکنن یا نه؟

ممنون.....

Junior Member

سلام
    یک سوال داشتم... من واسه چندتا دانشگاه اپلای کردم که یکیشون recomm رو هم به صورت الکترونیکی می گیره هم به صورت hard copy اما نگفته که نسخه hard copyاش مهرو موم شده باشه. و اینکه دانشگاه من میگه که ما مهر نمی زنیم Recommرو . از استادها هم امضا کردن اما مهر نزدن یعنی مهر ندارن که بزنن.
    حالا بنظرتون (شما که تجربه دارید تو این زمینه) بنظرتون این recommها رو همینطوری بفرستم؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط menazp نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال داشتم... من واسه چندتا دانشگاه اپلای کردم که یکیشون recomm رو هم به صورت الکترونیکی می گیره هم به صورت hard copy اما نگفته که نسخه hard copyاش مهرو موم شده باشه. و اینکه دانشگاه من میگه که ما مهر نمی زنیم Recommرو . از استادها هم امضا کردن اما مهر نزدن یعنی مهر ندارن که بزنن.
    حالا بنظرتون (شما که تجربه دارید تو این زمینه) بنظرتون این recommها رو همینطوری بفرستم؟
    با مسئول تحصیلات تکمیلی دپارتمان مورد نظرتون مکاتبه کنید تا زحمت دوباره متحمل نشید.

توصیه نامه بدون پاکت و سربرگ و مهر و امضای رسمی، کاغذی نباشه بهتره. همون آنلاین بفرستید تا بی نیاز از این موارد باشید.

سلام دوستان
    الان متوجه شدم که دانشگاه عزیزم ، سربرگ و مهر و پاکت انگلیسی نداره
    باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

با سلام ،
    من توصیه نامه رو گرفتم ولی چون سربرگ دانشگاه و ... یکم طولانیه ،بایستی تو ۲ صفحه چاپ بشه ! گفتن ما مهر و امضا رو رو صفحه اول میزنیم ولی میتونی صفحه دوم رو تو کاغذ معمولی ادامشو بنویسی و پیوست بزنی !
    ۲ صفحه بشه مشکلی نیست؟
    صفحه دوم بدون سربرگ باشه چی؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

ممنون از پاسختون

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    با سلام ،
    من توصیه نامه رو گرفتم ولی چون سربرگ دانشگاه و ... یکم طولانیه ،بایستی تو ۲ صفحه چاپ بشه ! گفتن ما مهر و امضا رو رو صفحه اول میزنیم ولی میتونی صفحه دوم رو تو کاغذ معمولی ادامشو بنویسی و پیوست بزنی !
    ۲ صفحه بشه مشکلی نیست؟
    صفحه دوم بدون سربرگ باشه چی؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

ممنون از پاسختون
    سعی کنید به ترفندی مشکل حل بشه و در یک صفحه بیاد تا سربرگ داشته باشه. کوچیک تر کردن فونت، کمتر کردن حاشیۀ صفحه یا خلاصه تر کردن متن توصیه نامه میتونه یکی از راهها باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigoldnew نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان متوجه شدم که دانشگاه عزیزم ، سربرگ و مهر و پاکت انگلیسی نداره
    باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟
    2تا از استادهایی که می خوام توصینامه بگیرم در دانشگاه های دیگه ای مشغول هستند به عنوان رئیس و هیئت علمی. می تونم توی سربرگ دانشگاه هایی که فعالیت میکنن توصینامه رو بگیرم؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigoldnew نمایش پست ها
    2تا از استادهایی که می خوام توصینامه بگیرم در دانشگاه های دیگه ای مشغول هستند به عنوان رئیس و هیئت علمی. می تونم توی سربرگ دانشگاه هایی که فعالیت میکنن توصینامه رو بگیرم؟
    بله میتونید. فقط حواستون باشه که توی متن توصیه نامه، درج کنند که استاد مدعو بودند و از این طریق با شما آشنا شدند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)