صفحه 56 از 70 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    بله میتونید. فقط حواستون باشه که توی متن توصیه نامه، درج کنند که استاد مدعو بودند و از این طریق با شما آشنا شدند.
    به چه استادی میگن استاد مدعو؟؟؟؟ ایشون استاد دانشگاه ما بودند ولی چون دانشگاه خودمون سربرگ انگلیسی نداره از این طریق میخوام اقدام کنم. استاد پروژه ام دانشجو دکتری است. واسه ایشون چی کار کنم!!!؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigoldnew نمایش پست ها
    به چه استادی میگن استاد مدعو؟؟؟؟ ایشون استاد دانشگاه ما بودند ولی چون دانشگاه خودمون سربرگ انگلیسی نداره از این طریق میخوام اقدام کنم. استاد پروژه ام دانشجو دکتری است. واسه ایشون چی کار کنم!!!؟؟؟
    هر استادی که در دپارتمان شما تدریس میکنه، میتونه در سربرگ دانشکدۀ شما، توصیه نامه بنویسه. مگر اینکه دانشکدۀ شما شرایط خاصی بگذاره یا استاد مرجع شما، تمایلی به استفاده از سربرگ دانشکدۀ شما نداشته باشه. استاد مدعو یعنی استاد حق التدریس.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام . من فکر میکنم دانشگاهم ( ازاد شهرستان ) سربرگ و مهر انگلیسی نداره و میخوام بگم مدیرگروه برام به فارسی یه نامه شبیه توصیه نامه بنویسه . ولی بعد ببرم ترجمه رسمی کنم . میخواستم بپرسم برای تاییدیه وزارت خارجه و دادگستری و سفارت آلمان همین ترجمه رسمی کافیه یا باید این ترجمه رو سازمان امور بین الملل دانشگاه ازاد تایید بگیرم ؟

Junior Member

با درود،
    دوستان لطفا بفرمایید آیا در ریکامهای آنلاین هم استاد نامه را باید در سربرگ دانشگاه بنویسه مهر کنه اسکن کنه و بعد آپلود کنه؟ آگر بله، اگه استاد مهر نداشته باشه امضا کنه کافیه؟ امیدوارم زود پاسخ بدید. ممنونم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط alighadr نمایش پست ها
    با درود،
    دوستان لطفا بفرمایید آیا در ریکامهای آنلاین هم استاد نامه را باید در سربرگ دانشگاه بنویسه مهر کنه اسکن کنه و بعد آپلود کنه؟ آگر بله، اگه استاد مهر نداشته باشه امضا کنه کافیه؟ امیدوارم زود پاسخ بدید. ممنونم.
    در توصیه نامه های آنلاین، فقط زمانی که استاد ملزم به آپلود کردن توصیه نامه باشه، سربرگ معنا پیدا میکنه. معمولاً توصیه نامۀ آنلاین، به معنای پر کردن یک فرم آنلاین هست که اصلاً سربرگ نمی خواد.

امضای توصیه نامه هم به معنای مهر کردن استاد نیست؛ همون امضای استاد کفایت میکنه.

Junior Member

سلام خسته نباشید
    احتمالا میتونم روی سربرگ فارسی از استاد ریکام بگیرم. به نظر شما خودم سربرگ انگلیسی درست کنم یا روی همون سربرگ فارسی بنویسه استاد؟
    سوال بعدم اینه که سربرگ هایی که دیدم پیش استادم همه A5 هست، این مطالبی که من نوشتم که جا نمیشه. توی دو برگ بنویسند استاد یا چی؟
    مرسی پیشاپیش

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    احتمالا میتونم روی سربرگ فارسی از استاد ریکام بگیرم. به نظر شما خودم سربرگ انگلیسی درست کنم یا روی همون سربرگ فارسی بنویسه استاد؟
    سوال بعدم اینه که سربرگ هایی که دیدم پیش استادم همه A5 هست، این مطالبی که من نوشتم که جا نمیشه. توی دو برگ بنویسند استاد یا چی؟
    مرسی پیشاپیش
    سربرگ فارسی جالب نیست؛ اگر خودتون منطبق با سربرگ رسمی دانشگاه ولی به زبان انگلیسی آماده کنید، بهتر خواهد بود.
    میشه سربرگ های موجود پیش استاد را کپی A4 گرفت؛ وگرنه، اشکالی نداره که به ناچار، در بیش از یک برگه باشه و نهایتاً به هم ضمیمه بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سربرگ فارسی جالب نیست؛ اگر خودتون منطبق با سربرگ رسمی دانشگاه ولی به زبان انگلیسی آماده کنید، بهتر خواهد بود.
    میشه سربرگ های موجود پیش استاد را کپی A4 گرفت؛ وگرنه، اشکالی نداره که به ناچار، در بیش از یک برگه باشه و نهایتاً به هم ضمیمه بشه.
    مرسی از پاسختون. یه سوال دیگه سربرگ های رسمی دانشگاه رنگی هست. به نظرتون ایراد داره من سربرگ انگلیسی که درست می کنم سیاه سفید باشه؟ آخه فکر نکنم بشه یه سربرگ درست کنم با آرم دانشگاه برم بیرون واسم پرینت رنگی بگیرند، نمیگه آقا این چیه؟ میخوای جعل سند کنی؟؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون. یه سوال دیگه سربرگ های رسمی دانشگاه رنگی هست. به نظرتون ایراد داره من سربرگ انگلیسی که درست می کنم سیاه سفید باشه؟ آخه فکر نکنم بشه یه سربرگ درست کنم با آرم دانشگاه برم بیرون واسم پرینت رنگی بگیرند، نمیگه آقا این چیه؟ میخوای جعل سند کنی؟؟
    چندان مهم نیست که سیاه و سفید باشه یا رنگی؛ مهم اینه که سر و شکل رسمی داشته باشه. ضمناً مغازه هایی که پرینت کارهای دانشجوهای معماری را انجام میدند، بعیده که چنین کاری را انجام ندند؛ سربرگ نهاد امنیتی نیست که مشکل ساز بشه.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

آقا من دانشگاه آزادی هستم.
    برداشتم همون فایلی که دانشگاه داده بود برای پایان نامه را ادیت کردم توش نامه ریکام نوشتم ببرم استاد امضا کنه.
    اخر فایلش انگلیسی بود دیگه.یعنی باید چکیده به انگلیسی باشه دیگه.منم همون و زیرش نوشتم.می برم استاد امضا کنه.می گذارم تو پاکت معمولی می دم باز استاد امضا کنه بره.
    فقط 1 سوال..
    قبلش ازشون اسکن بگیرم بعد بدم امضا کنه؟
    اسکن اش را ضمیمه رزومه ام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)