صفحه 58 از 70 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Banned

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط miau نمایش پست ها
    دوستان من از یکی از واحدهای دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شدم یکی از اساتید که قرار هست برام ریکام بنویسه میگه ما نمی تونیم توی سربرگ بنویسیم و باید مجوز از تهران بگیریم که اونا هم نمیدن!!! این جه مدلشه آخه ؟ حالا باید چیکا کنم من ؟
    سلام

اخیرا بیشتر دانشگاه ها از سیستم Online Submission برای LOR ها پشتیبانی می کنند..
    در این حالت استاد صرفا یک فرم رو به صورت online پر می کنه و نیازی به سربرگ نیست...
    در غیر اینصورت یعنی ارائه به صورت کاغذی، LOR حتما باید در سربرگ باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    در بعضی از دانشگاه ها گفته شده که مدارکی که برای اپلیکشن نیاز هست باید از طریق فلان ایمیل آدرس فرستاده بشه. توی این حالت باید توصیه نامه تایپ بشه بعد پرینت بشه و استاد امضا کنه بعد اسکنش رو بفرسیتم؟
    سلام

خیر... LOR باید کاملا محرمانه برای دانشگاه ارسال بشه... یا در پاکت دربسته و یا به صورت فرم online...
    در غیر اینصورت اون رو ازتون نمی پذیرند.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

من دقیقا یه ایمل فرستادم براشون و ازشون همین رو پرسیدم
    کد:
    I have got a question about application procedure at xxxxx. How should I provide my reference letters, statement of purpose and resume? Should I send them via an Email to gradschool@xxxx.edu
    و اینطوری جواب دادن
    کد:
    Great question! Yes, your reference letters, statement of purpose, and resume can be submitted by email to gradschool@xxxxx.edu.If you have any more questions, please let me know!
    الان سوال این هست که با این شرایط من باید از کسی که توصینامه رو برام می نویسه بخوام که اون رو امضا کنه؟ (تایپ پرینت و امضا)

Junior Member

متاسفانه هیچ کدوم از دانشگاههای مورد نظر من فرم آنلاین واسه ریکام ندارن! و اینکه جزو مدارک اجباری هم نیست ....هیچ راه دیگه ای نیست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

اخیرا بیشتر دانشگاه ها از سیستم Online Submission برای LOR ها پشتیبانی می کنند..
    در این حالت استاد صرفا یک فرم رو به صورت online پر می کنه و نیازی به سربرگ نیست...
    در غیر اینصورت یعنی ارائه به صورت کاغذی، LOR حتما باید در سربرگ باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

با سلام، چند تا سوال داشتم :
    1- نمونه سربرگ رسمی دانشگاه پیام نور (ترجیحا مرکز شیراز) رو اگه می تونید آپلود کنید توی سایت.
    2- همه سر برگ های دانشگاه ها به فارسی هستند. من می تونم یه اسکن ازش بگیرم و متن های فارسی سربرگ رو به انگلیسی تغییر بدم ؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟؟
    3- بعد از پر کردن سر برگ ، آیا نیاز هست که مهر دانشگاه یا امضای استاد مربوطه پایین سر برگ باشه یا خیر ؟؟
    ممنون از اینکه وقت میزارید و جواب میدین.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط lkm نمایش پست ها
    من دقیقا یه ایمل فرستادم براشون و ازشون همین رو پرسیدم
    کد:
    I have got a question about application procedure at xxxxx. How should I provide my reference letters, statement of purpose and resume? Should I send them via an Email to gradschool@xxxx.edu
    و اینطوری جواب دادن
    کد:
    Great question! Yes, your reference letters, statement of purpose, and resume can be submitted by email to gradschool@xxxxx.edu.If you have any more questions, please let me know!
    الان سوال این هست که با این شرایط من باید از کسی که توصینامه رو برام می نویسه بخوام که اون رو امضا کنه؟ (تایپ پرینت و امضا)
    سلام

تایپ -> پرینت -> امضا -> اسکن -> ایمیل

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط miau نمایش پست ها
    متاسفانه هیچ کدوم از دانشگاههای مورد نظر من فرم آنلاین واسه ریکام ندارن! و اینکه جزو مدارک اجباری هم نیست ....هیچ راه دیگه ای نیست؟
    سلام

چطور ممکن هست LOR جزو مدارک اجباری برای پذیرش یک graduate applicant نباشه؟!...
    به هر حال رویه چیزی هست که عرض کردم...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanbin نمایش پست ها
    با سلام، چند تا سوال داشتم :
    1- نمونه سربرگ رسمی دانشگاه پیام نور (ترجیحا مرکز شیراز) رو اگه می تونید آپلود کنید توی سایت.
    2- همه سر برگ های دانشگاه ها به فارسی هستند. من می تونم یه اسکن ازش بگیرم و متن های فارسی سربرگ رو به انگلیسی تغییر بدم ؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟؟
    3- بعد از پر کردن سر برگ ، آیا نیاز هست که مهر دانشگاه یا امضای استاد مربوطه پایین سر برگ باشه یا خیر ؟؟
    ممنون از اینکه وقت میزارید و جواب میدین.
    سلام

1- !
    2- اگر ازتون hard copy نخوان، مشکلی پیش نمیاد...
    3- امضای استاد قطعا ضروری هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

سلام دوستان
    من میخواستم از موسسه غیرانتفاعی که زیر نظر دانشگاه بوعلی هستش توصیه نامه بگیرم، می خواستم بدونم که باید تو سربرگ و پاکت موسسه باید توصیه نامه رو داشته باشم یا نه باید از دانشگاه بوعلی باشه؟
    و به انگلیسی باشه یا باید فارسی باشه بعد ترجمه بشه؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimohammadi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم از موسسه غیرانتفاعی که زیر نظر دانشگاه بوعلی هستش توصیه نامه بگیرم، می خواستم بدونم که باید تو سربرگ و پاکت موسسه باید توصیه نامه رو داشته باشم یا نه باید از دانشگاه بوعلی باشه؟
    و به انگلیسی باشه یا باید فارسی باشه بعد ترجمه بشه؟
    با تشکر
    سلام

1- باید در سربرگ همونجایی باشه که referenceتون اونجا فعالیت می کنه و استاد هست...
    2- طبیعتا به انگلیسی... چون امکان ترجمه LOR که فقط به صورت Sealed پذیرفته میشه وجود نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)