صفحه 59 از 70 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

سلام این جمله یعنی چه؟

Please do not have referents mail in reference letters. They will not be accepted

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- باید در سربرگ همونجایی باشه که referenceتون اونجا فعالیت می کنه و استاد هست...
    2- طبیعتا به انگلیسی... چون امکان ترجمه LOR که فقط به صورت Sealed پذیرفته میشه وجود نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    با عرض پوزش می خواستم بپرسم که ای موسسه ای که اونجا درس خوندم سربرگ انگلیسی نداره امکانش هست که خودم سربرگ انگلیسی درست کنم؟ شما تو پست 578 گفتین اگه هارد کپی نخواد مشکلی نداره در صورتی که اگه هارد کپی بخواد چه مشکلی پیش میاد؟
    تشکر از پاسخگوییتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hadimohammadi نمایش پست ها
    با عرض پوزش می خواستم بپرسم که ای موسسه ای که اونجا درس خوندم سربرگ انگلیسی نداره امکانش هست که خودم سربرگ انگلیسی درست کنم؟ شما تو پست 578 گفتین اگه هارد کپی نخواد مشکلی نداره در صورتی که اگه هارد کپی بخواد چه مشکلی پیش میاد؟
    تشکر از پاسخگوییتون
    سلام

1- نامه شما نهایتا باید توسط استاد امضا بشه...اگر استادتون با امضای یک سربرگ fake موافقت کنه، این شما هستید و این هم photoshop!!!
    2- سربرگ ساختن کار ساده ای به نطر میاد... ولی اگر قرار باشه hard copy یک سربرگ fake رو بفرستید، بعضا چاپ اون باید بهتر از یک پرینت رنگی ساده باشه... چون سربرگ های واقعی در اکثر مواقع کیفیت چاپ دارند نه کیفیت پرینت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام
    دوستانی که دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه ازاد تهران شمال هستند به راحتی با مراجعه به ساختمان مرکزی دانشگاه واقع در میدان هروی به تعداد که تمایل دارند سربرگ و پاکت انگلیسی دریافت کنند.

ApplyAbroad Hero

دوستانی که دانشگاه آزاد هستن جواب بدن، آیا میشه توی کاغذ سربرگ دار دانشگاه، متن توصیه نامه رو تایپ کرد و پرینت گرفت و بعد به امضای استاد رسوند؟ واحد بین الملل چنین توصیه نامه ای رو مهر می کنه؟
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    دوستانی که دانشگاه آزاد هستن جواب بدن، آیا میشه توی کاغذ سربرگ دار دانشگاه، متن توصیه نامه رو تایپ کرد و پرینت گرفت و بعد به امضای استاد رسوند؟ واحد بین الملل چنین توصیه نامه ای رو مهر می کنه؟
    من استادام برام همین کارا کردن روسربرگ پرینت گرفتن وامضا زدن خودشون گفتن این جوری درسته اما واحد بین الملل نبردم اما گویا توصیه نامه ای که واحد بین الملل مهر میزنه فرم خاصی داره که توسایت دانشگاه ازاد هست وحتی پی دی اف توضیحاتش ، فرم خاص داره و باید بغیر از استادت ، رئیس واحد یا معاون اموزشی واحدتون هم امضا کنه وبعد ببرید واحد بین الملل.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط azin91 نمایش پست ها
    من استادام برام همین کارا کردن روسربرگ پرینت گرفتن وامضا زدن خودشون گفتن این جوری درسته اما واحد بین الملل نبردم اما گویا توصیه نامه ای که واحد بین الملل مهر میزنه فرم خاصی داره که توسایت دانشگاه ازاد هست وحتی پی دی اف توضیحاتش ، فرم خاص داره و باید بغیر از استادت ، رئیس واحد یا معاون اموزشی واحدتون هم امضا کنه وبعد ببرید واحد بین الملل.
    مرسی از پاسخ تون. آخه احساس می کنم بالاخره توصیه نامه باید یه چیزی داشته باشه که اعتبار بهش بده، استادای ما که هیچ کدوم ایمیل آکادمیک استفاده نمی کنند مجبور شدن کاغذی توصیه نامه بگیرم، حالا اگه یه متن پرینت بگیرم استاد فقط زیرش امضا بزنه احساس می کنم خیلی بی اعتباره چون این امضا رو هرکسی می تونه بزنه. شما برای توصیه نامه چنین مشکلی نداشتید؟ از یه طرفم می ترسم توی کاغذ سربرگ دار پرینت بگیرم واحد بین الملل لوس بازی دربیاره چرا توی فرمی که خودمون دادیم توصیه نامه نگرفتی :|
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Senior Member

سلام دوستان من به شدت نیازمند سربرگ انگلیسی رسمی دانشگاه تهران هستم....روی گوگل هم جستجو کردم اما نتایج خیلی متفاوته و من نمیدونم کدومشه
    بعدم اینکه اساتید من(توی دانشگاه خودم نه دانشگاه تهران) توصیه نامه رو به خودم واگذار کردن منم توی وورد نوشتم و میخواستم سربرگ رو با فوتوشاپ درست کنم....اما سربرگی که توی واحد بین الملل دانشگاه ما هستش خیلی شیکه! و کاغذشم خاصه ...حالا خواستم ببینم به نظرتون میشه بدیم توصیه نامه رو روی همین کاغذ تایپ کنن؟ میدونم مسخره است چون ماشین تایپ میخواد فک کنم!....اما حالا گذشته از این مساله شیک بودن وکاغذو...دانشگاه ما کلا خیلی گیره و اصلا امور بین الملل براش مهم نیست که استاد چی میگه! حتی پاکت هم به زور صدتا امضا به من دادن...حالا من میترسم اگه خودم توی فوتوشاپ درستش کنم و پرینت بگیرم نتونم اون کاغذ رو برای پرینت گیر بیارم و آخرش اینا به من گیر بدن چون هم مهر میزنن هم خودشون باید توصیه نامه رو تایید کنن...حالا نظر دوستان چی هستش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ تون. آخه احساس می کنم بالاخره توصیه نامه باید یه چیزی داشته باشه که اعتبار بهش بده، استادای ما که هیچ کدوم ایمیل آکادمیک استفاده نمی کنند مجبور شدن کاغذی توصیه نامه بگیرم، حالا اگه یه متن پرینت بگیرم استاد فقط زیرش امضا بزنه احساس می کنم خیلی بی اعتباره چون این امضا رو هرکسی می تونه بزنه. شما برای توصیه نامه چنین مشکلی نداشتید؟ از یه طرفم می ترسم توی کاغذ سربرگ دار پرینت بگیرم واحد بین الملل لوس بازی دربیاره چرا توی فرمی که خودمون دادیم توصیه نامه نگرفتی :|
    خواهش میکنم خوشحال میشم کمکی کرده باشم - راستیتش من خودمم امسال دارم اپلای میکنم اما سیسستم اینجور ریکام برای دانشگاه ازاد جدید هست من غیر از یک استادم که خودش بهم گفت سیستم ریکام جدید شده برو فرمت جدیدشو بیار برات امضا کنم .باقیشون اصلا نمیدونستن وروسربرگ برام پرینت گرفتن و دقیقا نمیدونم مشکل ایجاد خواهد شد یا نه اما بچه های قبلی با همین سیستم روسربرگ ریکام گرفتن -اما میدونم شما اگر میخوید ببرید واحد بین الملل مهر انگلیسی بزنه رو پاکت براتون باید رو فرمت خاص خودشون انجام بدید وحتما رئیس واحد ویا معاون اموزشی امضا بزنه .توی ایت صفحه بچه ها یک مقدار توضیح دادم راجع به ریکام جدید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B2%D8%A7%D8%AF

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام دوستان من به شدت نیازمند سربرگ انگلیسی رسمی دانشگاه تهران هستم....روی گوگل هم جستجو کردم اما نتایج خیلی متفاوته و من نمیدونم کدومشه
    بعدم اینکه اساتید من(توی دانشگاه خودم نه دانشگاه تهران) توصیه نامه رو به خودم واگذار کردن منم توی وورد نوشتم و میخواستم سربرگ رو با فوتوشاپ درست کنم....اما سربرگی که توی واحد بین الملل دانشگاه ما هستش خیلی شیکه! و کاغذشم خاصه ...حالا خواستم ببینم به نظرتون میشه بدیم توصیه نامه رو روی همین کاغذ تایپ کنن؟ میدونم مسخره است چون ماشین تایپ میخواد فک کنم!....اما حالا گذشته از این مساله شیک بودن وکاغذو...دانشگاه ما کلا خیلی گیره و اصلا امور بین الملل براش مهم نیست که استاد چی میگه! حتی پاکت هم به زور صدتا امضا به من دادن...حالا من میترسم اگه خودم توی فوتوشاپ درستش کنم و پرینت بگیرم نتونم اون کاغذ رو برای پرینت گیر بیارم و آخرش اینا به من گیر بدن چون هم مهر میزنن هم خودشون باید توصیه نامه رو تایید کنن...حالا نظر دوستان چی هستش؟
    دو تا موضوع، یکی اینکه برای تایپ روی کاغذ مخصوص نیازی به ماشین تایپ نیست!! شما کاغذتو می بری یه دفتر فنی، اونم به جای کاغذ A4 معمولی، کاغذ شما رو میذاره توی پرینترش و روی پرینت می گیره. موضوع دوم این که به نظرم مهم تر از کیفیت کاغذ، تأیید اون توسط رئیس دانشگاه یا واحد بین الملل دانشگاه تون هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)