صفحه 6 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ahura 5758
    سلام
    دانشگاه ما اصلا نمیدونه recommendationچی هست..من رفتم و گفتم که 10 تا سربرگ دانشگاه با پاکت میخوام یه چند ثانیه نگام کردن گفتن همجین چیزی نداریم..حالا این سربگ و لاید خودم طراحی کنم..سربرگ باید چه فرمتی داشته باشه انگلیسی باید باشه پاکت ها چطور؟؟؟
    کدوم دانشگاه هستید؟ ساختمان مرکزی یا آفیس دانشگاه مراجعه کردید؟ یا حتی تو اینترنت حتما یه سر یرگ از دانشگاه شما پیدا می شه. google کنید. نتیجه می ده
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

سربرگ های غیر از سربرگ دانشکده رو آموزش دانشکده مهر نمی کنه.
    با سلام خدمت دوستان
    مگه واسه recommendation مهر آموزشم لازمه؟ بعدشم ، نامه رو باید بذاریم تو پاکت مهر و موم شده یا همینجوری فله ای بریزیم تو پاکت پیش بقیه مدارک؟ :-\
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    با سلام خدمت دوستان
    مگه واسه recommendation مهر آموزشم لازمه؟ بعدشم ، نامه رو باید بذاریم تو پاکت مهر و موم شده یا همینجوری فله ای بریزیم تو پاکت پیش بقیه مدارک؟ :-\
    توصیه نامه شما باید seal باشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض نوع امضا استاد

شاید سوالم سوال ساده ای باشه ولی میپرسم که خیالم راحت بشه

امضایی که اکثر ایرانی ها میکنند به صورت یک طرح هست ولی در انگلیسی به صورت نوشت اسم شخص. حالا ایا نوع امضایی که استاد پای LOR و روی پاکت میزنه مهمه؟ یعنی مهمه امضاش به صورت انگلیسی باشه یا اینکه همون امضای عادی باشه طوری نیست؟

javat
    Guest

پیش فرض پاسخ : نوع امضا استاد

ببین بیخودی قضیه رو برای خودت سخت می کنی. اینجوری بخوای فکر کنی واسه یه همچین چیزی بعدا برای مسائل مهمتر دیگه دومو نمیاری.

همون امضایی که همه تو ایران می کنن اونها هم باید انجام بدن. آیه نازل نشده که همه بردارن انگلیسی امضا کنن که. اصلا اینکه امضاها فرق داشته باشن می تونه برتر باشه مخصوصا اینکه اون دانشگاهت ایرانی داشته باشه یا با سیستم ایران آشنا باشه. اون موقع شک می کنن که این چرا غیر عادیه.

امضا امضاست اونها که نمی خوان خوشگلی امضای طرف رو مبنا قرار بدن!

ببر پیش استادهات بگو امضا کنن اونا خودشون هر طور خواستن امضا کنن چیزی هم اصلا نگو بهشون. من خودم یکی از استادهام انگلیسی امضا کرد در حالی که امضای اصلیش چیز دیگه ای هست.

بازم می گم اصلا رو این موضوعات فکر نکن که بی خود وسواس و نگرانی میاره.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نوع امضا استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط APEX
    شاید سوالم سوال ساده ای باشه ولی میپرسم که خیالم راحت بشه

امضایی که اکثر ایرانی ها میکنند به صورت یک طرح هست ولی در انگلیسی به صورت نوشت اسم شخص. حالا ایا نوع امضایی که استاد پای LOR و روی پاکت میزنه مهمه؟ یعنی مهمه امضاش به صورت انگلیسی باشه یا اینکه همون امضای عادی باشه طوری نیست؟
    انگلیسی باشه بهتره. اما زیاد مهم نیست.............

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

بچه ها یه نکته ای من بگم
    من فکر میکردم دانشگاه ما سربرگ انگلیسی نداره و خودم سربرگ درست کردم خیلی خوب و خوشگل
    اما فهمیدم بعدش که هر دانشگاهی یه قسمت داره به اسم امور بین الملل(حداقل تو سراسری ها )
    سربرگ رو اونجا میدن به دانشجو ها!!
    یادمه که من تو یه پست اینجا خوندم که میشه خودمون درست کنیم سربرگ رو و این کار وقت گیر رو کردم

گفتم که بقیه اینکار رو نکنن ;D

Senior Member

Exactly, you are right. Those tricks are just for some exceptional situations and doing such processes legally has always been much better

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

سلام

من توصیه نامه ام تو سربرگ دانشگاه نیست ولی مهر دانشکده همراه با امضای استاد تو خود نامه هست. ضمن اینکه خود نامه تو نامه مخصوص نامه های انگلیسی دانشگاه گذاشته شده و روی اون هم مهر دانشگاه زده شده...
    به نظر شما این که خود نامه تو سربرگ نیست مشکل ساز میشه؟ این کلمه Letterhead منو نگران کرده....

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI_SH
    سلام

من توصیه نامه ام تو سربرگ دانشگاه نیست ولی مهر دانشکده همراه با امضای استاد تو خود نامه هست. ضمن اینکه خود نامه تو نامه مخصوص نامه های انگلیسی دانشگاه گذاشته شده و روی اون هم مهر دانشگاه زده شده...
    به نظر شما این که خود نامه تو سربرگ نیست مشکل ساز میشه؟ این کلمه Letterhead منو نگران کرده....
    از بچه ها کسی مورد مشابه مشکل من رو نداشته ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)