صفحه 60 از 70 نخستنخست ... 105051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

دوست عزیز بله می شود این کار رو کرد. ولی نیازی هم به مهر دانشگاه نیست. امضای استاد و گذاشتن نامه در پاکت دانشگاه و امضا روی درب پاکت و در نهایت چسباندن آن کفایت می کند.

Senior Member

سلام
    من یکی از استادایی که ازش ریکام میخوام مال دانشگاه خودمون نیستش
    اشکالی نداره من ریکامش رو توی سربرگ دانشگاه خودمون پرینت بگیرم؟؟....آدرس داخل ریکام رو هم باید دانشگاه خودمون بزنم؟ آخه آدرس میل آکادمیکش هستش و مال دانشگاه ما نیست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از استادایی که ازش ریکام میخوام مال دانشگاه خودمون نیستش
    اشکالی نداره من ریکامش رو توی سربرگ دانشگاه خودمون پرینت بگیرم؟؟....آدرس داخل ریکام رو هم باید دانشگاه خودمون بزنم؟ آخه آدرس میل آکادمیکش هستش و مال دانشگاه ما نیست.
    سلام

عرف این هست که استاد در سربرگ جایی که affiliation اون رو یدک میکشه، LOR رو تهیه و تدوین کنه...
    و در متن هم ارتباطش با شما رو روشن می کنه...
    ایمیل هم مسئله ای نیست.. شما می تونید ایمیل استادی از دانشگاه های بورکینافاسو رو برای recommendation بدید!

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان لطفا منو راهنمايي كنيد من بايد اسكن توصيه نامه رو براي اپلاي كردن آپلود كنم حالا اگه استادم در پاكت رو امضا كنه و چسب بزنه من چطوري ميتونم قبل از اينكه أصل مداركمو بفرستم برا دانشگاه از اين نامه استفاده كنم

Senior Member

سلام
    من فردا باید پرینت توصیه نامه رو بدم استادم امضا کنه بعد تایتل استادم رو نمیدونم مثلا assosiate professorهستش یا چی؟ ...اگه اسمش رو بنویسم بعد بنویسم professor اشکالی نداره؟ ایشون مدیر گروه هم هست میشه: head of management department؟ بعد درباره امضا اونجا اسمشون رو با دست خط خودشون مینویسن و این به معنای امضاست...اینجا ما خط خطی میکنیم! به استادم بگم هم امضا کنه و هم اسمشو به انگلیسی با دستخطش بنویسه؟
    بعدم من برای اینکه توصیه نامه ها رو خودم نوشتم ومیخواستم یه خورده فرق کنه آدرس و ایمیل و...رو بالا "سمت راست" نوشتم برای لتر دومم چون استاد اولم پایین نامه نوشته خواستم ببینم اشکالی نداره این؟ خیلی ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط vafa47 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا منو راهنمايي كنيد من بايد اسكن توصيه نامه رو براي اپلاي كردن آپلود كنم حالا اگه استادم در پاكت رو امضا كنه و چسب بزنه من چطوري ميتونم قبل از اينكه أصل مداركمو بفرستم برا دانشگاه از اين نامه استفاده كنم
    سلام

اسکن LOR رو شما نباید upload کنید...
    اصولا اصلا applicant نباید ازمحتوای اون با خبر باشه...! اگر دانشگاه حتی ذره ای در مورد این موضوع شک کنه نه تنها LOR رو نمی پذیره بلکه ممکنه درجا شما رو reject کنه...
    این کار رو خود استاد باید انجام بده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    سلام
    من فردا باید پرینت توصیه نامه رو بدم استادم امضا کنه بعد تایتل استادم رو نمیدونم مثلا assosiate professorهستش یا چی؟ ...اگه اسمش رو بنویسم بعد بنویسم professor اشکالی نداره؟ ایشون مدیر گروه هم هست میشه: head of management department؟ بعد درباره امضا اونجا اسمشون رو با دست خط خودشون مینویسن و این به معنای امضاست...اینجا ما خط خطی میکنیم! به استادم بگم هم امضا کنه و هم اسمشو به انگلیسی با دستخطش بنویسه؟
    بعدم من برای اینکه توصیه نامه ها رو خودم نوشتم ومیخواستم یه خورده فرق کنه آدرس و ایمیل و...رو بالا "سمت راست" نوشتم برای لتر دومم چون استاد اولم پایین نامه نوشته خواستم ببینم اشکالی نداره این؟ خیلی ممنون
    سلام

- درجه علمی یک موضوع کاملا تعریف شده و دارای چارچوب هست... هر درجه ای که استادتون داره باید همون رو قید کنید...
    - مدیر گروه بودن چندان امتیازی برای شما نداره که ذکر بشه یا نشه...
    - اگر استادتون هنوز نحوه امضا کردن رو هم نمی دونه وای به حال شما!!! در غیر اینصورت تعیین تکلیف برای استاد نشون داده که چندان عاقبت خوبی نداره...
    - معمولا اطلاعات تماس پایین نامه هست... فرمت رو رعایت کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان
    من الان از دانشگاه رسیدم(دانشگاه آزاد درس خوندم) و بسیار نا امید ناراحت و عصبانی هستم لطفا منو راهنمایی کنین
    دانشگاه سربرگ نمیده و استادم میگه سر برگ جعلی رو امضا نمی کنم.
    تنها چیزی که اساتید حاضز شدن بدن اینه:
    برگه بدون سربرگ و پاکت بدون سربرگ (تنها چیزی که به نامه کمی اعتبار میده امضا استاد روی توصیه نامه و درب پاکت نامه هست)
    می دونم که از لحاظ اداری ارزش نامه خیلی میاد پایین ولی این تنها راه من هست.آیا اینو اینو دانشگاه های آلمان از من قبول می کن؟(ضمنا دانشگاه های آلمان توصیه نامه آنلاین ندارند)

یه سوال دیگه:
    یکی از استادا میگه من 4 تا توصیه نامه بیشتر امضا نمی کنم . ازش می پرسم چرا؟ میگه عرف نیست(استادی که من باهاش 4 تا درس داشتم و خودش کلی از من تعریف میکنه و میگه تو از دانشجو های خیلی خوب من بودی این حرف رو به من زده!!!!!!) (از اون ورم میگه سر برگ fake رو امضا نمی کنم چون قانونی نیست)
    آیا واقعا بیشتر از 4 تا توصیه نامه امضا کردن عرف نیست؟
    ویرایش توسط sahar_2013 : December 30th, 2014 در ساعت 10:35 PM دلیل: ادامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Wahrheit نمایش پست ها
    یه سوال دیگه:
    یکی از استادا میگه من 4 تا توصیه نامه بیشتر امضا نمی کنم . ازش می پرسم چرا؟ میگه عرف نیست(استادی که من باهاش 4 تا درس داشتم و خودش کلی از من تعریف میکنه و میگه تو از دانشجو های خیلی خوب من بودی این حرف رو به من زده!!!!!!) (از اون ورم میگه سر برگ fake رو امضا نمی کنم چون قانونی نیست)
    آیا واقعا بیشتر از 4 تا توصیه نامه امضا کردن عرف نیست؟
    با سلام،

یکی از اساتید من هم میگه بیشتر از 4 توصیه نامه برای یک نفر نمیده. ولی یکی دیگه از اساتید قبول کرده که تا 6 تا توصیه نامه بده. متاسفانه کاری نمیشه کرد. باید بگردید استاد دیگری پیدا کنید و توصیه نامه ها رو بین اساتید پخش کنید.
    در مورد سربرگ هم دانشگاه سربرگ رو دست دانشجو نمیده ولی اگه استاد درخواست منه باید بهش بدن. استاد من رفت و از آموزش چندتا گرفت. اصولا باید بدن. از استادتون بخواهید که درخواست کنه. اگر دانشگاه سربرگ انگلیسی هم نداشت، به نطرم روی همون سربرگ فارسی پرینت بگیرید. باز سربرگ فارسی بهتر از کاغذ معمولیه.

Junior Member ensieh57 آواتار ها

با سلام
    من از دانشگاه ازاد رودهن مي خوام توصيه نامه بگيرم از استاد اما انگار نه سربرگ مي دن نه سربرگ انگليسي دارن
    اما استاد گفت هر چي مي خواي بنويس بيار من امضا ميكنم
    شما متن و سربرگ انگليسي داري كه به كار من بياد
    ویرایش توسط Matinking : December 30th, 2014 در ساعت 03:50 PM دلیل: ارسال ایمیل ممنوع است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)