صفحه 61 از 70 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط ensieh57 نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه ازاد رودهن مي خوام توصيه نامه بگيرم از استاد اما انگار نه سربرگ مي دن نه سربرگ انگليسي دارن
    اما استاد گفت هر چي مي خواي بنويس بيار من امضا ميكنم
    شما متن و سربرگ انگليسي داري كه به كار من بياد
    میتونی خودت درست کنی کار نداره، لوگوی دانشگاه آزاد رو از گوگل پیدا کن و بذار وسط کاغذ ، سمت چپ هم اسم دانشگاه، پایین کاغذ هم میشه آدرس دانشگاه رو نوشت
    ویرایش توسط Matinking : December 30th, 2014 در ساعت 03:51 PM دلیل: پاسخ به ارسال حاوی آدرس ایمیل
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط ensieh57 نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه ازاد رودهن مي خوام توصيه نامه بگيرم از استاد اما انگار نه سربرگ مي دن نه سربرگ انگليسي دارن
    اما استاد گفت هر چي مي خواي بنويس بيار من امضا ميكنم
    شما متن و سربرگ انگليسي داري كه به كار من بياد
    دوست عزیز سری به واحد بین الملل دانشگاه ازاد یا سایت این مرکز بزنید. گویا فرم های با سربرگ انگلیسی هم دارند که بعد از نوشتن توصیه نامه اساتید و تایید رییس واحد دانشکدتون نامه رو مهر و امضا هم می کنند.

Senior Member

دوستان من خودم علامه درس خوندم استادم از استادای دانشگاه تهرانه و مهمان بود دانشگاه ما....ایرادی نداره من ریکام رو ازش توی سربرگ علامه بگیرم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوستان من خودم علامه درس خوندم استادم از استادای دانشگاه تهرانه و مهمان بود دانشگاه ما....ایرادی نداره من ریکام رو ازش توی سربرگ علامه بگیرم؟
    سلام

بهتر هست LOR در سربرگ affiliation رسمی استاد بیاد...
    اگر امکان این وجود نداشت، بعید هست سربرگ دانشگاه خودتون مشکلی به وجود بیاره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

سلام دوستان در لینکی که در ادامه قرار دادم یک راهنما برای ساخت سربرگ و پاکت نامه و لوگوی دانشگاه آزاد قرار داره، که برای خود سازمان مرکزی هست. فکر میکنم به درد کسانی که مثل خود من دانشگاه بهشون سربرگ نمیده و مجبور هستن خودشون درست کنن بخوره. موفق باشید

آموزش ساخت سربرگ دانشگاه آزاد و پاکت نامه دانشگاه آزاد
    ویرایش توسط mohammadmm64 : January 4th, 2015 در ساعت 11:31 AM

سلام به همه ی بچه ها.من یه سوالی داشتم و ممنون میشم جواب بدین.مگه توصیه نامه رو مثل بقیه مدارک نباید روی سایت دانشگاه مقصد آپلود کنیم،پس وقتی چسب بزنیم چطور آپلودش کنیم و باید با پست فرستاد؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_die7 نمایش پست ها
    سلام به همه ی بچه ها.من یه سوالی داشتم و ممنون میشم جواب بدین.مگه توصیه نامه رو مثل بقیه مدارک نباید روی سایت دانشگاه مقصد آپلود کنیم،پس وقتی چسب بزنیم چطور آپلودش کنیم و باید با پست فرستاد؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام، بسیاری از دانشگاه های آمریکا و کاندا می خوان مدارک براشون پست شه... آنلاین اپلیکیشن فرم ندارن... و یه سری دیگه هستن که آنلاین اپلیکیشن فرم دارن و باید آپلود کنید که در اون صورت باید پاکت رو باز کنید... یه سری دیگه هم هستن که ریکام رو آنلاین از اساتید دریافت می کنن.... که استاد خودش باید آنلاین این کار رو براتون انجام بده...
    امیدوارم جواب رو گرفته باشید.
    موفق باشید.

من از یه استاد که ریکام گرفتم امضای دیجیتال خودش رو پاش گذاشت و منم اونموقع حواسم نبود که پرینتی ازش امضا بگیرم. الان هم نیستش و نمیتونم پیداش کنم که امضا ازش بگیرم. به خودش هم زنگ زدم گفت همون فایل با امضای دیجیتال رو پرینت کن کافیه.

مشکلی پیش نمیاد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    من از یه استاد که ریکام گرفتم امضای دیجیتال خودش رو پاش گذاشت و منم اونموقع حواسم نبود که پرینتی ازش امضا بگیرم. الان هم نیستش و نمیتونم پیداش کنم که امضا ازش بگیرم. به خودش هم زنگ زدم گفت همون فایل با امضای دیجیتال رو پرینت کن کافیه.

مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام

خیر احتمالا کافی نیست!...
    تا جایی که من می دونم امضای دیجیتال در مدارک دیجیتال معتبر و قابل بررسی از نظر صحت هست...
    شاید مجدد مجبور بشید LOR رو ارسال کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

آقا من یه خورده از پست های این بخش گیج شدم:

من هر دانشگاهی که اپلای کردم تا بدین جا، همشون ایمیل استاد رو از من گرفتن و براشون یک ایمیل فرستادن و ازشون خواستن که به اون لینک برم و فرم آنلاین رو پر کنن و اگر خواستن نامه ریکام خودشون رو هم آپلود کنن. بعضی ها هم یک فرم دادن که باید دستی پر بشه و تو همون جا آپلود بشه.

تا اونجایی که من می دونم همه استادام متن نامه خودشون رو توی فایل وورد تایپ کردن و آپلود کردن (بدون سربرگ و امضا)!!!
    به نظرتون مشکلی هست...!!!!؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)