صفحه 63 از 70 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

نقل قول نوشته اصلی توسط haida نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگه سربرگ زبان انگلیسی نداشته باشیم از دانشگاه و فارسی باشه، اشکال نداره؟
    یه انگلیسی خودت طراحی کن، کاری نداره که

Banned

سلام دوستان.
    اگه سربرگ زبان انگلیسی نداشته باشیم از دانشگاه و فارسی باشه، اشکال نداره؟
    سلام

در این صورت با توجه به اینکه LOR باید sealed باشه و امکان ترجمه اون نیست، دو راه دارید:

1- ارائه LOR به صورت hard copy در همون سربرگ فارسی و در پاکت انگلیسی...

2- طراحی سربرگ (که البته حتما باید با هماهنگی استاد باشه...)

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    یه انگلیسی خودت طراحی کن، کاری نداره که
    سلام.
    ممنون که جواب می دین.
    من بلد نیستم ، یعنی اصلاً نمی دونم سربرگ رسمی انگلیسی دانشگاه چه جوریه که بخوام مثل اونو خودم طراحی کنم؟ شما نمونه سربرگ انگلیسی دانشگاه آزاد تهران مرکز رو دارین؟ نمی تونم منتظر استادم بشینم، نه من وقت دارم نه اون. باید سریعتر خودم یه فکری بکنم. تو اینترنت گشتم، ندیدم.
    خواهش می کنم اگه کسی داره بذاره که ما هم استفاده کنیم. فقط شکلش رو هم ببینم کافیه. بعدش خودم درست می کنم.

ApplyAbroad Hero

سلام.
    ممنون که جواب می دین.
    من بلد نیستم ، یعنی اصلاً نمی دونم سربرگ رسمی انگلیسی دانشگاه چه جوریه که بخوام مثل اونو خودم طراحی کنم؟ شما نمونه سربرگ انگلیسی دانشگاه آزاد تهران مرکز رو دارین؟ نمی تونم منتظر استادم بشینم، نه من وقت دارم نه اون. باید سریعتر خودم یه فکری بکنم. تو اینترنت گشتم، ندیدم.
    خواهش می کنم اگه کسی داره بذاره که ما هم استفاده کنیم. فقط شکلش رو هم ببینم کافیه. بعدش خودم درست می کنم.
    این سربرگی بود که من برای تهران مرکز خودم طراحی کردم و کارم رو راه انداخت. موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Structural Engineering

سلام،
    براي تهيه سربرگ به دبير خانه اصلي دانشگاه كه تو خيابان اسكندري هست بريد. اما مهمتر از اونجا شما بايد به واحد امور بين الملل دانشگاه آزاد اسلامي كه تو خيابان پاسداران هست تشريف ببريد اونجا طبقه دوم كه مربوط به مراسلات هست كه توصيه نامه هاتون رو توي پاكت مخصوص ميزارند و مهرو موم ميكنند، پس اگه سر برگ پيدا نكرديد يه فارسيشو جلوتون بزاريد خودتون به انگليسي تبديلش كنيد. نكته مهم اينه كه اونجا نمايندگي پست هم هست كه دوباره همه مداركتون يعني ريز نمراتتون رو خودشون توي پاكت دانشگاه ميزارنو sign & seal ميكنند. يعني همه مدارك رو يكجا ارسال ميشود.
    نكته:
    1)طبق اصول اخلاقي و قانوني شما از متن توصيه نامتون اطلاعي نداريد يعني استادتون يك نامه خطاب به دانشگاه مقصدتون درباره ي شما نوشته و مهرو موم شده به شما داده كه فقط مسائل پستشو تقبل كنيد. نتيجه گيري اخلاقي اينكه شما هم از متن چيزي نميدونيد..!
    2) بيشتر دانشگاهها توي فرم Application خودشون هم ريز نمرات رو بصورت فايل pdf دريافت ميكنند{*} و هم توصيه نامه هارو بصورت الكترونيكي يعني شما ايميل آكادميك استادتونو براشون ميزاريد و لينك فرم توصيه نامه براي استادتون ارسال ميشه...،مجددا نتيجه گيري اخلاقي اينكه شما نياز به تعداد زيادي از ترجمه مداركتون و تاييدشون احتياج نداريد...
    *اكثر دانشگاههاي آمريكا به اين روال ميباشند.

Junior Member

سلام
    من دانشگاه ازادی بودم و مشکل پیدا کردن سربرگ و پاکت انگلیسی داشتم . رفتم سایت سازمان مرکزی یه فرم داشت مخصوص توصیه نامه که فقط کافی بود متن توصیه نامه و امضای استاد ومهرو امضای رییس واحد یا معاون آموزشی توش باشه بعد این فرم رو با بقیه مدارک فرستادم سازمان مرکزی برا اقای طباطبایی گفتن ما خودمون مهر دانشگاه آزاد قسمت بین الملل میزنیم روش و توی پاکت سازمان می گذاریمو و می فرستیم . که مثل اینکه واقعا این کارو کردن. من الان ادمیژنم اومده. البته یه چیزی ممکنه مسوول دانشگاتون این فرم رو اصلا ندیده باشه و مثلا به من گفت برو بخشنامشو بیار.دیگه با کلی بدبختی سایت سازمان مرکزی واسش باز کردم نشون دادم این فرم از سایت گرفتم. فک کنم همه دانشگاه آزادی ها دیگه اینجوری مشکلشون حل میشه. البته به نظرم قبلش با آقای طباطبایی سازمان مرکزی یه هماهنگ کنید . چون من از شیرازم مدارکمو براشون پست کرددم اونجا نبودم ببینم واقعا این فرمو مهر کردنواینارو گذاشتن توی پاکت مخصوص دانشگاه آزاد.اینم لینک که می تونید ازش فرم دانلود کنید.
    http://intl.iau.ir/index.php?option=...176&Itemid=601
    باآرزوی موفقیت

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

دوستان دانشگاه ازادی که ریکام میخاید
    برای ریکام یه فرمت توی قسمت انگلیش سایت سازمان مرکزی هست که وقتی استادتون ریکام رو امضا کرد میدید به دانشگاهتون (معاون اموزشی ) مهر میکنه و در نهایت مهر امور بین الملل میخوره و کاملا رسمی میشه.من که خودم برا خودم نوشتم 12 تا هم کپی کردم و مهر و امضا .
    فقط ممکنه دانشگاهتون همکاری نکنه و بگن بخشنامش نیومده و امضا نکنن.که اونجاش هنر شماست که متقاعدشون کنید و سایت سازمان مرکزی رو نشونشون بدید.

Junior Member

سلام دوستان من دانشگاهی که میخوام اپلای کنم ریکام با پست میخواد رو سایتشم نوشته باید signed and sealed باشه
    میخوام ببینم نیاز هست برم دانشگاه با هزار جور دردسر و اذیت پاکت نامه انگلیسی و مهر رو پاکت رو جور کنم؟
    یا همون بدم رو پاکت معمولی استادام امضا کنن چسب بزنم بفرستم کافیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SiamakPK نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشگاهی که میخوام اپلای کنم ریکام با پست میخواد رو سایتشم نوشته باید signed and sealed باشه
    میخوام ببینم نیاز هست برم دانشگاه با هزار جور دردسر و اذیت پاکت نامه انگلیسی و مهر رو پاکت رو جور کنم؟
    یا همون بدم رو پاکت معمولی استادام امضا کنن چسب بزنم بفرستم کافیه؟
    سلام

پاکت ترجیحا انگلیسی باشه بهتر هست...
    ولی برای sealed کردن اون، امضای استاد زیر چسب معمولا می تونه مکفی تلقی بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی رازی

سلام
    من هنوز واسه admission اقدام نکردم
    چند روز دیگه دارم میرم دانشگاه محل تحصیلم، می تونم از الان از استادهام توصیه نامه بگیرم؟
    مشکلی نداره تاریخ الان بزنن بعد من مثلا دی ماه از اوت توصیه نامه استفاده کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)