صفحه 66 از 70 نخستنخست ... 16565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

سلام دوستان
    من یه مساله ای دارم
    استاد من فایل pdf ریکامم رو برام ایمیل کرده
    این قایل تو سربرگه و امضا و اینا همه چی داره
    سوال من اینه که این فایل به چه درد من میخوره
    مگه استاد نباید اینو ایمیل کنه برا دانشگاه مقصد؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط brave_ie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مساله ای دارم
    استاد من فایل pdf ریکامم رو برام ایمیل کرده
    این قایل تو سربرگه و امضا و اینا همه چی داره
    سوال من اینه که این فایل به چه درد من میخوره
    مگه استاد نباید اینو ایمیل کنه برا دانشگاه مقصد؟

ممنون
    سلام

ممکنه استادتون براتون فرستاده باشه که خودتون از طرف ایشون پرش کنید. اگه اینجوریه، مواظب باشید اطلاعات رو به نحوی تکمیل نکنید که دوگانگی پیش بیاد.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

سلام

من متوجه نمیشم چرا همه از جعل سربرگ و پاکت صحبت میکنند، مگه عیر از اینه که اگه استاد قبول کنه ریکام بده میری پیشش و متنی که خودت انتخاب کردی رو تو سربرگ میزنه و میزاره تو پاکت بهت میده؟

دانشگاههایی که آنلاین باید توصیه نامه فرستاده بشه (از ایمیل استاد) آیا سربرگ و امضا و تاریخ لازم دارن؟
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member

دوستان سلام.
    من متأسفانه با نحوه پیدا کردن اطلاعات تو این سایت خیلی‌ آشنایی ندارم. چندین صفحه رو خوندم، ولی‌ نتونستم جوابی‌ برای سوالام پیدا کنم. خواهش می‌کنم اگه تجربه مشابه دارید یا میدونید راهنماییم کنید،
    من برای دانشگاههای اسکاندیناوی می‌خوام اقدام کنم و کل پروسه به صورت آنلاین هست. تو مدارک مورد نیاز هم ذکر کرده : Recommendation letter . هیچ توضیحی نداده. یعنی‌ اینکه اینم مثل سایرِ مدارک باید آپلود کنم. حالا با این حساب من کلا گیج شدم چون تو این سایت همه راجع به پاکت، ایمیل استاد، مهر و موم حرف زدن.

من چیکار باید بکنم؟ باید یه لتر از استاد بگیرم، اسکن کنم بعد اسکن رو آپلود کنم تو پروفایلم؟؟؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنمایی‌ دوستان.

نقل قول نوشته اصلی توسط enpersisk نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    من متأسفانه با نحوه پیدا کردن اطلاعات تو این سایت خیلی‌ آشنایی ندارم. چندین صفحه رو خوندم، ولی‌ نتونستم جوابی‌ برای سوالام پیدا کنم. خواهش می‌کنم اگه تجربه مشابه دارید یا میدونید راهنماییم کنید،
    من برای دانشگاههای اسکاندیناوی می‌خوام اقدام کنم و کل پروسه به صورت آنلاین هست. تو مدارک مورد نیاز هم ذکر کرده : Recommendation letter . هیچ توضیحی نداده. یعنی‌ اینکه اینم مثل سایرِ مدارک باید آپلود کنم. حالا با این حساب من کلا گیج شدم چون تو این سایت همه راجع به پاکت، ایمیل استاد، مهر و موم حرف زدن.

من چیکار باید بکنم؟ باید یه لتر از استاد بگیرم، اسکن کنم بعد اسکن رو آپلود کنم تو پروفایلم؟؟؟
    سلام اول از همه بهتره از خود داشگاه مبدا دقیقا بپرسین که چی می خوان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط enpersisk نمایش پست ها
    دوستان سلام.

سلام .. دانشگاه به دانشگاه خیلی فرق داره . بعضیا از طریق پسته ( تعداد خیلی کم) ولی بیشترشون اینجوریه که شما ایمیل استاد رو مینویسی و اونا به استاد ایمیل میفرستن و استاد یک سری سوال جواب میده و یک نامه Attach میکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beginner1010 نمایش پست ها
    دانشگاههایی که آنلاین باید توصیه نامه فرستاده بشه (از ایمیل استاد) آیا سربرگ و امضا و تاریخ لازم دارن؟
    سلام بعضی دانشگاه ها مثل University of Iowa گفته فایل PDF ارسالی باید توی سربرگ و با امضا باشه ... پس یعنی بله امکانش هست که اینجوری بخوان

Junior Member

سلام به همه من دانشجوی علوم تحقیقات تهران هستم از روی سایت اپلای ابرود سربرگ دانشگاه رو که تو این ادرس بود بردمhttp://www.applyabroad.org/forum/sho...RBIAU-Header-)

اما وقتی رفتم روابط بین الملل مهر کنم، بهم گفتن این سربرگ ما نییست و اشتباهه...گفتن باید میومدی از خودمون سربرگ میگرفتی ...بعدم اومدن تو این فروم و از من درخواست کردن به شما عزیزان بگم اگر سربرگ برای توصیه نامه خواستید بروید روابط بین الملل دانشگاه ازاد طبقه ششم دانشگاه علوم انسانی علوم تحقیقات تهران...

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

بچه دوتا سوال
    یکی از اساتید بنده دانسجوی سالهای آخر دوره دکتری هستش و بعلاوه در ایی مشغول کار هستن ایشون. و من برای ریکام برگه ای که دانشگاه مقصد برای ریکام میخاست رو بهشون دادم، و ایشون یه صفحه اضلافه هم گذاشت کنارش و توش اطلاعات بیشتری داده که سر برگ ندار و لی تویه اون برگ اضافی رو امضا کرده و در آخر در پاکت رسمی محل کارش برام قرار دادش! و پسب زد روشو! بنظرتون این پاکت محل کارش اشکال ایجاد نمیکنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)