صفحه 67 از 70 نخستنخست ... 175758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

بچه راستی میشه روی نامه های توصیه نامم بنویسم ریکامندیشن لتر؟ که وقتی تویه بسته میزارم ارسال کنم رسید دستشون چت نزنن! آخه یکی از نامه هام از استادی که توصیه نامه رو تویه پاکت اداریش که روش اسم ادارست گذاشته!

Junior Member

دوستان یه سوال فوری
    من تازه متوجه شدم ریکام کاغذی که چند مدت پیش از استادم گرفتم،استاد عزیز یادش رفته توی نامه رو امضاکنه و فقط روی پاکت رو امضا کرده ( از بیرون پاکت چک کردم معلومه امضا نداره).الان من چیکار کنم دارم اینو میدم به منشی دانشگاه چی میشه ؟ من ایران نیستم که برم پیش استاد دوباره ریکام بگیرم

سلام دوستان

اگر دانشگاه سربرگ/پاکت انگلیسی نداشت چیکار کنیم؟ خودم باید طراحی کنم؟ استاد من خودش معاون آموزشی دانشگاه هستش، خیلی ضایع است سربرگ جعلی ببرم جلوش بگم امضا کن!

سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. من دارم برای دانشگاه Concordia اپلای میکنم و ظاهرا توصیه نامه ها باید پست بشه براشون. اما من تا حالا از استادام آنلاین توصیه میگرفتم و دسترسی حضوری بهشون ندارم. یکیشون که اصلا ایران نیست. حالا میخواستم ببینم راه جایگزینی داره؟ اصلا این چه سیستمیه چرا آنلاین نذاشتن؟؟!! ممنونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط abdmad نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. من دارم برای دانشگاه Concordia اپلای میکنم و ظاهرا توصیه نامه ها باید پست بشه براشون. اما من تا حالا از استادام آنلاین توصیه میگرفتم و دسترسی حضوری بهشون ندارم. یکیشون که اصلا ایران نیست. حالا میخواستم ببینم راه جایگزینی داره؟ اصلا این چه سیستمیه چرا آنلاین نذاشتن؟؟!! ممنونم
    من پارسال برای این دانشگاه اقدام کردم و ازشون همین سوال را پرسیدم. بهم گفتن موردی نداره توصیه نامه را اسکن کن و خودت آپلود کن توی پروفایل. این کار را کردم و مشکلی هم پیش نیومد. چندتا دیگه از دوستان هم همینکار را کردن و ایرادی نگرفتن. به تاپیک دانشگاه کنکوردیا سر بزنید و پست های پارسال را نگاه بندازیذ در این مورد نوشته شده است.
    موفق باشید
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_eng نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر دانشگاه سربرگ/پاکت انگلیسی نداشت چیکار کنیم؟ خودم باید طراحی کنم؟ استاد من خودش معاون آموزشی دانشگاه هستش، خیلی ضایع است سربرگ جعلی ببرم جلوش بگم امضا کن!
    ازشون سوال کنید اگر دارن که خودشون میدن ولی اگر ندارن خودتون طراحی کنید.حتما قبلش سوال کنید اگر نیاز به مهر دانشگاه هم دارید چون ممکنه دانشگاه مهر نکنه براتون. اگر دانشگاه نداره و نیازی هم به مهر دانشگاه ندارید که دیگه سربرگ جعلی حساب نمیشه. آرم دانشگاهی است که استادتون اونجاس.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط der نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فوری
    من تازه متوجه شدم ریکام کاغذی که چند مدت پیش از استادم گرفتم،استاد عزیز یادش رفته توی نامه رو امضاکنه و فقط روی پاکت رو امضا کرده ( از بیرون پاکت چک کردم معلومه امضا نداره).الان من چیکار کنم دارم اینو میدم به منشی دانشگاه چی میشه ؟ من ایران نیستم که برم پیش استاد دوباره ریکام بگیرم
    اصولا اگر پاکت سیلد شده باشه و پایان توصیه نامه هم Affiliation استاد نوشته شده باشه مشکلی نیست. شما تحویل دانشگاه بدید، بدترین حالتش اینه که قبول نمیکنن. بعدش شما بگید که ایمیل یا زنگ بزنید ازش بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    من پارسال برای این دانشگاه اقدام کردم و ازشون همین سوال را پرسیدم. بهم گفتن موردی نداره توصیه نامه را اسکن کن و خودت آپلود کن توی پروفایل. این کار را کردم و مشکلی هم پیش نیومد. چندتا دیگه از دوستان هم همینکار را کردن و ایرادی نگرفتن. به تاپیک دانشگاه کنکوردیا سر بزنید و پست های پارسال را نگاه بندازیذ در این مورد نوشته شده است.
    موفق باشید
    خیلی ممنون دوست عزیز. میشه که خودم فرم رو پر و امضا کنم؟ البته از استادام اجازه میگیرم ولی آیا فقط همون فرم هست یا نامه هم میخواد؟ البته تو سایت زده برای یکی از رشته ها فقط نامه هم باید باشه. درست میگم؟

سلام
    1)توصیه نامه دستی باید شامل امضای استاد باشه ؟ کافیه؟
    گرفتن مهر از دانشگاه هم لازمه مگه؟
    2) می شه هر 3 تا نامه رو تو یه پاکت گذاشت؟ یا باید هر کدوم رو جدا جدا تو پاکت های جداگونه قرار داد؟

Member Sum1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه راستی میشه روی نامه های توصیه نامم بنویسم ریکامندیشن لتر؟ که وقتی تویه بسته میزارم ارسال کنم رسید دستشون چت نزنن! آخه یکی از نامه هام از استادی که توصیه نامه رو تویه پاکت اداریش که روش اسم ادارست گذاشته!
    کار میتدی ای هست اینکار. اصولا روی پاکت باید اسم استاد با آدرسش نوشته بشه. البته توی پاکتی که آرم دانشگاه رو داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)