صفحه 8 از 70 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 698

موضوع: مسائل مربوط به پاکت، سربرگ و امضای توصیه نامه

N!MA
    Guest

پیش فرض پاسخ : توصیه نامه و سربرگ دانشگاه

تو خود فرم تو بعضی سوالاش نوشته (منظورش به استاده) که اگر لازم میبینید تو یه برگه توضیح بدین ولی یه مقدار زیر سوال جا گذاشته در حد 2 -3 خط ولی گفته اگر ضروری میدونید
    بابا تو این دانشگاه ازادی که من درس خوندم سخت پیدا میشه استادی که بتونه انگلیسی بنویسه همه تعطیلن تازه اکثرشون به جز یکی دوتا میل هم ندارن یعنی اصلا اهل این صحبت ها نیستن این جور مواقع باید چکار کرد ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط N!MA
    تو خود فرم تو بعضی سوالاش نوشته (منظورش به استاده) که اگر لازم میبینید تو یه برگه توضیح بدین ولی یه مقدار زیر سوال جا گذاشته در حد 2 -3 خط ولی گفته اگر ضروری میدونید
    بابا تو این دانشگاه ازادی که من درس خوندم سخت پیدا میشه استادی که بتونه انگلیسی بنویسه همه تعطیلن تازه اکثرشون به جز یکی دوتا میل هم ندارن یعنی اصلا اهل این صحبت ها نیستن این جور مواقع باید چکار کرد ؟
    خودتون یه متن معقول برای خودتون تهیه کنید و ببرین استاد امضا کنه و به فرم ضمیمه کنین

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

دانشگاه ما واحد بین الملل نداره ==> مهر انگلیسی هم نداره. :-\
    حالا با این اوصاف اگه در پاکتارو استادا فقط امضا کنن کافیه یا اینکه حتما باید مهر هم بخوره؟؟؟
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

من استادام فقط رو سربرگ لاتین نوشتن مهر هم نزدن فقط پشت پاکت رو امضا کردن،منم فرستادم قبول کردن هیچ مشکلی هم پیش نیومد

N!MA
    Guest

تو این توصیه نامه ای که خود دانشگاه گذاشته اخرش جایی که استاد اسم و ادرس و شماره تلفن و امضا رو مینویسه یه کادر مستطیلی هم هست که داخلش نوشه:

institution stamp ( if unavailable please provide a compliment slip or sample of headed paper

یعنی اگه مهر موسسه موجود نیست یه برگه سربرگ دار یا یه برگه معرفی نامه بیار درسته ؟ معرفی نامه از دانشگاه دیگه ؟

راستی یکی از استادام 20 سال پیش امریکا فوق لیسانس گرفته سنش بالاس الان علاوه بر درس تخصصی زبان تخصصی رو هم خودش ارایه میده به اونم میخوام بدم ولی مطمعنم ایمیل نداره چکار میتونم بکنم چون حداقل اینه که خودش میتونه جواب سوالارو بده و ادم خوبی هم هستش فقط مشکلش ایمیل هست
    یه استاد دیگه هم داریم اونم از علم و صنعت تهران میاد اونم 20 سال پیش از همین دانشگاه که من میخوام پذیرش بگیرم دکترا گرفته اگه اون مثلا بنویسه من خودم اونجا بودم میشه گفت پذیرش 100% هست ؟
    بدبختی اینم سن بالاست اصلا حال و حوصله این کارا رو نداره و دسترسی هم بهش ندارم طول ترم نصف کلاس ها رو هم نمیومد

پیشنهاد شما دوستان چیه من به این دو توصیه نامه رو بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad university,pure Mathematics,MSc

سلام دوستان ممنون می شوم مرا راهنمایی کنید:
    من مدرکم از دانشگاه آزاد است و می خواهم از 3 تا استاد که از 3دانشگاه مختلفند و هیچیک با دانشگاه من یکی نیست, توصیه نامه بگیرم.
    به نظرتان سربرگ هر توصیه نامه را مطابق با دانشگاه استاد درست کنم؟ یا مطابق با دانشگاه خودم؟
    یا اصلا" از کاغذ ساده بدون سربرگ استفاده کنم؟
    پاکت چطور؟
    آزادی در بی آرزویی است(بودا)

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

من مدرکم از دانشگاه آزاد است و می خواهم از 3 تا استاد که از 3دانشگاه مختلفند و هیچیک با دانشگاه من یکی نیست, توصیه نامه بگیرم.
    به نظرتان سربرگ هر توصیه نامه را مطابق با دانشگاه استاد درست کنم؟ یا مطابق با دانشگاه خودم؟
    پاکت چطور؟
    تو قسمت مربوط به ریکام معمولا میگن افراد آکادمیک که با مسائل آموزشی شما در ارتباط بودن. و میگن نامه از همکار ، دوست یا کارفرما قبول نیست!
    من جایی ندیدم گفته باشه استاد از دانشگاه محل تحصییلتون باید حتما باشه. البته اگه باشه بهتره ولی اگه نبود هم مسئله ای نیست.
    اما نکاتی که بهتره بیشتر مورد توجه شما باشه نوشتن استاد روی کاغذ سربرگ دار و امضا روی پاکت مربوط به اون سربرگه.

دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط Galois1360
    پاکت چطور؟
    مسلما استفاده از كاغذ داراي سربرگ formal تر است. به طور معمول سربرگها بايد متناسب با دانشگاه استاد مد نظرتون باشند ، و نه دانشگاه محل تحصيل خودتان. در مورد پاكت هم همين طور
    اشك سبز من و تو موج ها خواهد ساخت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Galois1360
    پاکت چطور؟
    سلام galois

ببین اقا/خانم تو رکام بسیار مهمه که استاد بگه شما را چه جوری میشناسه و بهترین اساتید هم اونایی هستند که با شما درس دارند اگر شما از اون واحد دانشگاه ازادهایی هستی که مثلا یه استاد از تهران یکی بهشتی یکی امیرکبیر میاد تو دانشگاه شما درس میده و حالا میخوای از این سه تا رکام بگیری مشکلی نیست اما در این صورت اونها شما را به خاطر اینکه در دانشگاه ازاد درس میدادند و به این واسطه شما را میشناسند توصیه میکنند لذا باید سربرگ دانشگاه ازاد باشه نه مثلا سربرگ امیر کبیر یا تهران. به هیچ عنوان هم تو کاغذ بدون سربرگ توصیه میکنم ننویسی که کلی از اعتبار میندازه رکام را.

موفق باشی
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad university,pure Mathematics,MSc

با تشکر از همه دوستان.من پرس و جو کردم.طبق نظر بهنام باید سربرگ دانشگاه آزاد باشه
    دانشگاه هم طی مراحلی سر برگ را میده که با توجه به وقت محدود من امکان پذیر نیست.
    میخواستم بدونم کسی فرمت سربرگ دانشگاه آزاد را داره که من بتونم تغییرش بدهم به واحد دانشگاهی خودم؟
    چون دانشگاه ما حتی سایت انگلیسی نداره؟!!!!!!
    آزادی در بی آرزویی است(بودا)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)