صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: دانشگاه خصوصی Bahçeşehir University و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

پیش فرض پاسخ : دانشگاه خصوصی Bahçeşehir University و مسائل مرتبط

دوستان در رابطه با این دانشگاه ،دانشگاه بیلگی (برای بعضی از رشته هاش 2 تا مدرک میده که یکیش برای لیورپول هستش) و چند تا دانشگاه دولتی، من کسی رو میشناسم که اصلا کارش بردن دانشجو به این دانشگاهها هستش (یعنی راحت تر میتونه براتون تخفیف برای شهریه و ... بگیره) اگر کسی اطلاعاتی خواست بهم پیام خصوصی بده.
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

Junior Member samadi1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, ITU

دوستان من واسه ارشد صنایع اقدام کردم که الان ایمیل زده که قبول شدی و بگو واسه کدوم کنسول اقدام می کنی و مدارک ات رو تهییه کنیم؛ منم گفتم واسه شهریه پول ندارم؛ جواب اینو داده :

The only scholarship you can get is %50 and the total program fee after discount you have to pay is 8900$, you can pay in 3 installments. You can look for assistantship here after your arrival talking to the department. You may have also opportunity of internship at Turkish and global companies and beginning from april the students will be also allowed to work , so you can look for a job while studying. You got really a very big study chance at one of the best Turkish universities that has campuses in Washington DC, Silicon Valley, Toronto, Berlin, Rome, Hong Kong. You may have opportunity to study abroad at our campuses or through Erasmus and other Exchange programs in Europe and USA.

Now please think again over it and tell me the Turkish Consulate where you will apply fort he student visa before coming here for the registration. We are going to prepare your admission papers.

والله فکر نکنم واسه ارشد بیارزه این همه هزینه کنم. دودل موندم...؛ کسی از دوستان اونجا درس می خونه راهنمایی ام کنه؟؟

Be free; Not cheap

Member
    رشته و دانشگاه
    TOBB ETU & UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط samadi1988 نمایش پست ها
    دوستان من واسه ارشد صنایع اقدام کردم که الان ایمیل زده که قبول شدی و بگو واسه کدوم کنسول اقدام می کنی و مدارک ات رو تهییه کنیم؛ منم گفتم واسه شهریه پول ندارم؛ جواب اینو داده :

The only scholarship you can get is %50 and the total program fee after discount you have to pay is 8900$, you can pay in 3 installments. You can look for assistantship here after your arrival talking to the department. You may have also opportunity of internship at Turkish and global companies and beginning from april the students will be also allowed to work , so you can look for a job while studying. You got really a very big study chance at one of the best Turkish universities that has campuses in Washington DC, Silicon Valley, Toronto, Berlin, Rome, Hong Kong. You may have opportunity to study abroad at our campuses or through Erasmus and other Exchange programs in Europe and USA.

Now please think again over it and tell me the Turkish Consulate where you will apply fort he student visa before coming here for the registration. We are going to prepare your admission papers.

والله فکر نکنم واسه ارشد بیارزه این همه هزینه کنم. دودل موندم...؛ کسی از دوستان اونجا درس می خونه راهنمایی ام کنه؟؟

واسه منم دقیقاً همین میلو فرستادن. فکر کنم یه تمپلیت آماده مخصوص ایرانیا درست کردن. من که پولشو ندارم برم و اینکه اگه درست میگن، خوب شهریه رو صفر کنن خوابگاه رایگان بدن، ما هم براشون کار می کنیم.

Junior Member

با سلام
    دوستان من دنبال تاریخ deadline اپلای مستر برای fall 2015 هستم،کسی میدونه کجای سایتش مشخص کرده؟
    آنلاین application form اش که هنوز فعاله و میشه پر کرد.

ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)