صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو شده : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن ( تا سال 2012 )

پیش فرض آرشیو شده : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن ( تا سال 2012 )

سلام دوستان.
    من در دانشگاه ملبورن درس می خونم... یه سری مسائلی هست که سعی می کنم به تخصیر!!(مختصر) خدمتتون عرض کنم:
    1- اینجا یکم بر و بچ سوسول هستن. حتما با یه نفر از اعضای Admission Center در تماس باشید و قبل آمدن، مخصوصا اگر دیر می رسید یه ایمیل بهش بزنید که: «من دارم فلان روز می یام. مشکلی نیست؟» روی روزش هم تاکید زیاد بکنید، ایمیلش رو هم پاک نکنید یه وقت!
    من خودم روز شروع کلاسها رسیدم, قسمت ثبت نام گفت چون یه روز دیر اومدی ثبت نامت نمی کنیم!!... خلاصه اینجا کلی زد و خورد کردیم تا مشکل حل شد!!... بهش گفتم من از نظام وظیفه ایران رد شدم، تو که پشه ای!!... ولی خلاصه این رو خیلی جدی بگیرید.
    2- اگر Master by Course هستید نمی خواد کار خاصی انجام بدید؛ فقط بدونید که چه سر فصلهایی رو ترم اول می گیرید و یکم هم روی دروس ترم 2 فکر کنید. چون باید هر 2 رو یه جا انتخاب کنید(البته می شه تغییر داد بعدها)

مثل اینکه خیلی خلاصه شد؟!!
    گر بزرگی به کام شیر در است    شو خطر کن ز کام شیر بجوی

پیش فرض پاسخ : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن

سلام
    مرسی از نکاتی که اشاره کردید... برتی Accommodation چی کار کردین؟ هم Temporary و هم دائمی...
    Live Your Dream

یه سوال دیگه....این چارت دروس رو بر اساس ترم کجا من شه پیدا کرد؟؟؟ تو این Catalog هاشون همچین چیزی نیست!!!
    Live Your Dream

چرا، توی بروشورا نیست. ولی‌ تو سایت و handbook و Google Docs(Link( هست.
    جلوی درس ترم ۱ هم نوشته: foundation

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin Basiri
    سلام
    مرسی از نکاتی که اشاره کردید... برتی Accommodation چی کار کردین؟ هم Temporary و هم دائمی...
    آره. این شده برای من بدبختی. چون اولا هم وقتی سایتا رو نگاه می کنم یه خورده تصمیم گیری از اینترنت برام سخته و هم اینکه چون September احتمالا میرسم(از همین حالا از July قطع امید کردم!) اون موقع پیدا کردن جا سخته! دوستان چه پیشنهادی دارید؟
    بعد یه سوال دیگه: شرایط درسا اونجا چجوریه؟ خیلی سخت می گیرن؟ فرصت برای کار هم هست یا فقط باید درس بخونیم؟! :-\
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

1- درسهاش یکم گول زنکه... اولش می گی: ای بابا، همین بود؟ بعد Assignment ها که شروع میشه می فهمی! ولی کلا واسه ماها خیلی سخت نیست. فقط کار زیاد میبره.
    2- برای خونه هم عرض کنم که خیلی خوبه قبل اومدن جا داشته باشید( یعنی صاف برید تو Accommodation) ولی اگر Temporary می خواید بگیرید حتما برید Hostel که ارزون در بیاد.
    من خودم با احتساب زمان اومدن ویزا چون زود توسط کشورهای دیگه پر میشه رزرو کردم... با خودم گفتم اگه ویزا نیومد cancel میکنمش. به شما هم پیشنهاد می کنم همین کار رو بکنید. بزارید یه ماه مونده به پرواز رزرو کنید(یعنی اجاره کنید، به اونا نگید رزروه) بعد اگه ویزا نیومد پس بدید. اگه نیاد پول یه ماه رو ضرر می کنید وگرنه جلو می افتید (با حساب وقت و پول هدر رفته در صورت بی خانه بودن!) می تونید هم برای رزرو یه جای داغون بگیرید که ارزون باشه.
    3- کار حداکثر همون 20 ساعت رو اگه کوشا باشید می تونید بکنید ولی زود گیر نمی یاد.

من اگه میدونستم اونقدر ایرانی تو این دانشگاه هست حتما بی خیال بقیه میشدم... خلاصه حال میکنید اونجا تنها نیستید. من که فکر نمیکنم تو کانبرا اصلا موجود زنده ای پیدا بشه...
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

شماها که ملبورن قبول شدید مدارکتونو با پست فرستادید ؟ چند روزه به دستشون می رسه ؟ خواهش می کنم هر چی اطلاعات دارید در مورد اپلای کردن ملبورن بهم بدید پون بهم گفتن باید هر چه سریعتر فرم ها را پرکنید

با TNT بفرست 3-4 روزه می رسه
    Live Your Dream

نقل قول نوشته اصلی توسط 7777777
    شماها که ملبورن قبول شدید مدارکتونو با پست فرستادید ؟ چند روزه به دستشون می رسه ؟ خواهش می کنم هر چی اطلاعات دارید در مورد اپلای کردن ملبورن بهم بدید پون بهم گفتن باید هر چه سریعتر فرم ها را پرکنید
    با Aramex یا TNT یا DHL میشه بفرستی، من با اولی فرستادم ازشم راضی بودم.

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)