صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو شده : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن ( تا سال 2012 )

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

پیش فرض پاسخ : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن

سلام دوستان
    من واسه دکتری مکانیک پذیرش دارم با فاند کامل و قراره که نیمه اول سپتامبر بیام ملبورن واسه شروع دوره دکترا. چند تا سوال داشتم اگر لطف کنید و جواب بدهید ممنون می شوم:

1- با توجه به اینکه دوره دکتری پژوهشی هستش آیا به دانشجویان دکتری این اجازه رو میدهند که چند واحد درسی رو بگذرونند؟

2- همچنین ترم جدید دانشگاه دقیقا از چند جولای شروع می شود؟ آیا من ضرر زیادی می کنم که دارم سپتامبر میام ملبورن (هنوز ویزام نیومده)؟

3- سوال آخر من دوست دارم که قبل از اومدنم بتوانم وضعیت اسکانم رو مشخص کنم و با توجه به اینکه مجردم دوست دارم که با یک یا دو نفر از دوستان ایرانی که هم اکنون در دانشگاه ملبورن مشغول به تحصیلند (یا به هرحال قراره در یک یا دوماه آینده ملبورن تشریف ببرند) یک خونه رو share کنم، لطفا بفرمایید که چه جوری می تونم به این هدف برسم و این مساله رو حل کنم؟ آیا جای خاصی وجود داره که من درخواست بدم؟ آیا شما فرد یا مکان خاصی رو می شناسید؟

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Hi Ali, if u wanna take a course formally and be registered, u have to pay around 4000$ for any subject. But u can attend any class if u r eager. It doesnt matter when u come and start ur work, the date is flexible. Please join (UMIS) group in Facebook which belongs to Iranian students in Uni Melbourne, I will confirm ur request to join this group. Here u will get a heap of great feedbacks of the students about ur accommodation or such a thing. See u soon.

نقل قول نوشته اصلی توسط alihagh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه دکتری مکانیک پذیرش دارم با فاند کامل و قراره که نیمه اول سپتامبر بیام ملبورن واسه شروع دوره دکترا. چند تا سوال داشتم اگر لطف کنید و جواب بدهید ممنون می شوم:

1- با توجه به اینکه دوره دکتری پژوهشی هستش آیا به دانشجویان دکتری این اجازه رو میدهند که چند واحد درسی رو بگذرونند؟

2- همچنین ترم جدید دانشگاه دقیقا از چند جولای شروع می شود؟ آیا من ضرر زیادی می کنم که دارم سپتامبر میام ملبورن (هنوز ویزام نیومده)؟

3- سوال آخر من دوست دارم که قبل از اومدنم بتوانم وضعیت اسکانم رو مشخص کنم و با توجه به اینکه مجردم دوست دارم که با یک یا دو نفر از دوستان ایرانی که هم اکنون در دانشگاه ملبورن مشغول به تحصیلند (یا به هرحال قراره در یک یا دوماه آینده ملبورن تشریف ببرند) یک خونه رو share کنم، لطفا بفرمایید که چه جوری می تونم به این هدف برسم و این مساله رو حل کنم؟ آیا جای خاصی وجود داره که من درخواست بدم؟ آیا شما فرد یا مکان خاصی رو می شناسید؟

با تشکر
    Mostafa

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

سلام دوست عزیز،

تبریک میگم بهتون به خاطر پذیرش. پذیرش یه تاریخ داره که میگه بعد از اون نمیتونید بیایید. هر زمانی قبل از اون تاریخ شروع کنید فرقی نمیکنه.

اگر استادتون برگه ثبت نام در کلاسی رو براتون امضا کنه مشکلی نیست. اینم بگم که دانشکده از شما میخواد که دوتا درس رو پاس کنید از بین درسهای تحصیلات تکمیلی (و نه لیسانس)

واسه شما فرق خاصی نمیکنه که چه زمانی درستون رو شروع کنید. به نظر من صبر کنید که ویزاتون بیاد بعدش بلیط بگیرید.

در همین صفحه فیسبوک که دوستمون در پست قبل گفتند اگر عضو بشید، با خیلی از بچه های ایرانی ارتباط پیدا خواهید کرد.

من خودم هم مکانیک هستم. اگر کمک دیگه ای از دستم بر می آد، برام پیغام بگذارید

سلام دوستان

با تشکر

Member alihagh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-The Univerity of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad-m نمایش پست ها

اگر استادتون برگه ثبت نام در کلاسی رو براتون امضا کنه مشکلی نیست. اینم بگم که دانشکده از شما میخواد که دوتا درس رو پاس کنید از بین درسهای تحصیلات تکمیلی (و نه لیسانس)
    ممنون از بهزاد عزیز
    آیا گرفتن course هزینه ای هم داره؟ چون دوستمون آقا مصطفی گفتند که هر درس را باید درحدود 4000 دلار بپردازیم....
    شما لینکی رو درارتباط با لیست درس هایی که واسه تحصیلات تکمیلی دانشکده مکانیک ارئه میشود رو دارید؟

ممنون از لطفتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

Ali jan Behzad is right. For students of Mechanical eng you should pass 2 courses and foe electrical eng, 4 courses. But the other departments such as civil eng, we have to pay if we want to take a course formally
    ممنون از بهزاد عزیز
    آیا گرفتن course هزینه ای هم داره؟ چون دوستمون آقا مصطفی گفتند که هر درس را باید درحدود 4000 دلار بپردازیم....
    شما لینکی رو درارتباط با لیست درس هایی که واسه تحصیلات تکمیلی دانشکده مکانیک ارئه میشود رو دارید؟

ممنون از لطفتون
    Mostafa

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

خواهش میکنم.

تا حالا رئیس دپارتمان مکانیک در این زمینه از بچه ها ایرادی نگرفته. نمیدونم که این پول رو دانشکده میده یا استاد یا اینکه اصلا پولی رد و بدل میشه. ولی ما تا حالا پول ندادیم. گرچه با این اقدام جدید که هر درس تحصیلات تکمیلی رو میشه برداشت دیگه فکر نکنم نیازی باقی بمونه واسه منت کشی از استاد و دانشگاه.

متاسفانه لینکی در این زمینه ندارم که همه درسها رو لیست کرده باشه. ولی توی پورتال موقع انتخاب واحد بهتون نشون میده، یعنی گفتن که نشون خواهد داد!

به این لینک یه سر بزنید. رشته های مختلف رو که باز کنید، میتونید درسهای اجباری مربوط به اون رشته رو ببینید.

http://www.eng.unimelb.edu.au/study/graduate/

چون شما باید دو تا از درسهایی که در همین مهندسی ارائه میشه رو بردارید

ممنون از بهزاد عزیز

ممنون از لطفتون

Member nature2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CE

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman_mr نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    من میخواستم مدارک را برای ملبورن بفرستم. 1 سوال:
    اگر من Referee Form را خودم پر کنم و در پاکت مخصوص دانشگاه(خودم دارم) بزارم و درش را چسب بزنم و با بقیه مدارک پست کنم مشکلی داره. واقعیتش من چون مالزی درس خوندم دیگه نمیتونم برم مالزی دنبال این کار.البته استادا هم میدونن در باره این مسئله.

ممنون از لطفتون.

من فرم داور رو پر کردم بعد بهم میل زدن گفتن باید فرم مخصوص اینجارو پر کنی من فرم داور رو تو پاکت نذاشتم فقط ریکام هامو گذاشتم که مهر مخصوص دانشگاه باید رو درب پاکت بخوره که مثلا آکبنده

حالا من پیشنهادم اینه که شما بفرستید فوقش میگن قبول نیست دوباره بفرست خیلی باید پول پست بدید نگران نباشید

A world of dreams is what we share
    Where honesty is in the air

سلام
    من می خوام از ظریق این سایت ببینم می تونم خوابگاه رزرو کنم یا نه ! ولی همه جا رو نگا کردم پیدا نکردم از کجا میشه فهمید واسه کی جا هست؟
    http://www.graduatehouse.com.au/
    کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Telecommunication Engineering -University of Melbourne

سلام دوستان
    ببخشید من تازه عضو شدم نمیتونم سوال بفرستم مجبور شدم تو قسمت پاسخ سوالمو بپرسم.چندتا سوال داشتم:
    1. من یک استادی تو گروه برق قبولم کرده و حالا می خوام فرمای پذیرش رو پر کنم.من تازه لیسانس گرفتم و برای master of research اقدام دارم می کنم. برا خیلی از دانشگاه ها اقدام کردم اما هیچوقت دوتا recomm جدا (academic referee&work refree) ندیده بودم. فرم academic referee رو باید دانشگاه لیسانسم پر بکنه؟ آخه دانشگاه ما که فرم پر نمیکنه استاد پروژه یا مدیرگروهم پر کنه حله؟؟
    2.برای master of research باید زمان مشخصی اونجا باشیم؟ چون بعید میدونم اگر انشاالله دانشگاه هم قبول کنه تا کارای ویزا انجام بشه من بتونم خودمو Feb برسونم. میشه اگه پذیرش گرفتی بندازیش ترم بعد؟
    ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوستان... اول از همه من تازه واردم اینجا و جایی که بشه سووال نوشت رو پیدا نکردم ...به همین دلیل اینجا نوشتم ...
    قصد دارم واسه سال آینده در رشته کامپیوتر پذیرش دکترا بگیرم... معدلم 86 هست و نمره پروژه هم A ...دو تا مقاله بین المللی هم دارم و استاد رو هم پیدا کردم و چند تا مقاله واسم فرستاده و گفته از همونها پروپزال بنویسم...
    1.با توجه به اینکه دانشچوی دکترا هستم به نظرتون شانس گرفتن پذیرشم چقدره و ارزش داره انصراف بدم ؟
    2.من در سایت دانشگاه recommendation letter رو پیدا نکردم .. لینکش موجوده یا باید از استاد درخواست کنم واسم بفرسته تا بدم اساتیدم تکمیل کنند؟
    3. از دوستان کسی هست اونجا کامپیوتر بخونه.. میخواستم سطح علمی رو بدونم؟
    4. من چطور میتونم به بخش سووال این سایت وارد بشم؟
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)