صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو شده : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن ( تا سال 2012 )

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

پیش فرض پاسخ : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن

سلام
    من برای ترم winter رشته مکانیک apply کردم. استاده تا همین یک ماه پیش خیلی خوب و مطمئن جواب می داد و مطمئن بود که حتما منو می خواد. الان طبق نوشته توی سایت دانشگاه ملبورن از زمان جواب دادنشون گذشته و هیچ جوابی نیومده. دانشکده و حتی خود استاده هم جواب email منو نمی دن. کسی ایده ای داره چه اتفاقی افتاده؟ شماها جواب پذیرشتون کی اومد؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad-m نمایش پست ها
    سلام
    من برای ترم winter رشته مکانیک apply کردم. استاده تا همین یک ماه پیش خیلی خوب و مطمئن جواب می داد و مطمئن بود که حتما منو می خواد. الان طبق نوشته توی سایت دانشگاه ملبورن از زمان جواب دادنشون گذشته و هیچ جوابی نیومده. دانشکده و حتی خود استاده هم جواب email منو نمی دن. کسی ایده ای داره چه اتفاقی افتاده؟ شماها جواب پذیرشتون کی اومد؟
    آیا به موقع اپلای کردید ؟ بخصوص اگه واسه فاند هم درخواست داده باشید ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad-m نمایش پست ها
    سلام
    شما باید از International admissions پیگیر جواب پذیرشتون باشید نه از طریق استاد..در دانشگاه ملبورن میتونید از طریق قسمت پرسش و پاسخ تو سایتشون با اونا تماس بگیرید و شماره پرونده رو بدید و پیگیری کنید.منکه هر موقع با این بخش کار داشتم تو کمتر از 2 روز جواب دقیق و کامل دادن...درضمن من تو همین فروم بیشترین مدت انتظار برای پاسخ از دانشگاه ملبورن دو ماه و نیم شنیدم ولی در مورد خودم 18 روزه جواب پذیرشم اومد..

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

من قبل از dealine(1sep مدارکمو فرستادم و ازشون پرسیدم و مطمئن شدم که مدارکم کامل بود و رسید به دستشون. به من email زدن که تا 6 هفته بعد از deadline جوابتو می دیم و هیچ خبری نیست.

meshki عزیز،
    من هم از International admissions سوال می کنم. حق با شماست. قبلا دو روزه جواب می دادن. اما الان 10 روزه که جواب منو ندادن. برای همینه که نمی دونم و نگرانم که باید چی کار کنم.

سلام. دوستايي كه دانشگاه ملبورن هستند، ميتونن يك توضيحي در مورد خوابگاههاي دانشگاه (residential college) ملبورن بدن؟ والله من با اكثرشون تماس گرفتم كه واسه may جا رزرو كنم فعلا كه اكثرشون گفتن ما پر هستيم و مثلا graduate house‌گفته augoust يك اتاق تك نفره خالي ميشه... خواستم از دوستان بپرسم اين خوابگاهها با توجه به هزينه هاي ساليانه (حداقل 15 هزارتا) بصرفه هستند؟ امكاناتشون خوبه؟ كدومارو پيشنهاد مي كنيد؟ و اينكه راهي هست من اينارو متقاعد كنم يك اتاق به ما زودتر بدن؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

دوستان ملبورني خبري از جواب نيست؟
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    دوستان ملبورني خبري از جواب نيست؟
    مشكي جان تو دعا كن بورس من درست شه. خودم ميام برات شام و نهار هم درست ميكنم!!
    ببين من با مجتبي يه بحثي در همين مورد (هزينه‌ها) داشتم توي اينجا رو يه نگاه بنداز.
    راستي، اسمت رو هم بهم بگو. اينجوري راحت‌ترم باهات. اينجوري همش (با عرض شرمندگي!) ياد الكس و اسب معروفش ميافتم!!! نگيري به خودت دكتر!
    ما كه هم رشته و يك دانشگاه و يك مقطع هستيم. فرقش اينه كه تو كارات تموم شد. مال من شروع نشده هنوز!!! پس يه خونه بگير بعد خواستي با هم share ميكنيم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    مشكي جان تو دعا كن بورس من درست شه. خودم ميام برات شام و نهار هم درست ميكنم!!
    ببين من با مجتبي يه بحثي در همين مورد (هزينه‌ها) داشتم توي اينجا رو يه نگاه بنداز.
    راستي، اسمت رو هم بهم بگو. اينجوري راحت‌ترم باهات. اينجوري همش (با عرض شرمندگي!) ياد الكس و اسب معروفش ميافتم!!! نگيري به خودت دكتر!
    ما كه هم رشته و يك دانشگاه و يك مقطع هستيم. فرقش اينه كه تو كارات تموم شد. مال من شروع نشده هنوز!!! پس يه خونه بگير بعد خواستي با هم share ميكنيم!!!
    عزيزم والله يواش يواش دارم شك مي كنم اصلا با اين بورس ملبورن مي تونم يك آلونك اونجا بگيرم. اين خوابگاه ها همشون ساليانه حداقل 17 هزار تا هزينه داره. بورس ما كه فولم هست 22 هزارتاست! از طرفي من شنيدن جوشون عاليه و خيلي راحت. حالا شنيدن كي شود مانند ديدن (قابل توجه دوستان ملبورني!)

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

عزيزم والله يواش يواش دارم شك مي كنم اصلا با اين بورس ملبورن مي تونم يك آلونك اونجا بگيرم. اين خوابگاه ها همشون ساليانه حداقل 17 هزار تا هزينه داره. بورس ما كه فولم هست 22 هزارتاست! از طرفي من شنيدن جوشون عاليه و خيلي راحت. حالا شنيدن كي شود مانند ديدن (قابل توجه دوستان ملبورني!)
    شما اون housing guide رو كه دانشگاه فرستاده ديدين؟ توي صفحه 7 اون، مجموع هزينه‌ها رو زده. متوسطش ميشه بين 18 تا 26 هزار تا. فايلش اينه:
    http://www.services.unimelb.edu.au/h...usingGuide.pdf

من فكر ميكنم با توجه به تجربيات آقا مجتبي، براي اينكه از جيب نذاري، مجبوري دو يا سه نفري خونه بگيري. بازم ببين بچه‌هايي كه الان اونجان، چيكار كردن و تجربشون چيه؟ اينجا ميتوني چند تاشون رو پيدا كني:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...Victoria/page2

سلام. دوستايي كه دانشگاه ملبورن هستند، ميتونن يك توضيحي در مورد خوابگاههاي دانشگاه (residential college) ملبورن بدن؟ والله من با اكثرشون تماس گرفتم كه واسه may جا رزرو كنم فعلا كه اكثرشون گفتن ما پر هستيم و مثلا graduate house‌گفته augoust يك اتاق تك نفره خالي ميشه... خواستم از دوستان بپرسم اين خوابگاهها با توجه به هزينه هاي ساليانه (حداقل 15 هزارتا) بصرفه هستند؟ امكاناتشون خوبه؟ كدومارو پيشنهاد مي كنيد؟ و اينكه راهي هست من اينارو متقاعد كنم يك اتاق به ما زودتر بدن؟
    دوستاني كه دانشگاه ملبورن درس ميخونن خواهشا در اين زمينه اطلاعات بدن............

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)