صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو شده : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن

سلام. می خواستم بدونم کسی راحع به بورس هایی که ار دانشگاه ملبورن می شه گرفت اطلاع داره؟ و ماکزیمم مقداری که می دن چقدر هست؟ کسانی که در جریان قضیه هستن ممنون می شم شانس منو برای بورس کامل رزیابی بکنن:
    فوق لیسانس کامپیوتر از امیرکبیر- شاگرد اول لیسانس و شاگرد چهارم فوق- 4 مقاله داخلی و 1 مقاله خارجی و 3 مقاله accept شده خارجی. 3 سال تدریس یار و یک سال سابقه کار. تافل 109

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahtk نمایش پست ها
    سلام. می خواستم بدونم کسی راحع به بورس هایی که ار دانشگاه ملبورن می شه گرفت اطلاع داره؟ و ماکزیمم مقداری که می دن چقدر هست؟ کسانی که در جریان قضیه هستن ممنون می شم شانس منو برای بورس کامل رزیابی بکنن:
    فوق لیسانس کامپیوتر از امیرکبیر- شاگرد اول لیسانس و شاگرد چهارم فوق- 4 مقاله داخلی و 1 مقاله خارجی و 3 مقاله accept شده خارجی. 3 سال تدریس یار و یک سال سابقه کار. تافل 109
    با درود.
    با يك جستجوي ساده ميتونين اطلاعات زيادي راجع به انواع بورس بدست بيارين. اصلش هم اينه:
    http://cms.services.unimelb.edu.au/s...onal/available

شانستون با شرايطتي كه اشاره كردين، خيلي خوب هست. البته معدل هم مهمه كه با توجه به شاگرد اول بودنتون، اون هم حتما بالاي 18 يا همين حدوداست كه خيلي عاليه
    البته به استادي كه بايد باهاش مكاتبه كنيد و اينكه آيا ميتونين نظرش رو جلب كنيد يا نه هم بستگي داره كه با توجه به شرايط شما نبايد سخت باشه. فقط يه كم وقت بذاريد سايت دانشگاه رو زير و رو كنيد و با اونهايي كه زمينه كاريشون به شما ميخوره، ايميل بازي كنين.
    موفق باشين

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

سلام.
    من مصطفی اسعدی هستم. آخر مارچ میام استرالیا. دکترا عمران و اسکالرشیپ.
    تصمیمم اینه که یه اتاق تو یه خونه شیر (share) بگیرم.
    Mostafa

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

دوستانی که الان مشغول به تحصیل هستند یا دوستانی که اطلاع دارند ممکنه بگند برای اومدن به ایران و ملاقات خانواده چه زمان هایی از سال می شه اقدام کرد؟ منظورم از نظر مرخصی و تعطیلی و مدتش ...این چیزا . چه ماههایی امکانپذیره و تحت چه شرایطی (از نظر قوانین دانشگاه ها). پیشاپیش ممنون
    I'll be there for you
    Cuz you're there for me too

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

اگر Postgraduate Research باشید، تمام این چیزها رو باید با استادتون هماهنگ کنید و اصولا شما اجازه مرخصی گرفتن دارید و دانشگاه نظر استادتون براش مهمه. معمولا بچه ها نزدیک به یک ماه رو مرخصی میگیرند

در غیر اینصورت فکر کنم باید صبر کنید تا ترم تمام بشه، وسط کلاس و امتحان که نمیتونید سفر برید

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    دوستانی که الان مشغول به تحصیل هستند یا دوستانی که اطلاع دارند ممکنه بگند برای اومدن به ایران و ملاقات خانواده چه زمان هایی از سال می شه اقدام کرد؟ منظورم از نظر مرخصی و تعطیلی و مدتش ...این چیزا . چه ماههایی امکانپذیره و تحت چه شرایطی (از نظر قوانین دانشگاه ها). پیشاپیش ممنون

Junior Member

پیش فرض یک موقعیت استثتایی <<<<<<<جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه ملبورن>>>>>>>>>> لطفا کمک کنید

سلام به همگی
    من یه موقعیت خیلی خاص دارم که ممنون می شم که راهنماییم کنید
    من ویزای پی آر دارم و الان در حال حاضر ملبورن زندگی می کنم
    مهندسی الکترونیک خوندم و متاسفانه معدلم 12.7 هستش و مقاله ندارم و دانشگاهم سراسریه
    سابقه کارم خودرویی هستش و در زمینه تولید و هیچ ربطی به برق نداره
    و نمره IELTS ام 7
    حالا می خوام ادامه تحصیل بدم و به مشورت احتیاج دارم
    1. به نظرتون دانشگاه ملبورن به چنین معدلی اصلا پذیرش می ده ؟
    2. شانسم برای research بیشتره با course work؟
    3. شانسم برای رشته های برقی بیشتره یا engineereing management ؟
    4. برای اینکه معدلم رو بیشتر کنم باید چی کار کنم؟ چند تا تک درس بر دارم درست میشه؟
    5. کسی رو با شرایط من می شناسید که پذیرش گرفته باشه ؟
    6. در ضمن من حضوری رفتم stundent center دانشگاه ملبورن , بهم گفت معدلت نزدیک 65 درصده و داشتیم مواردی رو که قبول کردن حالا تو ام سعی تو بکن , به نظرتون خواسته ضایعم نکرده باشه ؟
    7. حالا اگه بخوام برم به استاد ها سریش بشم تا باهاشون research بر دارم چه جوریه مراحلش ؟ باید چی کار کنم ؟
    8. راستی این کمک هزینه های تحصیلی به معدل بستگی داره ؟
    تو رو خدا جواب بدید , این معدل افتضاحم به اندازه کافی رو اعصابم هست دارم حسابی زجر می کشم
    در ضمن چون دانشگاه لیسانسم یه دانشگاه دخترونه خیلی مزخرف بود اصلا دلم نمی خواد دوباره توی یه دانشگاه مزخرف دیگه درس بخونم و برای اینکه برم دانشگاه ملبورن حاضرم جونم رو فدا کنم
    منتظر کمک های سبز شما هستم

تو رو خدا زود جواب بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

پیش فرض پاسخ : یک موقعیت استثتایی <<<<<<<جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه ملبورن>>>>>>>>>> لطفا کمک

سلام دوست عزیز،

من در مورد معدلتون و اینکه ممکنه بتونید پذیرش بگیرید باهاش یا نه نمیتونم نظری بدم. ولی یه پیشنهاد دارم براتون. یه استادی رو پیدا کنید که زمینه کارش رو دوست دارید. بهش بگید که واسه اینکه با کارای ریسرچ در اون زمینه خاص آشنا بشید، یه مدتی رو میخواید توی کارای ریسرچ کمک کنید. اگر دانشجوهاش یا خودش به کمکی احتیاج داره حاضرید که بدون دریافت وجهی کمک کنید. برای مثلا یکماه یا هر قدری که خودتون دوست دارید وقت بگذارید. اینجوری اون استاد با شما آشنا میشه و این سابقه خوبی براتون میشه که شانستون رو خیلی بالاتر میبره واسه اینکه بتونید دانشجوی همون طرف بشید. البته کار بلند مدتیه، ولی از اون سابقه واسه جاهای دیگه هم میتونید استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Queen1982 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من یه موقعیت خیلی خاص دارم که ممنون می شم که راهنماییم کنید
    من ویزای پی آر دارم و الان در حال حاضر ملبورن زندگی می کنم
    مهندسی الکترونیک خوندم و متاسفانه معدلم 12.7 هستش و مقاله ندارم و دانشگاهم سراسریه
    سابقه کارم خودرویی هستش و در زمینه تولید و هیچ ربطی به برق نداره
    و نمره IELTS ام 7
    حالا می خوام ادامه تحصیل بدم و به مشورت احتیاج دارم
    1. به نظرتون دانشگاه ملبورن به چنین معدلی اصلا پذیرش می ده ؟
    2. شانسم برای research بیشتره با course work؟
    3. شانسم برای رشته های برقی بیشتره یا engineereing management ؟
    4. برای اینکه معدلم رو بیشتر کنم باید چی کار کنم؟ چند تا تک درس بر دارم درست میشه؟
    5. کسی رو با شرایط من می شناسید که پذیرش گرفته باشه ؟
    6. در ضمن من حضوری رفتم stundent center دانشگاه ملبورن , بهم گفت معدلت نزدیک 65 درصده و داشتیم مواردی رو که قبول کردن حالا تو ام سعی تو بکن , به نظرتون خواسته ضایعم نکرده باشه ؟
    7. حالا اگه بخوام برم به استاد ها سریش بشم تا باهاشون research بر دارم چه جوریه مراحلش ؟ باید چی کار کنم ؟
    8. راستی این کمک هزینه های تحصیلی به معدل بستگی داره ؟
    تو رو خدا جواب بدید , این معدل افتضاحم به اندازه کافی رو اعصابم هست دارم حسابی زجر می کشم
    در ضمن چون دانشگاه لیسانسم یه دانشگاه دخترونه خیلی مزخرف بود اصلا دلم نمی خواد دوباره توی یه دانشگاه مزخرف دیگه درس بخونم و برای اینکه برم دانشگاه ملبورن حاضرم جونم رو فدا کنم
    منتظر کمک های سبز شما هستم

تو رو خدا زود جواب بدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یک موقعیت استثتایی <<<<<<<جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه ملبورن>>>>>>>>>> لطفا کمک

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad-m نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

من در مورد معدلتون و اینکه ممکنه بتونید پذیرش بگیرید باهاش یا نه نمیتونم نظری بدم. ولی یه پیشنهاد دارم براتون. یه استادی رو پیدا کنید که زمینه کارش رو دوست دارید. بهش بگید که واسه اینکه با کارای ریسرچ در اون زمینه خاص آشنا بشید، یه مدتی رو میخواید توی کارای ریسرچ کمک کنید. اگر دانشجوهاش یا خودش به کمکی احتیاج داره حاضرید که بدون دریافت وجهی کمک کنید. برای مثلا یکماه یا هر قدری که خودتون دوست دارید وقت بگذارید. اینجوری اون استاد با شما آشنا میشه و این سابقه خوبی براتون میشه که شانستون رو خیلی بالاتر میبره واسه اینکه بتونید دانشجوی همون طرف بشید. البته کار بلند مدتیه، ولی از اون سابقه واسه جاهای دیگه هم میتونید استفاده کنید.
    مرسی از راهنماییتون

Junior Member

به صورت نرمال نمی توانید برای دوره‌های تحقیق پذیرفته شوید، چون شرط پذیرش در دوره فوق لیسانس تحقیق ۷۵ و دکتری ۸۰ است، کاری هم از دست استاد بر نمی آید. بقیه‌ی دوره ها هم بستگی به شروط ورودی دارد، هرچند که احتمالش کم است، مگر اینکه از Graduate Diploma شروع کنید که با معدل نزدیک به ۶۵ هم پذیرش می کنند، ولی چون مقیم هستید و شهروند نیستید باید هزینه‌اش را خودتان تقبل کنید. با تک درس برداشتن هم مشکل تان حل نمی شود، چون تنها زمانی نمره ها به حساب می آیند که مدرکی در ادامه دریافت کرده باشید. منظورتان از کمک هزینه چه نوع کمی ست؟ کدام نوعش؟

Junior Member

ببخشید اگه سوالم بی ربطه اما تا حالا هیچ جوابی براش پیدا نکردم.
    چه جوری اپلیکشن فی رو پرداخت کردین؟من کردیت کارد ندارم امامیتونم از دوستام کمک بگیرم. مشکل اینجاست که هیچ اطلاعاتی واسه پرداخت با کردیت کارد پیدا نمیکنم. بالاخره باید لینکی، شماره حسابی چیزی باشه که این رفیق ما اطلاعت کردیت کارتش رو وارد کنه نه؟
    تنها چیزی که هست یه فایل ورد هست که شماره کردیت کارد ما رو میخواد اما در مورد حساب خود دانشگاه ملبورن چیزی ننوشته.
    ممنون میشم کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)