صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 101

موضوع: آرشیو شده : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورودی های جدید دانشگاه ملبورن

سلام آقای اسدی،
    بله من با اینکه زبانم مشروط بود بورسیه گرفتم، البته شاید اینکه خیلی کم با شرط زبانشون فاصله داشتم هم تاثیر داشته، من از 577و 4.5 تافل 573و 4.5 بودم. خیلی دانشگاها از همچین اختلافی میگذرند.

به امید دیدار.
    موفق و پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط m.asadi82 نمایش پست ها
    Hi, congrats. I was thinking that conditional admissions wont be considered for scholarship. I was wrong? Also I commented here, while it sounds I was not correct. U got scholarship with a conditional admission?
    Congarts and wish to see u here soon

Junior Member

سلام Behzad-m و Panizza جان،
    ممنون از پاسخ و راهنمایتون.
    فقط یک سوال دیگه، من الان حق انتخاب دارم که 1)کارای بیمه رو به دانشگاه بسپارم و فقط هزینه رو بدم و یا 2) خودم شرکت بیمه پیدا کنم و پیگیری کنم و به دانشگاه خبر بدم. توی صفحه OSHC دیدم بچه ها هر دو روش رو انتخاب کردن و این بستگی داشته به اینکه دانشگاهشون هزینه منصفانه ای بگیره یا نه. می شه لطفا به من بگید برای دانشگاه ملبورن کدوم بهتره؟ بچه های این دانشگاه معمولا چکار می کنند؟

ممنونم

من از ahm گرفتم. ارزونتر شد. دانشگاه ملبورن هم قبول کرد

Junior Member

با سلام
    دوستان یک سوال داشتم من چندئ پیش برای دکتری برق مدارکم را برای یکی از اساتید دانشگاه ملبورن فرستادم
    ایشان من را پذیرفت والان دارم در جهت تکمیل مدارکم اقدام میکنم و تا آخر آگوست وقت دارم ولی نگرانم مبنی بر اینکه نکند استاد نظرش عوض بشه آیا نگرانیم بی مورد است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SHIMAD نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان یک سوال داشتم من چندئ پیش برای دکتری برق مدارکم را برای یکی از اساتید دانشگاه ملبورن فرستادم
    ایشان من را پذیرفت والان دارم در جهت تکمیل مدارکم اقدام میکنم و تا آخر آگوست وقت دارم ولی نگرانم مبنی بر اینکه نکند استاد نظرش عوض بشه آیا نگرانیم بی مورد است؟
    شما مدارک رو بفرستید. معمولا اساتید یک ارزشیابی اولیه بر اساس رزومه میکنند و اوکی میدن اما در دانشگاه ملبورن تا جایی که میدونم بر اساس امتیاز بندی نهایی تصمیم میگیرن که فاند بگیرین یا نه.
    درصورت مفید بودن این پست کافیست کلید -/+ را فشار دهید. احتیاجی به گفتن تشکر نیست...!

Junior Member

آیا برای دانشجویانی که فول فاند هستند و فاند شامل بیمه هم میشود نیازی به پرداخت بیمه هست ویا اینکه اگه داخل نامه اسکالرشیپ اشاره شده باشه کفایت می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Darya7 نمایش پست ها
    آیا برای دانشجویانی که فول فاند هستند و فاند شامل بیمه هم میشود نیازی به پرداخت بیمه هست ویا اینکه اگه داخل نامه اسکالرشیپ اشاره شده باشه کفایت می کنه؟
    کفایت میکنه.
    درصورت مفید بودن این پست کافیست کلید -/+ را فشار دهید. احتیاجی به گفتن تشکر نیست...!

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

منم با bs موافقم؛ به نظر منم اگه بگردید و یه شرکت پیدا کنید بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط NEW_RSH نمایش پست ها
    سلام Behzad-m و Panizza جان،
    ممنون از پاسخ و راهنمایتون.
    فقط یک سوال دیگه، من الان حق انتخاب دارم که 1)کارای بیمه رو به دانشگاه بسپارم و فقط هزینه رو بدم و یا 2) خودم شرکت بیمه پیدا کنم و پیگیری کنم و به دانشگاه خبر بدم. توی صفحه OSHC دیدم بچه ها هر دو روش رو انتخاب کردن و این بستگی داشته به اینکه دانشگاهشون هزینه منصفانه ای بگیره یا نه. می شه لطفا به من بگید برای دانشگاه ملبورن کدوم بهتره؟ بچه های این دانشگاه معمولا چکار می کنند؟

ممنونم

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید امروز ایمیل پذیرش دکتری مهندسی شیمی برام اومد. ولی توش نوشته که نتیجه اسکالرشیپ پایان 2012 مشخص میشه می خواستم کمک کنید بگید آیا میتونم با این شرایط از ملبورن اسکالرشیپ بگیرم یا نه !!!؟؟؟؟ چون یه آفر دیگه دارم از نروژ ولی خودم ملبورن رو ترجیح می دم :-( معدل لیسانس :14.85 معدل فوق (تهران): 16.80 مقاله ISI: 17 پروژه پژوهشی: 8 پروژه در صنایع نفتی و گازی سابقه تدریس: 2 سال دانشجوی برتر دانشگاه در زمینه پزوهشی سابقه پژوهشی: 6 سال منتظر شنیدن نظرات دوستان هستم با تشکرفراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

سلام دوست عزیز،

بچه هایی که در صفحه "شانس گرفتن پذیرش و بورس" مطلب مینویسند بهتر میتونن به سوال شما جواب بدن.

اینم لینکش :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...84%DB%8C%D8%A7

نقل قول نوشته اصلی توسط majidchem نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید امروز ایمیل پذیرش دکتری مهندسی شیمی برام اومد. ولی توش نوشته که نتیجه اسکالرشیپ پایان 2012 مشخص میشه می خواستم کمک کنید بگید آیا میتونم با این شرایط از ملبورن اسکالرشیپ بگیرم یا نه !!!؟؟؟؟ چون یه آفر دیگه دارم از نروژ ولی خودم ملبورن رو ترجیح می دم :-( معدل لیسانس :14.85 معدل فوق (تهران): 16.80 مقاله ISI: 17 پروژه پژوهشی: 8 پروژه در صنایع نفتی و گازی سابقه تدریس: 2 سال دانشجوی برتر دانشگاه در زمینه پزوهشی سابقه پژوهشی: 6 سال منتظر شنیدن نظرات دوستان هستم با تشکرفراوان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)