صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: مهندسی ژئوتکنیک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد هیدروژئولوژی (مهندسی آب های زیرزمینی) دان

پیش فرض پاسخ : مهندسی ژئوتکنیک

با سلام خدمت دستان عزیز
    من کارشناس ارشد هیدروژئولوژی از دانشگاه شهید چمران اهواز دارم معدل مقطع ارشدم هم 17.36 بود.در ضمن کارشناسی رو هم از دانشگاه تهران گرفتم ولی راستش معدل مقطع کارشناسیم زیاد خوب نیست.چندتا مقاله علمی_پژوهشی داخلی دارم و دو تا مقاله ژورنال در حال داوری هم دارم.یک کتاب هم ترجمه کردم با این شرایط به نظرتون می تونم برای apply گرفتن از دانشگاه های اروپایی اقدام کنم.لطفا در این زمینه من را راهنمایی کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی دانشگاه اصفهان

سلام به همه دوستان
    من کارشناسی مهندسی کشاورزی-خاک شناسی (معدل 14) از دانشگاه شهید چمران اهواز دارم. ارشد زمین شناسی مهندسی رو هم از دانشگاه اصفهان (معدل 16.6) گرفتم. موضوع تزم هم تو زمینه مکانیک سنگه که چنتا مقاله تو کنفرانس های داخلی دارم و یه مقاله هم تو کنفرانس جهانی مکانیک سنگ دارم. حدود 3 سال هم سابقه کار خارج از کشور تو زمینه مطالعات سد سازی دارم. زبانم خوبه اما تاحالا خودمو واسه ibt و gre تست نکردم اما فکر کنم اگر تافل پیپر بیس بدم بتونم 550 بگیرم. دوست دارم تو زمینه زمین شناسی مهندسی زیست محیطی اونم فقط آمریکا اپلای کنم. در ضمن یکی از استادای سابقم هم همه مقاطع رو تو همین رشته محیط زیست از امریکا گذرونده، فکر کنم بشه ازش توصیه نامه بگیرم. به نظرتون چقدر احتمال داره که امریکا تو رشته زمین شناسی مهندسی محیط زیست پذیرش بشم ؟ کدوم دانشگاه ها می تونم اپلای کنم ؟ از وضعیت فاند امریکا اطلاعاتی دارین ؟ مرسی

Junior Member

سلام. من کارشناسی ارشد عمران-آب از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم و خواستم بدونم امکان اینکه بتونم واسه دکترا گرایش خاک و پی تو یکی از کشورای آلمان، هلند، امریکا پذیرش بگیرم چقدره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-javan نمایش پست ها
    سلام. من کارشناسی ارشد عمران-آب از دانشگاه صنعتی اصفهان دارم و خواستم بدونم امکان اینکه بتونم واسه دکترا گرایش خاک و پی تو یکی از کشورای آلمان، هلند، امریکا پذیرش بگیرم چقدره؟
    دقیقا نمیدونم منظورتون از عمران-آب چیه. اما اگر فیلد ریسرچتون بیشتر آب زیرزمینی است میتونین برای ژیوتکنیک پذیرش بگیرین. اگر آب محیط زیستین میتونین برای ژیوتکنیک زیست محیطی پذیرش بگیرین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

سلام خدمت دوستان عزیز
    من کارشناسیم رو زمین شناسی در دانشگاه تهران خوندم و با معدل 14.5 فارغ التحصیل شدم. ارشد هم همون جا زمین شناسی مهندسی خوندم و با معدل 17.5 فارغ التحصیل شدم.
    میخوام تو آمریکا یه دانشگاه خوب ادامه تحصیل بدم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical earthquake engineering-IIEES

سلام دوستان خوب هستید؟

من ارشد خاک و پی خواجه نصیر قبول میشم ( کارشناسی ام امیرکبیر بودم) و هدفم اپلای واسه دکترا هست بیشتر نظرم رو استرالیا و آلمان هست.

ولی هرچی تو این سایت و نظرات میگردم قسمتی که راجب دانشگاها و رزومه های بچه های خاک و پی باشه نمیبینم و بیشتر بچه های زمین شناسی صحبت کردن. کسی میتونه منو راهنمایی کنه از کجا اطلاعات لازم رو کسب

کنم ؟( راجب موضوع پایان نامم که واسه اپلای خوب باشه ،‌انتخاب دانشگاه ، مراحل کار و ... )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical earthquake engineering-IIEES

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsanseh نمایش پست ها
    سلام دوستان خوب هستید؟

من ارشد خاک و پی خواجه نصیر قبول میشم ( کارشناسی ام امیرکبیر بودم) و هدفم اپلای واسه دکترا هست بیشتر نظرم رو استرالیا و آلمان هست.

ولی هرچی تو این سایت و نظرات میگردم قسمتی که راجب دانشگاها و رزومه های بچه های خاک و پی باشه نمیبینم و بیشتر بچه های زمین شناسی صحبت کردن. کسی میتونه منو راهنمایی کنه از کجا اطلاعات لازم رو کسب

کنم ؟( راجب موضوع پایان نامم که واسه اپلای خوب باشه ،‌انتخاب دانشگاه ، مراحل کار و ... )

دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟؟

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی.
    من الان دارم ارشد مکانیک سنگ میخونم میخوام پایان نامم رو در ضمینه نفت بردارم چه موضوعی بردارم تا برای پذیرش و فاند گرفتن راحت تر باشد؟؟؟
    چه موضوعاتی بیشتر اونجا کار میشه و به چه موضوعاتی نیاز دارن؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member

باسلام
    بنده دانشجوی کارشناسی مهندیب معدن-استخراج دانشگاه صنعتی همدان هستم میخوام برا ارشد عمران ژیوتکنیک شرکت کنم میخاستم بدونم در اینده برای بنده مشکلی پیش نخواهد امد با این تغییر؟
    بنده بعنوان دانشجوی مهندسی معدن مباحثی در رابطه با:
    حفاری های سطحی
    حفاری های زیر زمینی
    کنترل و بهسازی زمین
    طراحی سیستم حمل و نقل در حفاری ها و.. بلدم.که فک کنم خیلی به ژیوتکنیک نزدیک باشه و انتخابم هم به همین دلیل هست.لطفا شنیده ها و.. رو به اشتراک بذارید برام خیلی مهمه.ممنون

Junior Member mahdisss آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران- ژئوتکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidhd نمایش پست ها
    باسلام
    بنده دانشجوی کارشناسی مهندیب معدن-استخراج دانشگاه صنعتی همدان هستم میخوام برا ارشد عمران ژیوتکنیک شرکت کنم میخاستم بدونم در اینده برای بنده مشکلی پیش نخواهد امد با این تغییر؟
    بنده بعنوان دانشجوی مهندسی معدن مباحثی در رابطه با:
    حفاری های سطحی
    حفاری های زیر زمینی
    کنترل و بهسازی زمین
    طراحی سیستم حمل و نقل در حفاری ها و.. بلدم.که فک کنم خیلی به ژیوتکنیک نزدیک باشه و انتخابم هم به همین دلیل هست.لطفا شنیده ها و.. رو به اشتراک بذارید برام خیلی مهمه.ممنون
    دوسن عزیز قبل از هرچیز باید انگیزتون از این تغییر رشته مشخص باشه. مخصوصا واسه ادامه تحصیل در خارج از کشور حتما باید دلیل قابل قبولی برای این تغییر رشته داشته باشید. به هرحال باید بدونید که شما دروس پایه عمران رو نگذروندید اما اگر واقعا علاقه دارید فکر میکنم با توجه به اصلاعاتتون موفق خواهید شد.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)