صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44

موضوع: دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقامت همسر در هلند

مبارك باشه آقاي مجتل.
    اما من از Tilburg پذيرش دارم و اونا گفتن كه فقط براي دانشجو مي تونن اپلاي كنن و بقيه اعضاي خانواده بايد خودشون اقدام كنن. پس با توجه به حرف شما كامنت قبليم رو اصلاح ميكنم. بسته به نوع دانشگاه يا بايد خودتون اقدام كنيد يا دانشگاه كمكتون مي كنه.

حرفم شاید بی ربط باشه، اما چون منم درگیر این موضوعم میگم، تو این فاصله شیش ماهه میشه هر دوماه یه بار همسرتون بیاد هلند یه مدت بمونه و برگرده، قانونا میشه؟محدودیت نداره؟
    "کسی که از شکست می هراسد، به شکست خود ایمان دارد". ناپلئون

Junior Member

من برای دکترای نرم افزار دانشگاه دلف یا ایدن هون میخوام اقدام کنم.
    من شنیدم که هیچکدوم از کشورهای اروپایی(از جمله هلند) با ویزای تحصیلی، واسه همسر ویزای dependent نمیدن، شما اطلاعی در این زمینه دارین؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    اصلا اینطور نیست. من ویزای تحصیلی داشتم و برای همسرم هم ویزا گرفتیم. فقط اگر همزمان مدارکتون را به منشی بدید تا بفرسته، راحت تر و ارزان تر و سریع تر است. من این کار را نکردم و وقتی به هلند آمدم، بعد 1 هفته مدارک مربوط به همسرم را به منشی دادم و او خودش فرم های مربوطه را پر کرد و برای اداره مهاجرت فرستاد. در این حالت باید حتما اصل ترجمه شناسنامه همسر و اصل ترجمه سند ازدواج را که هر دو را سفارت هلند در ایران تأیید کرده همراه خود به هلند بیاورید. هزینه اش هم 830 تا 1000 یورو می شود. اما یکی از دوستانم از همان اول همه مدارک را به منشی داده بود و او همزمان برای هر دو اقدام کرده بود. شاید بعضی منشی ها بداخلاق باشند و بگویند به ما ربطی نداره اما توصیه من این است که از منشی بخواهید برای همسرتان هم همراه شما اقدام کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رشته حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط sayareh نمایش پست ها
    سلام
    اصلا اینطور نیست. من ویزای تحصیلی داشتم و برای همسرم هم ویزا گرفتیم. فقط اگر همزمان مدارکتون را به منشی بدید تا بفرسته، راحت تر و ارزان تر و سریع تر است. من این کار را نکردم و وقتی به هلند آمدم، بعد 1 هفته مدارک مربوط به همسرم را به منشی دادم و او خودش فرم های مربوطه را پر کرد و برای اداره مهاجرت فرستاد. در این حالت باید حتما اصل ترجمه شناسنامه همسر و اصل ترجمه سند ازدواج را که هر دو را سفارت هلند در ایران تأیید کرده همراه خود به هلند بیاورید. هزینه اش هم 830 تا 1000 یورو می شود. اما یکی از دوستانم از همان اول همه مدارک را به منشی داده بود و او همزمان برای هر دو اقدام کرده بود. شاید بعضی منشی ها بداخلاق باشند و بگویند به ما ربطی نداره اما توصیه من این است که از منشی بخواهید برای همسرتان هم همراه شما اقدام کند.
    سلام دوستان ، دقيقا فرمايش شما درست است براي من هم منشي همراه با همسرم مدارك رافرستادند من هم مدارك كافي مبني بر استطاعت مالي براي هلند فرستادم وهمزمان تائيد اداره مهاجرت هلند براي بنده وهمسرم امد . درحال حاضر هم هردو ويزا گرفتيم

Junior Member

به من هم گفتند که خودم که برم از اونجا برای همسرم اقدام کنم یک تا نهایتا دو ماه بیشتر طول نمیکشه کارش درست شه و بیاد...

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

سلام
    دوستان کسی جدیدا اقدام نکرده واسه ویزای همسر؟
    من پذیرش گرفتم.دانشگاه کارای ویزای من رو خودش انجام میده اما ظاهرا واسه همسرم باید از طریق سفارت اقدام کنم.می خواستم ببینم چی کار باید کرد که بتونیم همزمان بریم.

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

از دوستان اگر کسی راجع به روند گرفتن ویزای همسر اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه.ایا شناسنامه خودم و همسرم (علاوه بر عقدنامه)حتما بایدترجمه و توسط سفارت هلند در ایران تایید بشه یا پاسپورت کافیه؟(در صورتی که بخوام خودم از هلند اقدام کنم)

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من شوهرم برای فرصت مطالعاتی میخاد به هلند بیاد. برای اینکه من هم بتوانم همراهش بروم به نظرتون چگونه باید اقدام کنیم؟
    لطفا راهنمایی کنید چون ما سفر اولمان به خارج از کشور است

و اینکه من باردار هم هستم آیا این امکان پذیر هست که آنجا بیایم و زایمان کنم؟
    ممنون

سلام دوستان ، من مهدی هستم 27 سالمه و خیلی خوشحالم با این انجمن آشنا شدم ، یه سوال دارم ، ممنون میشم در حد توانتون راهنماییم
    کنین
    نامزدم قراره برای دریافت بورسیه ی تحصیلی برای هلند اقدام
    کنه ، به احتمال زیاد با بورسیش هم موافقت میشه و اقامت تحصیلی رو خواهد گرفت ، ما هنوز به عقد هم درنیومیدم و نسبت رسمی و قانونی نداریم ، اگر بعد از اقامت تحصیلیش عقد غیر حضوری انجام بدیم ، این امر شدنیه که با فرستادن دعوتنامه من هم بتونم در مدت تحصیلش در هلند اقامت داشته باشم ؟ و یه سوال دیگه ، اگر در زمان تحصیلش ما صاحب فرزندی بشیم میتونه تضمینی برای اقامت دائم ما در هلند باشه یا خیر ؟ خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)