صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sharif uni, msc, civil eng, transportation

پیش فرض پاسخ : اقامت همسر در هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtal نمایش پست ها
    شایستگان عزیز. من خودم دلفت هستم. دو ماه پیش اومدم. من برای PhD اومدم. همسرم هیچ پذیرشی نداشت. دانشگاه کارای ویزای همسرم را همزمان با خودم انجام داد. فقط کافیه که به دانشگاه بگویید که متاهل هستید و مدارک لازم را بفرستید. اگر کسی اطلاعات بیشتر میخواهد با من تماس بگیرد.
    من هم تایید میکنم صحبت دوستمون رو. من به دانشگاه دلف اطلاع دادم که متاهل هستم و می خوام با همسرم بیام. به همین راحتی برای هر دو ما ویزا اومد و تونستیم از سفارت دریافت کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    History of Religions, Leiden University

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

با سلام به دوستان
    من یک سوال داشتم در مورد ویزا همسر. من به تازگی پذیرش برای PhD در هلند گرفته ام و می خواهم همراه با همسرم ویزا بگیرم. ما تازه ماه پیش ازدواج کردیم. حال می خواهم بدانم که چه مدت بعد از ازدواج می توانم درخواست ویزا برای همسرم بکنم و اینکه اصولاً چقدر باید از تاریخ ازدواج گذشته باشد برای درخواست ویزا؟ آیا ممکن است اگر الان همراه با خودم برای همسرم درخواست بدهم IND پرونده ما را به خاطر نزدیک بودن تاریخ ازدواج و تاریخ درخواست ویزا ریجکت کند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

سلام دوست عزيز، خيالتون راحت باشه و براي خانمتون هم همزمان با خودتون از طرف دانشگاه واسه ويزا اقدام كنين، IND به هر جفتتون ويزا ميده
    من هم يكسال هست كه ازدواج كردم و يكماه پيش پذيرش دكتري گرفتم و الان ويزاي خودم و خانمم هردو اماده شده
    شاد باشيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت همسر در هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtal نمایش پست ها
    شایستگان عزیز. من خودم دلفت هستم. دو ماه پیش اومدم. من برای PhD اومدم. همسرم هیچ پذیرشی نداشت. دانشگاه کارای ویزای همسرم را همزمان با خودم انجام داد. فقط کافیه که به دانشگاه بگویید که متاهل هستید و مدارک لازم را بفرستید. اگر کسی اطلاعات بیشتر میخواهد با من تماس بگیرد.
    سلام، من از دانشگاه Twente پذیرش گرفتم ولی هنوز چیزی در رابطه با ویزا به من نگفتند. آیا خودشون اقدام می کنن یا باید من درخواست بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    ویزایی که به همسر میدن چه نوع ویزایی هست؟ منظورم آنه که مثلا اگر همسر من بخواد در رفت و آمد باشه به مدت یکسال مشکلی پیش نمیاد؟ یکماه اول در هلند باشه. و دوباره به ایران برگده برای برگشت مجددش نیاز به ویزا هست دوباره؟
    و اینکه برای ویزای همسر که هیچ پذیرشی هم نداره تمکن مالی میخواد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics - UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hlh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ویزایی که به همسر میدن چه نوع ویزایی هست؟ منظورم آنه که مثلا اگر همسر من بخواد در رفت و آمد باشه به مدت یکسال مشکلی پیش نمیاد؟ یکماه اول در هلند باشه. و دوباره به ایران برگده برای برگشت مجددش نیاز به ویزا هست دوباره؟
    و اینکه برای ویزای همسر که هیچ پذیرشی هم نداره تمکن مالی میخواد؟
    سلام دوست عزیز،
    برای وبزای همسرتون کافیه به دانشگاه بگید میخواید با همسرتون برید. اونا از شما ترجمه تایید شده سند ازدواجتون رو میخوان. منظور از ترجمه تایید شده ترجمه رسمی هست که به تایید سفارت هلند رسیده. تایید مدارک توسط سفارت هلند legalization هست و باید براش ایمیلی از سفارت وقت بگیرید. برای هر تایید ۲۵ یورو میگیرن (فقط یورو و نه ریال) ترجیحا گواهینامه و شناسنامه تون رو هم کنارش ترجمه کنید که بعدا به دردتون می خوره.
    بعد از اینکه ترجمه سند ازدواج رو فرستادید خودشون برای همسرتون اقدام میکنن و به هر میزانی که به شما اقامت بدن به ایشون هم میدن. مثلا چهارسال برای دکتری. پس می تونن توی این مدت رفت و آمد کنن.
    کلا روند کار خیلی راحت و روتین هست نگران نباشید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibalf نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    برای وبزای همسرتون کافیه به دانشگاه بگید میخواید با همسرتون برید. اونا از شما ترجمه تایید شده سند ازدواجتون رو میخوان. منظور از ترجمه تایید شده ترجمه رسمی هست که به تایید سفارت هلند رسیده. تایید مدارک توسط سفارت هلند legalization هست و باید براش ایمیلی از سفارت وقت بگیرید. برای هر تایید ۲۵ یورو میگیرن (فقط یورو و نه ریال) ترجیحا گواهینامه و شناسنامه تون رو هم کنارش ترجمه کنید که بعدا به دردتون می خوره.
    بعد از اینکه ترجمه سند ازدواج رو فرستادید خودشون برای همسرتون اقدام میکنن و به هر میزانی که به شما اقامت بدن به ایشون هم میدن. مثلا چهارسال برای دکتری. پس می تونن توی این مدت رفت و آمد کنن.
    کلا روند کار خیلی راحت و روتین هست نگران نباشید.
    موفق باشید
    ممنون از توضیحات دقیقتون.
    من به دانشگاه ایمیل زدم دانشگاه vu ولی اونا گفتن ما برای ویزای همسر اقدام نمی کنیم خودتون مستقیم از سفارت باید اقدام کنید. حالا اکه من جداگانه برای ویزای همسرم اقدام کنم ممکنه پروندمون باهم پیش نره یا اصلا به ایشون ویزا ندن تا 20 رپز دیگه نهایتا دانشگاه برای ویزای من اقدام میکنه. ممنون میشم بگید چیکار باید بکنم. به سفارت هم ایمیل زدم جواب ندادند

Junior Member

سلام
    بعد از گرفتن اقامت هلند چقدر طول میکشه بتونم همسرمو بیارم هلند و اقامتش درست بشه؟

Junior Member

سلام دوستان . خواستم بدونم اگه من از هلند مثلا دلف پزیرش بگیرم و بخوام با همسرم برم اونجا کلا حدودا چقد باید خرج کنیم واسه گرفتن ویزا و ... تا کل کارامون حل بشه ؟؟؟ خلی مهمه برام اگه کسی میدونه لطفا اطلاع بده. متشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safarian نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من شوهرم برای فرصت مطالعاتی میخاد به هلند بیاد. برای اینکه من هم بتوانم همراهش بروم به نظرتون چگونه باید اقدام کنیم؟
    لطفا راهنمایی کنید چون ما سفر اولمان به خارج از کشور است

و اینکه من باردار هم هستم آیا این امکان پذیر هست که آنجا بیایم و زایمان کنم؟
    ممنون

دوستان اگر کسی از این مساله اطلاعاتی داره لطفا میگه؟ در مورد بیمه و هزینه زایمان در هلند.من هم همین شرایط رو دارم الان.ممنون میشم

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)