صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 44

موضوع: دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام
    من برای فرصت مطالعاتی 6ماهه از دانشگاه اوترخت پذیرش دارم.
    چون متاهلم میخواستم بدونم وضعیت برای گرفتن ویزای همسرم چجوریاس.
    آیا به عنوان الحاق به همسر بهشون ویزا میدن یا جور دیگه ای باید اقدام کنیم؟
    چیکار کنیم که باهم بریم؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

سلام، اگه من برای دکترا بیام هلند و همسرم هم همراهم بیاد ولی پذیرش نگرفته باشه، خود همسرم میتونه پدر و مادرش رو دعوت کنه ؟ یا من باید اقدام کنم براشون؟ و اینکه سخت گیری ای برای ویزا دادن بهشون دارن؟ ویزای چند ماهه میدن معمولا ؟
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    سلام، اگه من برای دکترا بیام هلند و همسرم هم همراهم بیاد ولی پذیرش نگرفته باشه، خود همسرم میتونه پدر و مادرش رو دعوت کنه ؟ یا من باید اقدام کنم براشون؟ و اینکه سخت گیری ای برای ویزا دادن بهشون دارن؟ ویزای چند ماهه میدن معمولا ؟
    .
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    شما و همسرتون باید با هم برید شهرداری شهرتون توی هلند و با هم برگه های دعوت نامه رو امضا کنید. امضای هر دو نیازه و بعد دعوت نامه ها رو برای پدر و مادر میفرستید و باقی ماجرا...
    سخت گیری خاصی نیست. حداقل تا الان نبوده !!! یه پروسه معمول داره که پیگیری میشه و اگه سفارت سرش شلوغ نباشه و وقت بده معمولا هم اکی میشه . البته زمان هایی بوده که سفارت برای 5 یا 6 ماه بعد وقت داده

ویزا رو فکر میکنم 1 تا 3 ماهه میدن. تایم دقیقش رو یادم نیست. البته نمیدونم به چی بستگی داره و میشه بیشتر ویزا گرفت یا نه
    ولی به هر حال من این تایم ها رو میدونم که میدن

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پ

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_amn نمایش پست ها
    سلام
    من برای فرصت مطالعاتی 6ماهه از دانشگاه اوترخت پذیرش دارم.
    چون متاهلم میخواستم بدونم وضعیت برای گرفتن ویزای همسرم چجوریاس.
    آیا به عنوان الحاق به همسر بهشون ویزا میدن یا جور دیگه ای باید اقدام کنیم؟
    چیکار کنیم که باهم بریم؟
    ممنون
    سلام دوستان. منم برا فرصت مطالعاتی دعوت نامه دارم از ایندهون و می خواستم برا ویزا اقدام کنم...ولی دانشگاه مقصد گفتم ما نمی تونیم...در حالی که خیلیها در این سایت نوشتن از طریق دانشگاه اقدام کردن ...با توجه به این که استاد تمام دعوت نامه رو داده ولی کارهای بعدی با استاد دانشیار انجام میشه....امکان داره از خود استاد تمام بخوام و قبول کنه؟...یا اینکه برای خود و همسرم از ایران اقدام کنم؟.....و اینکه همسرم فقط همراه با من هست ...کارهای ویزاش همزمان با من قابل انجام هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safasalkhi نمایش پست ها
    سلام دوستان. منم برا فرصت مطالعاتی دعوت نامه دارم از ایندهون و می خواستم برا ویزا اقدام کنم...ولی دانشگاه مقصد گفتم ما نمی تونیم...در حالی که خیلیها در این سایت نوشتن از طریق دانشگاه اقدام کردن ...با توجه به این که استاد تمام دعوت نامه رو داده ولی کارهای بعدی با استاد دانشیار انجام میشه....امکان داره از خود استاد تمام بخوام و قبول کنه؟...یا اینکه برای خود و همسرم از ایران اقدام کنم؟.....و اینکه همسرم فقط همراه با من هست ...کارهای ویزاش همزمان با من قابل انجام هست؟
    یه نکته کلی رو بگم. اینکه در هلند و المان استاد راهنما خیلی قدرت مانور داره. بنابراین از اساتیدون بخواهید با اداره ثبت نان یا امور بین الملل صحبت بکنه تا دعوتنامه و پذیرش به همسر شما بدند. و برای یه دوره شش ماهه به نظرم تنها بیایید بهتره. چون خونه و غذا و اینحور چیزها بدبختیه.اگر چه تنهایی سخته در عوض وقت بیشتری جهت تقویت زبان و یادگیری دارید.

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت هم

با سلام و خسته نباشید
    پسر دایی من هلند دکتری میخونه.واسم دعوت نامه فرستاده. و از سفارت واسه 5 اردیبهشت وقت گرفتم
    من فعلا شغلی ندارم.دانشجوی ارشدم عمران سازه فقط پایان نامه مونده روش کار میکنم.از دانشگاه اشتغال به تحصیل گرفتم واسه سفارت. و شناسنامه و اشتغال به تحصیل ترجمه کردم.و تو حساب بانکیم حدود 10 میلیون موجودی دارم.میخواستم بدونم با این مدارک واسم ویسا میدن؟
    ولی کارمند دارلترجمه میگفت باید سند مالکیت داشته باشم
    و یه نامه از شرکت بگیرم که پاره وقت کار میکننم اونجا و اگهی شرکت که تو روزنامه چاپ میشه رو ترجمه کنم
    میشه راهنماییم کنید

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzadmfard نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    پسر دایی من هلند دکتری میخونه.واسم دعوت نامه فرستاده. و از سفارت واسه 5 اردیبهشت وقت گرفتم
    من فعلا شغلی ندارم.دانشجوی ارشدم عمران سازه فقط پایان نامه مونده روش کار میکنم.از دانشگاه اشتغال به تحصیل گرفتم واسه سفارت. و شناسنامه و اشتغال به تحصیل ترجمه کردم.و تو حساب بانکیم حدود 10 میلیون موجودی دارم.میخواستم بدونم با این مدارک واسم ویسا میدن؟
    ولی کارمند دارلترجمه میگفت باید سند مالکیت داشته باشم
    و یه نامه از شرکت بگیرم که پاره وقت کار میکننم اونجا و اگهی شرکت که تو روزنامه چاپ میشه رو ترجمه کنم
    میشه راهنماییم کنید
    سلام

نظر کارمند دارالترجمه کاملا درست است.یک نامه از شرکت بگیرید و حتی تاریخی که باید مجدد پس از بازگشت سفر شروع به کار بکنید رو در اون نامه ذکر کنید.

هر چه مدارکی که سفارت رو مطمئن کند بر می گردید بیشتر باشد شانس ویزا گرفتن افزایش میابد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

نظر کارمند دارالترجمه کاملا درست است.یک نامه از شرکت بگیرید و حتی تاریخی که باید مجدد پس از بازگشت سفر شروع به کار بکنید رو در اون نامه ذکر کنید.

هر چه مدارکی که سفارت رو مطمئن کند بر می گردید بیشتر باشد شانس ویزا گرفتن افزایش میابد.

موفق باشید
    یعنی هم سند مالکیت باید جور کنم هم نامه از شرکت بگیرم؟؟؟

ممنون از پاسخ شما. استاد راهنما اسم همسرمو رو تو دعوتنامه نوشته...ولی برای گرفتن پذیرش ازشون چیزی نخواستم...همسرم بیشتر تمایل به کار داره تا تحصیل...به نظرتون شرایط کار برای همراه تو هلند چه طور هستش؟

سلام . خیلی ممنون میشم اگر سوالم را جواب بدید. من می خواهم برای مستر دانشگاه twente اقدام کنم و پذیرش بگیرم. در صورت پذیرش گرفتن، آیا برای شوهرم هم می تونیم بعنوان همراه ویزا بگیریم؟ و سوال مهم اینکه ویزای همراه اجازه کار و تحصیل داره؟ و اینکه برای نشون دادن تامین مالی ، چقدر باید موجودی نشون بدیم؟ خیلی ممنونم.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)