صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پ

نقل قول نوشته اصلی توسط safasalkhi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. استاد راهنما اسم همسرمو رو تو دعوتنامه نوشته...ولی برای گرفتن پذیرش ازشون چیزی نخواستم...همسرم بیشتر تمایل به کار داره تا تحصیل...به نظرتون شرایط کار برای همراه تو هلند چه طور هستش؟
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

در مورد کار چیزی نمیشه گفت و هر کسی هم که حرف مطمینی بهتون بزنه بدونید که داره اشتباه میگه
    کار پیدا کردن برای یه فرد مهاجر اسون نیست ولی نشدنی هم نیست
    بستگی داره به رزوممه و توناهایی تخصصی اون فرد و مهم تر از همه توانایی زبانی (چه انگلیسی و چه هلندی)
    شما اگه مثلا زبان هلندی رو خوب حرف بزنید (حالا شما یا همراهتون کلی دارم عرض میکنم) مطمینا فرصت های بیشتری خواهید داشت برای کار پیدا کردن
    اینجا دوستان تحصیل کرده ای که کار پیدا نکردن کم نیست اصلا و در مقابل دوستانی هم هستند که بالاخره تونستن کار پیدا کنن

در هر حال برای همراه شما با فرض اینکه هیچ مدرک تحصیلی از هلند نداشته باشه (ارشد دکترا و .....) مطمینا کار پیدا کردن اسون نیست. تکرار میکنم که نشدنی هم نیست
    بنابراین نتیجه ای که میشه گرفت اینه که موردی نیست که شما از الان روش حسابی باز کنید و چیزیه که با توجه به موارد و جزییات زیادی که بهشون بستگی داره با گذر زمان معلوم میشه

نوع رشته
    رزومه کاری
    نیاز هلند
    توانایی زبانی چه انگلیسی و خیلی مهم تر هلندی
    توانایی پرزنت کردن توی مصاحبه ها
    و.......

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت هم

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh94 نمایش پست ها
    سلام . خیلی ممنون میشم اگر سوالم را جواب بدید. من می خواهم برای مستر دانشگاه twente اقدام کنم و پذیرش بگیرم. در صورت پذیرش گرفتن، آیا برای شوهرم هم می تونیم بعنوان همراه ویزا بگیریم؟ و سوال مهم اینکه ویزای همراه اجازه کار و تحصیل داره؟ و اینکه برای نشون دادن تامین مالی ، چقدر باید موجودی نشون بدیم؟ خیلی ممنونم.
    دوست عزیز

۱. تا اونجایی که من میدونم باید برای همستون هم ویزای همراه صادر بشه ولی بهتره برای اطمینان حتما از منشی دانشگاه بپرسید (این مورد رو برای دکترا مطمینم که ویزای همراه صادر میشه . مورد شما چوت ارشده شک دارم و واسه اون میگم که بپرسید. حالا اگه خیلی جدی شد و نتونستید به نتیچه ای برسید به من بگید من میرم براتون میپرسم)
    ۲. این مورد رو هم به طور مطمین میدونم که در مورد دکترا همراه شما اجازه تحصیل و کار رو داره. دوستان زیادی هستند که اینجا همسراشون داره تحصیل میکنن یا اینکه سر کار میرن. در مورد شما هم تا اونجایی که میدونم شدنیه و نباید هیچ مشکلی باشه چون ایشون همسر شما هستند. ولی باز هم به همون دلیلی که توی شماره ۱ عرض کردم میتونید برای اطمینان با منشی هماهنگ کنید
    ۳. برای مقطع ارشد دانشگاه از شما میخواد که مبلغ سال اول رو به حساب دانشگاه بریزید. این مبلغ شامل هزینه دانشگاه و هزینه یک سال زندگیه (برای یک نفر دارم عرض میکنم). چیزی در حدود ۲۵۰۰۰ یورو در کل. که وقتی میایید توی هلند ۱۵۰۰۰ هزینه دانشگاه برای سال اول که هیچی ولی ۱۰۰۰۰ یورو هزینه زندگی رو میریزن روی کارت بانکی و به خودتون پس میدن (حالا مبالغی که عرض کردم ممکنه دانشگاه به دانشگاه متفاوت باشه ولی همون حوالیه). یعنی در حقیقت ازون ۲۵۰۰۰ یورویی که شما از اول به حساب دانشگاه میریزد قبل اومدنتون حدود ۱۰۰۰۰ یوروش بهتون برگردونده میشه. ولی باز هم برای اطمینان از جزییات این مورد رو هم با منشی دانشگاه هماهنگ کنید.

توی موارد ارشد منشی های دانشگاه کار همگی ورودی ها رو با هم و همزمان انجام میدن. و از اول تا اخرین مرحله با شما همراه هستند و براتون در خواست ویزا میکنند و ویزای شما توی هلند صادر میشه و توی تهران توی پاستون ایشو میشه
    بنابراین تمام مراحل رو میتونید با هماهنگی کامل همون منشی ها پیش ببرید

موفق باشید

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

Wink پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت هم�

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

۱. تا اونجایی که من میدونم باید برای همستون هم ویزای همراه صادر بشه ولی بهتره برای اطمینان حتما از منشی دانشگاه بپرسید (این مورد رو برای دکترا مطمینم که ویزای همراه صادر میشه . مورد شما چوت ارشده شک دارم و واسه اون میگم که بپرسید. حالا اگه خیلی جدی شد و نتونستید به نتیچه ای برسید به من بگید من میرم براتون میپرسم)
    ۲. این مورد رو هم به طور مطمین میدونم که در مورد دکترا همراه شما اجازه تحصیل و کار رو داره. دوستان زیادی هستند که اینجا همسراشون داره تحصیل میکنن یا اینکه سر کار میرن. در مورد شما هم تا اونجایی که میدونم شدنیه و نباید هیچ مشکلی باشه چون ایشون همسر شما هستند. ولی باز هم به همون دلیلی که توی شماره ۱ عرض کردم میتونید برای اطمینان با منشی هماهنگ کنید
    ۳. برای مقطع ارشد دانشگاه از شما میخواد که مبلغ سال اول رو به حساب دانشگاه بریزید. این مبلغ شامل هزینه دانشگاه و هزینه یک سال زندگیه (برای یک نفر دارم عرض میکنم). چیزی در حدود ۲۵۰۰۰ یورو در کل. که وقتی میایید توی هلند ۱۵۰۰۰ هزینه دانشگاه برای سال اول که هیچی ولی ۱۰۰۰۰ یورو هزینه زندگی رو میریزن روی کارت بانکی و به خودتون پس میدن (حالا مبالغی که عرض کردم ممکنه دانشگاه به دانشگاه متفاوت باشه ولی همون حوالیه). یعنی در حقیقت ازون ۲۵۰۰۰ یورویی که شما از اول به حساب دانشگاه میریزد قبل اومدنتون حدود ۱۰۰۰۰ یوروش بهتون برگردونده میشه. ولی باز هم برای اطمینان از جزییات این مورد رو هم با منشی دانشگاه هماهنگ کنید.

توی موارد ارشد منشی های دانشگاه کار همگی ورودی ها رو با هم و همزمان انجام میدن. و از اول تا اخرین مرحله با شما همراه هستند و براتون در خواست ویزا میکنند و ویزای شما توی هلند صادر میشه و توی تهران توی پاستون ایشو میشه
    بنابراین تمام مراحل رو میتونید با هماهنگی کامل همون منشی ها پیش ببرید

موفق باشید

"..... صادر میشه و توی تهران توی پاستون ایشو میشه"
    یعنی چی "ایشو" میشه؟؟!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    history

پیش فرض پاسخ : دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    چند تا سوال دارم. ممنون که جواب میدید و وقت می زارید .
    1. ایا بعد از پذیرفته شدن در مقطع دکتری ویزای همراه همزمان صادر میشه.همسر و فرزند ؟
    2. آیا توی مصاحبه ی دکتری اگه سوپروایزر اون پوزیشن متوجه بشه یا بهش بگم که متاهل هستم و بچه دارم تاثیر منفی داره.؟ بچه ام مدرسه می ره .
    3. آیا موقع رفتن به سفارت باید برگه مبنی بر رزرو خونه رو نشون بدیم. (مقطع دکتری) یعنی یک ماه قبل باید خونه اجاره کنیم تا رسیدیم جایی برای موندن داشت باشیم ؟
    ممنون از راهنمایی تون

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)