صفحه 1 از 138 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1379

موضوع: مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

azi
    Guest

پیش فرض مشاوره احتمال پذیرش | انتخاب رشته | انتخاب دانشگاه |تحصیل در مالزی ****

با سلام .کسی‌ اینجا هست که در مورد شرایط تحصیل در مالزی اطلاعاتی‌ داشته باشه؟من می‌خوام از یکی‌ از دانشگاهای "عمر یا یوپم" پذیرش بگیرم ، کسی‌ میدون که این دانشگاه‌ها چطور پذیرش میدان؟و اینکه چه مدت طول میکش تا پذیرش بدن؟اگه کمکم کنید ممنون میشم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : malaysia

توی این دانشگاهها بحث Fund که با توجه به شهریه و هزینه کمش زیاد مطرح نیست، اما برای ثبت نام کافیه مراحل معمول رو که توی سایت خود دانشگاهها گفته شده طی کنی و مدارکی که درخواست کردن رو بفرستی. به کار خاصی نیاز نداره. بعد از ارسال، اونها مدارک تو رو بررسی می کنن و در صورتی قبولی بهت اعلام می کنن. در مورد زمانها و اینکه چقدر طول میکشه هم باید به Deadline ها توی خود سایت مراجعه کنی. اوجا دقیقاً توضیح داده که هر مرحله از چه زمانی شروع میشه، چه زمانی تموم میشه و نتیجه کی اعلام میشه.
    موفق باشی
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

دوست عزیز، رشته شما چیه؟
    خواهر من در فیلد پزشکی و یکی از دوستانم در فیلد مشابه و یکی دیگر از دوستانم در فیلد معماری توی مالزی در حال درس خواندن هستند.
    اگر مایل باشید می تونم ایمیل های اونها رو در اختیارتون بذارم.
    موفق و پیروز.
    *هر کی رفته اونجا، از بدی آب و هوا می ناله.

mohammadreza
    Guest

سلام
    منم می خواستم بدونم واقعا تو مالزی چه خبره, راستش من اطلاعاتی از 5 تا سایت دانشگاه های مالزی رو که مدارکشون رو ایران هم قبول داره رو گرفتم ولی به دلیل اخبار ضد و نقیض موندم چی کار کنم, ممنون می شم اگر لطف کنید و میل یکی از دوستاتون رو در اختیارم قرار بدید.
    راستی من مهندسی IT تموم کردم و رزومه ی خیلی خوبی هم دارم و خیلی دوست دارم برای RA هم اقدام کنم. البته هنوز تافل ام رو نگرفتم (یه کم کار داره).

شاد باشید
    محمد

Junior Member

سلام
    ببینید پوبلیک یونیورسیتیس ملیسیا مورد قبول وزارت علوم هست ولی‌ تو سطح جهانی‌ در نظر بگیرید
    معتبر نیستن یوپم که سرشار از ایرانیها است ستهشم سالهای اخیر پائین اومده
    من رشتم مکربیلگی اومدم اینجا ولی‌ هنوز اپلی‌ ندادم برا رشته من برا مستر انتخبی کمی‌ دارم ولی‌ برا فنیها بهتره

تا روپود هستي را سوختيم و خرسنديم<br />رند عافيت سوزي ، همچو ما كجا بيني

Atefeh M
    Guest

سلام
    من تصميم دارم براي ادامه تحصيل در رشته MBA به مالزي بروم و براي 2 دانشگاه به طور هم‌زمان اقدام كنم. يكي UM و ديگري UPM ولي شنيدم محيط دانشگاه UPM از نظر ايراني‌هايي كه اونجا مي‌روند خوب نيست و مثلا بايد حتما حجاب كامل داشت و گر نه اذيت مي كنند. مي‌خواستم ببينم اين موضوع چقدر صحيح است؟

Junior Member

منم شنیدم که رو حجاب گیر میدن ولی منبع موثقی ندارم در ضمن میدونم سطح بهداشت تو مالزی از ایران خیلی پائین تره

wow.oops
    Guest

حال چرا میخواین برین یه کشور اسلامی. مثلا سنگاپور چرا نمیرین؟ می خواین از چاله در بیاین بیفتین تو چاه؟

Junior Member

hi
    i don`t understand u what is important for u education or HEJAB?
    malaysia just has the name of ESLAMI but new malaysian say the r modern muslim and they don`t have HEJAB
    i don`t recommand malaysia to any one
    sathe behdasht o pezeshki paeene
    UPM is outside of the KL and um in the KL
    here is exactly like iran (party bazi o reshve giri)

Junior Member

by the way i agree w W OO OOPS SANGAPOR IS MUCH MORE BETTER

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)