صفحه 3 از 31 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 307

موضوع: همفکری جهت تسریع روند طولانی مدت، دعوت به مصاحبه ها

پیش فرض پاسخ : همفکری جهت اعتراض به روند طولانی مدت، دعوت به مصاحبه

با تشکر فراوان از دوستانی که این حرکت رو شروع کردند در جریان هستید که امروز یکی از دوستان نامه مصاحبه رو برای ماه سپتامبر گرفته ، بنظر شما اگر واقعا موج جدید دعوت به مصاحبه شروع شده باشه (که فکر می کنم تا چند روز آینده با اطلاع رسانی دوستان معلوم میشه) آیا صلاح می دونید فعلا برنامه اعتراض رو متوقف کنیم؟ بنظر من بهتر اگر اعتراضی هم صورت می گیره در حین توقف روند باشه ، می ترسم اعتراض ، در حالیکه دعوت ها داره انجام میشه باعث عدم تاثیرگذاریش بشه و طرف مقابل براحتی از خودش (هر چند به ناحق) دفاع کنه! پیشنهاد می کنم می تونیم متن اعتراض رو نهایی (به اصطلاح پخته تر کنیم) کانالهای مطرح کردن آنرا دقیقا شناسایی کنیم . با توقف بعدی بلافاصله مطرح کنیم. تا نظر دوستان چی باشه. مرسی

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط ali744 نمایش پست ها
    با تشکر فراوان از دوستانی که این حرکت رو شروع کردند در جریان هستید که امروز یکی از دوستان نامه مصاحبه رو برای ماه سپتامبر گرفته ، بنظر شما اگر واقعا موج جدید دعوت به مصاحبه شروع شده باشه (که فکر می کنم تا چند روز آینده با اطلاع رسانی دوستان معلوم میشه) آیا صلاح می دونید فعلا برنامه اعتراض رو متوقف کنیم؟ بنظر من بهتر اگر اعتراضی هم صورت می گیره در حین توقف روند باشه ، می ترسم اعتراض ، در حالیکه دعوت ها داره انجام میشه باعث عدم تاثیرگذاریش بشه و طرف مقابل براحتی از خودش (هر چند به ناحق) دفاع کنه! پیشنهاد می کنم می تونیم متن اعتراض رو نهایی (به اصطلاح پخته تر کنیم) کانالهای مطرح کردن آنرا دقیقا شناسایی کنیم . با توقف بعدی بلافاصله مطرح کنیم. تا نظر دوستان چی باشه. مرسی
    باسلام به همه دوستان، نوشتن پتیشن و درخواست تسریع روند، هیچ تاثیری بر قطع مصاحبه نخواهد داشت، جای نگرانی نیست. در متنی هم که فعلا به کمک دوستان آماده داریم میکنیم و من ترجمه اولیه اش را هم گذاشتم، سعی شده اشاره به تاخیر بابت تعطیلی دمشق اشاره بشه و برای جبران آن اقدامی بشه. البته دعوت شدن دوستان قابل پیش بینی بود، ولی مطمعنا اگر قرار باشد به همین روال ادامه پیدا کنه، باز هم شاهد همان روند لاک پشت وار سابق خواهیم بود. پس بهتر است کاری انجام داد و سرنوشت را در دست خودمون بگیریم. افکار منفی را دور کنید.
    دوستان لطفا متن تهیه شده را بخوانند و در صورت نیاز اصلاحات لازم را انجام دهند. استارت این حرکت خورده، پس بهتره که همه دست به دست هم بدیم.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Member naee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    من کمی تغیرش دادم، دوستان چک کنید بینید چطوره:

وزیر محترم اداره مهاجرت کبک
    احتراما به استحضار میرساند که پیرو تعطیل شدن دفتر مهاجرت دمشق در سال 2011 و تاخیر در شروع مجدد مصاحبه های انتخاب متقاضیان، گروه عظیمی از متقاضیان مهاجرت ایرانی برنامه نیروی متخصص کبک (QSW) که این استان را برای مهاجرت انتخاب کرده اند، از عملکرد اداره مهاجرت کبک و تاخیرات بوجود آمده در امر انتخاب افراد متقاضی مهاجرت به این استان بسیار ناراضی و متضرر شده اند. طولانی شدن پروسه دعوت به مصاحبه و انتخاب افراد متقاضی مهاجرت باعث انباشته شدن پرونده متقاضیان از دسامبر 2010 شده است. هستند کسانی که نزدیک 3 سال است که اقدام به ارسال پرونده نموده اند ولی همچنان در انتظار دریافت تاریخ مصاحبه به سر میبرند. این در حالی است که اکنون در نیمه دوم سال 2013 هستیم و همانگونه که بارها شاهد بودیم تاخیر در روند رسیدگی به پرونده های مهاجرتی باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای متقاضیان مهاجرت و نیز اداره مربوطه شده است. از سوی دیگر این تاخیرات موجب ازدست رفتن توان بالفعل افراد و کند شدن شکوفایی اقتصادی کبک نیز میگردد. ما مشتاقان زندگی در سرزمین جدیدمان کبک، خواهشمند رسیدگی سریع مسولان محترم آن اداره به این موضوع مهم و تسریع هرچه بیشتر روند مصاحبه ها هستیم.
    با سپاس فراوان
    خيلي عالي شد، ممنون دوست عزيز، فقط به نظرم دو سطري رو ميشه حذف كرد تا جملات تكراري نباشن، من متن شما رو امروز با استادم چك ميكنم.
    ارسال مدارک: 2012/09/11، متاهل، رشته مین و همسر: 12 ، فايل نامبر:2012/10/25، ***DA000053، نامه آپدیت مدارک: 2013/11/07، دريافت آپديت توسط سفارت: 2013/12/02، نامه انتظار به مصاحبه: 2013/12/13، تاریخ مصاحبه:2014/06/03، فایل نامبر فدرال: 2014/09/17، ایمیل مدیکال:2014/10/28، ویزاااااااااا 20 ژانویه 2015

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط naee نمایش پست ها
    خيلي عالي شد، ممنون دوست عزيز، فقط به نظرم دو سطري رو ميشه حذف كرد تا جملات تكراري نباشن، من متن شما رو امروز با استادم چك ميكنم.
    خیلی ممنون، فقط به نظرم هم فرانسه بنویسیم و هم انگلیسی.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

Junior Member

سلام
    من هم هستم،كار خاصى بايد انجام بدم؟

Junior Member

فایل نامبر : 7 آوریل 2011
    فرانسه :A2-B2
    رشته : 6 امتیازی

سلام به پیشنهاد یکی از دوستان (Eissa) میتونیم از نامه ها و پتیشن هایی که قبلا برای منظورهای دیگه نوشته شده هم کمک بگیریم:
    http://www.activism.com/en_CA/petiti...iranienne/9686

http://www.activism.com/en_CA/petiti...s-candid/40942

من از یکی از مشاورین مهاجرت کبک شنیدم سیستم اداره مهاجرت کبک به دلیل اینکه دست هندیها است بسیار کند عمل میکنه و این دلیل کند شدن پروسه مهاجرت کبک هست. مسلما اعتراض متقاضیان میتونه به از خواب بیدار شدن دولت و اداره مهاجرت کبک کمک کنه تا یه فکری به حال و روز این وضعیت بکنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry & Management

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    خیلی ممنون، فقط به نظرم هم فرانسه بنویسیم و هم انگلیسی.
    بنظر من فقط و فقط فرانسه نوشته بشه
    cio:2.2.2010-file1:mar.2010-file2:aug.2010-trans.war.:20.11.2011-NOC:0311-
    - in process:2.2.2012-Med Rec: Mar16,2014- Med Done : Mar28, 2014
    Update Docs Rec in Warsaw: April02, 2014- Pass Req: Aug06, 2014
    visa issued:20.08.2014-visa validity:22.4.2015

Member pouyaquebec آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد کرج

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و تمامی هم هدفان گرامی
    دوستای خوبم من فقط میخوام نظر شخصیم رو بگم و اصلا قصد انتقاد ندارم و میدونم که این کاری که شما دارین انجام میدین (یعنی اعتراض) یه اراده قوی پشتش هست و به راحتی نمیشه از این تصمیم منصرفتون کرد.
    به هر حال منم نمیخوام منصرفتون کنم فقط یه کم بیشتر فکر کنید.
    به نظر من بیایم یه کم ایرانی فکر نکنیم و فقط به این فکر نباشیم که حقمون از طرف یه عده خورده میشه.
    آیا به نظرتون این روند فقط برای ما ایرانیا اینقدر کنده؟
    من خودم روز مصاحبمون از یه زوج فیلیپینی و 2 نفر لبنانی دیگه که اومده بودن مصاحبه پرسیدم اونا هم تاریخاشون تقریبا مثل ما بود ( ضمنا به آمار که نگاه کنید میبینیدکه سال گذشته 50% مهاجرای کبک فیلیپینی بودن) پس یعنی فرقی بین ما و بقیه نیست
    از همه مهم تر این استراتژی هست که بعد از تعطیلی دمشق پیش گرفتن و یه جورایی از طرف فدرال به کبک دیکته شد.
    اگر یادتون باشه تا قبل از این ، فدرال خیلی کند بود اما کبک بسیار سریع و همین باعث شده بود که خیلیها از طریق کبک راهی فدرال بشن و به همین خاطر روند هر دو یکسان شده .
    پس به نظر من از این مدت و فرصت استفاده کافی را بکنیم و به تقویت مهارتهای شخصی از جمله زبان و مهارتهای کاری که در آینده در کانادا نجاتمون خواهد داد بپردازیم
    و اگرم میخاین ازدواج کنین و منتظر این هستین که بریت اونجا بعد اینکارو بکنین اصلا منتظر نمونین و همینجا به زندگی رویایی بپردازین و کمی تو این انتظار آروم تر باشید و منطقی تر و قبول کنید که کل پروسه 4 5 سالی طول میکشه و کاملا درسته که وقتی ما مدارک فرستادیم اصلا اینجوری نبود .. اما خوب حالا اینجوری شده
    به امید موفقیت
    ارسال مدارک مین sep 2010 اضافه همسرapr 2011/درخواست مدرک زبانagu 2012/نامه مصاحبه بدون انتظار : march 2013/ مصاحبه : 16 mai 2013/ارسال مدارک فدرال jun,2013,24 /فایل فدرال :23, sep,2013/اضافه فرزند agu 2014 / صدور csq فرزند sep 2014 (به ما نرسید)/صدور مدیکال 24, nov, 2015/( به ما نرسید)/پیگیری مدیکال و ارسال: 28 jan 2015/مدیکال رسیود 6, feb, 2015 /ویزا (با پیگیری) 21 aprl 2015

بعد از گذشت تقريبا يك سال از نامه دعوت به امادگى مصاحبه ما هم هستيم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)