نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: MasterCard از سازمان نظام پزشکی (طرف قرارداد با بانک ملی)

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض MasterCard از سازمان نظام پزشکی (طرف قرارداد با بانک ملی)

* مقدمه

سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران در راستای ارائه خدمات بهینه به همکاران محترمجهت صدور کارت اعتباری 1000 یورویی اقدام به عقد قرارداد با بانک ملی نموده است.

* شرایط

تمامی اعضاء سازمان می توانند از کارت اعتباری master card در صورت داشتن شرایط و مدارک زیر استفاده نمایند.

* مدارک مورد نیاز برای ثبت نام کارت اعتباری master card دربانک

مدارک لازم برای ثبت نام کارت اعتباری جهت اعضاء هیات علمی و کارمندان رسمی دولت

اعضا محترمی که عضو هیات علمی دانشگاهها و یا کارمند رسمی دولت می باشند می توانند به جای ارائه مدارک زیر ، گواهی باز پرداخت از واحد کارگزینی اداره یا دانشگاه مربوطه به نام سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران صادر و به معاونت رفاهی ارائه نمایند .

مدارک لازم برای ثبت نام کارت اعتباری جهت اعضاء غیر هیات علمی و غیراز کارمندان دولت

 کپی کارت نظام پزشکی و کپی شناسنامه

 تکمیل فرم مربوط به صندوق رفاه سازمان نظام پزشکی(فرم ها در سایت – قسمت واحد وام موجود است )

 پرداخت حق عضویت در صندوق وام به مبلغ 000/500 ریال به حساب سازمان به صورت سپرده به شماره حساب 60024 بانک رفاه کارگران به نام سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در سراسر کشور

 ارائه یک برگ چک متقاضی ویک چک از فرد دیگربه عنوان ضمانت که می بایست دارای پروانه کسب یا پروانه مطب یا کارمند رسمی دولت باشد :‌(در صورتی که فرد متقاضی یا ضامن چک نداشته باشند میتواند معادل آن سفته بانکی ارائه نماید. (‌مبلغ چک ها 000/000/10ریال))

 استعلام چکها از بانک برای نداشتن چک برگشتی: ‌یا پرینت کارکرد دوماه آخر صورتحساب چک ها

 قبض تلفن،ضامن و متقاضی

 تسویه سالانه حق حضویت سازمان نظام پزشکی

اعضاء محترم شاغل یا ساکن در شهرستانها میتوانند از طریق نظام پزشکی همان شهرستان جهت درخواست master card اقدام نمایند .

منبع: http://www.irimc.org/view.aspx?id=105
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MasterCard از سازمان نظام پزشکی (طرف قرارداد با بانک ملی)

آقا این اعتبارش به یورو است. دانشگاها همه به دلار fee رو می خوان.
    می شه باز از این کارت استفاده کرد؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

راستش من در این باره اطلاع خاصی ندارم فقط خواستم اطلاع رسانی کنم.
    به هر حال همچین جاهایی از شرکتهای مختلف که الان فعالیت میکنن معتبر تر هست.
    شوپنهاور

من این کارت رو تقاضا دادم. متصدی بانک میگفت عیناً مستر کارت هست و هر جا که این کارت رو ساپورت کنند (تقریباً همه جا مثل ویزاست) میتونید استفاده کنید. به نرخ روز تبدیل میکنند.
    این کارت رو افراد عادی هم میتونند بگیرند، منتهی باید دو برابر مبلغ اعتبار (معمولاً دوهزار یورو) ودیعه بزارن. برای هیات علمی و پزشکان حدود 500-600 هزارتومن هزینه داره.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من شنیدم میشه یک پزشک تو فامیل پیدا کرد تا اون بگیره براتون. گویا اینطوری هزینش خیلی کمتر میشه.
    شوپنهاور

بله، میشه این کار رو کرد، به دوستان هم توصیه میکنم. کارت هم اگه همه مدارک آماده باشه یک ماهه صادر میشه. هزینش هم که گفتم حدود 550 هزار تومن هست که بیشترش سپردست و میشه بعداً (هنگام ابطال کارت ) اونو برداشت کرد. اگه کارتم رو گرفتم حتماً در موردش بیشتر مینوسم.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

Junior Member

راستش منم دنبال این کارت رفتم. رفتم سازمان نظام پزشکی ولی اینجور که به نظرم اومد دردسرش از این شرکت هایی که بچه ها از اونا کارت تهیه می کنن بیشتره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

دوستان من امروز زنگ زدم بانك ملي مركزي گفتن اصلا همچين خبري صحت نداره. گفتم كه كسايي تو تهران اقدام كردن براي پزشكان و .... ميدين وصل كرد با 2-3 نفر ديگه هم حرف زدم همگي گفتن اين خبر صحت نداره!!! من خودم پزشكي مي خونم اگر همچين خبري باشه دانشگاه از طريق ايميل اطلاع رساني ميكنه اما اصلا دانشگاه هم چيزي نفرستاده...خلاصه من تو بطن كارم خبر ندارم پيگيري هم كردم بانك ملي مركزي گفت صحت نداره!!!دوستان كسي سفارش داده از اين كارت ها؟
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amiriz23 نمایش پست ها
    دوستان من امروز زنگ زدم بانك ملي مركزي گفتن اصلا همچين خبري صحت نداره. گفتم كه كسايي تو تهران اقدام كردن براي پزشكان و .... ميدين وصل كرد با 2-3 نفر ديگه هم حرف زدم همگي گفتن اين خبر صحت نداره!!! من خودم پزشكي مي خونم اگر همچين خبري باشه دانشگاه از طريق ايميل اطلاع رساني ميكنه اما اصلا دانشگاه هم چيزي نفرستاده...خلاصه من تو بطن كارم خبر ندارم پيگيري هم كردم بانك ملي مركزي گفت صحت نداره!!!دوستان كسي سفارش داده از اين كارت ها؟
    عزیز شما امروز زنگ زدی برای تاپیک 4 سال پیش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي-علوم پزشكي مشهد

وااااي خداي من نميدونم چرا به تاريخ تاپيكتون نگاه نكردم. بله حق با شماست!!
    چرا...؟ فقط براي 60 سال زندگي كردن 60 سال زندگي ديگران رو تلخ ميكني...؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)