صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 165

موضوع: بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

1- با نمره 21-22 از Barron's به احتمال زیاد نمرتون در آزمون اصلی زیر 20 هست...

2- نمرتون همین حدود هست... نکته مهم این هست که از حدود نمراتتون در زمان استفاده از نرم افزار شبیه ساز رسمی می تونید تا حدی اطلاع یپدا کنید.. منابع مختلف در شبیه ساز هاشون از روش های customized خودشون استفاده می کنند..

براتون آرزوی موفقیت دارم
    با تشکر از جناب
    Matinking بابت پاسخگویی هاشون..لازم به ذکر می دونم که:
    1- براساس تجربیاتی که خودم از مطالعه منابع: دلتا و مستیرینگ اسکیل و با رونز و یک امتحان آزمایشی تافل کسب کردم تا کنون...سطح لیسینیگ بارونز از لحاظ سختی متوسط به بالاست..معتقدم محتوا و سرعت کانورسیتشن ها و لکچرها نسبتا سخته ولی سوالات و گزینه ها جاداره سخت تر از اینی که هست باشه ولی مث دلتا آسون نیستن...ضمنا کیفیت صداها هم جالب نیست که منجر به دشوارتر شدن کار میشه...ولی در کل موافقم که میانگین نمره که در بارونز کسب میشه میتونه 2، 3 نمره بیشتر از یک نمره تافل اصلی با یک بخش لیسینینگ معقول باشه.
    2- در مورد نمره دهی نرم افزار بارونز اینم اضافه کنم امروز بخش ریدینگ شورت فرمت زدم...از 39 سوال (به ارزش 42 نمره، سه سوال 2 امتیازی) دو سوال رو غلط زدم و در واقع 40 امتیاز کسب کردم...اونوقت اسکیل اسکور (نمره نهایی) رو 20 اعلام کرد!! روشنه که نرم افزار بارونز مشکل داره تو محاسبه نمره.
    سپاس فراوان

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

دوستان ایراد و اشتباهی دیگر از نرم افزار بارونز...کمر بستم به تخریب بارونز
    نرم افزار نه تنها در تخمین نمره نهایی خطا های داره بلکه..در شناسایی سوالات غلط و درست (که در قسمت Review ارائه میشه) و تعداد اونها نیز مشکل داره...امروز سوالات بخش ریدینگ زدم (آزمون چهارم/لانگ فرمت)..نرم افزار به اشتباه هر 5سوال مربوط به سوالات Summary رو غلط نشون داد، درحالی که با توجه به توضیحات موجود خودش در قسمت جواب من اونارو درست زده بودم...پس صرفا به آماری که نرم افزار از تعداد پاسخ های صحیح و غلط میده اطمینان نکنید و حدالمقدور خودتون هم بررسی کنید.
    موفق باشید

رشته و دانشگاه

سلام
    دوستان گویا نرم افزار TPO هم در نمره دهی مشکل داره و نمره رو حداقل 2-3 نمره کمتر اعلام میکنه..درسته؟؟
    برای مثال من tpo15 زدم...بخش reading: از 41 سوال (به ارزش 44 نمره) 6 سوالو غلط زدم (به ارزش 7 نمره) بهم داد 24...در بخش listening: از 34 سوال (به ارزش 35 نمره) 6 سوال غلط زدم (به ارزش 6 نمره) بهم داد 23...
    در حالیکه بر اساس جداولی که دوستان اینجا گذاشتن reading ام باید حداقل میشید 26 و listening ام میشد 25...
    آیا اشتباه می کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUT mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AliZeus11 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان گویا نرم افزار TPO هم در نمره دهی مشکل داره و نمره رو حداقل 2-3 نمره کمتر اعلام میکنه..درسته؟؟
    برای مثال من tpo15 زدم...بخش reading: از 41 سوال (به ارزش 44 نمره) 6 سوالو غلط زدم (به ارزش 7 نمره) بهم داد 24...در بخش listening: از 34 سوال (به ارزش 35 نمره) 6 سوال غلط زدم (به ارزش 6 نمره) بهم داد 23...
    در حالیکه بر اساس جداولی که دوستان اینجا گذاشتن reading ام باید حداقل میشید 26 و listening ام میشد 25...
    آیا اشتباه می کنم؟
    سلام.
    نه کاملا درست میگید...نرم افزار خطا دازه..بهترین راه برای تخمین نمره همون جدولی هست که بهش اشاره کردین... گرچه اون هم با توجه به توضیحات خود کتاب ets کاملا دقیق نیست اما نزدیک ترین هست.

Junior Member

سلام
    در مورد نحوه نمره دهی ریدینگ لانگ فرمت یه سوال داشتم: آیا همیشه تکست آخر آزمایشی هست و نمرش حساب نمیشه یا ممکن هر کدوم از تکست ها باشه:
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط heliyaaa نمایش پست ها
    سلام
    در مورد نحوه نمره دهی ریدینگ لانگ فرمت یه سوال داشتم: آیا همیشه تکست آخر آزمایشی هست و نمرش حساب نمیشه یا ممکن هر کدوم از تکست ها باشه:
    ممنون
    سلام

خیر...
    در هر بخش آزمون که section آزمایشی طرح بشه، احتمال اینکه کدوم section همون مورد آزمایشی باشه یک متغیر کاملا تصادفی هست!
    صرف محل section حدس زدن، اثری جز خراب کردن نمره و بی اثرکردن تلاش هاتون نخواهد داشت...

براتون آرزوی موفقیت دارم

رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    نمره لیسیننینگ 6 غلط از 34 چند میشه؟ لطفا نگین بین 26-24! بنظرتون دقیقا چند میشه؟
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AliZeus11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمره لیسیننینگ 6 غلط از 34 چند میشه؟ لطفا نگین بین 26-24! بنظرتون دقیقا چند میشه؟
    مرسی
    دوست عزیز، سوال شما مثل این میمونه که پپرسین اگه من تو کنکور ریاضی رو 50 درصد بزنم ترازم دقیقاً چند میشه! واضحه که به سخت یا آسون بودن سوالات بستگی داره که با مقایسه با جواب های بقیه نمره دقیق به دست میاد و در جواب سوال شما فقط میشه نمره حدودی گفت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    دوست عزیز، سوال شما مثل این میمونه که پپرسین اگه من تو کنکور ریاضی رو 50 درصد بزنم ترازم دقیقاً چند میشه! واضحه که به سخت یا آسون بودن سوالات بستگی داره که با مقایسه با جواب های بقیه نمره دقیق به دست میاد و در جواب سوال شما فقط میشه نمره حدودی گفت.
    با تشکر..ولی جسارتا شما مطمئنی سیستم نمره دهی ETS اینجوری که شما گفتی؟؟ یعنی تراز داره!؟ اولین بار که می شنوم این مدلی نمره میده...یعنی سختی و آسون بودن سوالات دخیل نیست در نمره...مگر اینکه نمرات به طور قابل توجهی پایین باشه که ببرن رو نمودار...جداولی هم که دوستان تو همین قسمت گذاشتن حاکی از وجود یک چارچوب ثابت داره و نمرات براساس کیفیت امتحان و پاسخ دهی سایرین تعیین نمیشه.

دوستان من اولین آزمون رو دادم، زیاد آماده نبودم، به خاطر ددلاین ، فقط میخواستم مینیمم 70 رو به دست بیارم.
    خواستم تو محاسبه تقریبی یه کم کمکم کنین.
    ریدینگ اصلا خوب نبودم و فکر میکنم بین 22 تا 28 گزینه درست زدم، اسپیکینگ خیلی متوسط، فقط از 5 تا یکی کامل، یکی متوسط به بالا، بقیه ضعیف و متوسط.
    لیسنینگ خیلی خوب بود فکر کنم، فک کنم 10 تا نهایت نهایتش پاسخ اشتباه داشته باشم، رایتینگ هم خوب بود، یه چیزی حدود 22 شاید بگیرم.
    فقط میخواستم میخواستم بگم سخت که نیست با این وضعیت نمره 70 یا بالا آوردن؟
    Never Give UP

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)