صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 165

موضوع: بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام. ریدینگ وقتی قرار باشه لانگ بشه، میشه 4 تا، نمره دهیشم به این صورته که یکی از اون 4 تا ریدینگ ازمایشی هست و حذف می شه. شما هم نمی دونی که کدومه. برای لیسنینگ لانگ هم همینطور.
    فرض کنین ریدینگ لانگ فرمت بشه
    اونوقت از 1تا 4 اگه ریدینگ 3 مثلا قرار باشه حذف بشه برای همه همون حذف میشه ؟ یا باز برای هر کسی متفاوت هس ؟؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiya_ab نمایش پست ها
    فرض کنین ریدینگ لانگ فرمت بشه
    اونوقت از 1تا 4 اگه ریدینگ 3 مثلا قرار باشه حذف بشه برای همه همون حذف میشه ؟ یا باز برای هر کسی متفاوت هس ؟؟
    دونستن این سوال چه کمکی به شما می کنه! من حتی تا بعد از جلسه نمی دونستم موضوع رایتینگ ها و اسپیکینگ ها و ... با بقیه افرادی که امتحان می دن یکسان هست یا نه!
    ولی درمورد این سوال فکر می کنم یه ریدینگ مشخص ریدینگ تکراری باشه

سلام من یه سوال دارم. آیااگه ادم یه امتحان تافل رو خراب کنه برای نمره دهی امتحان بعدی هم تاثیر داره؟ یعنی rater ها به امتحان قبلی دسترسی دارن . یکی می گفت که باید پرفایلمون رو عوض کنیم و یه پروفایل جدید باز کنیم. با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام من یه سوال دارم. آیااگه ادم یه امتحان تافل رو خراب کنه برای نمره دهی امتحان بعدی هم تاثیر داره؟ یعنی rater ها به امتحان قبلی دسترسی دارن . یکی می گفت که باید پرفایلمون رو عوض کنیم و یه پروفایل جدید باز کنیم. با تشکر
    سلام
    مطمین باشید هیچ تاثیری نداره.:-)
    ذهن خودتون رو درگیر این مسایل نکنید. نمره Rو L که کامپیوتریه و دو بخش بعدی هم چند ریتر روش نظر میدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام دوستان عزیز ، بنده به عنوان یک تازه کار میخوام بدونم کلا نحوه ی نمره دهی تو هر بخش TOEFL ibt به چه صورتیه؟
    مرسی

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ، بنده به عنوان یک تازه کار میخوام بدونم کلا نحوه ی نمره دهی تو هر بخش TOEFL ibt به چه صورتیه؟
    مرسی
    سلام
    همه ی بخش ها از 30 نمره ، نمره دهی می شن. ریدینگ و لیسنینگ که سوالات 4 گزینه ای هستن. برای اسپیکینگ صداتون ضبط می شه و Raterها نظر میدن. برای رایتینگ هم شما تایپ می کنید و اون رو هم rater نظر میده. امیدوارم جواب سوالتونو داده باشم.
    توی ویکی پدیا هم یه سرچ بکنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    همه ی بخش ها از 30 نمره ، نمره دهی می شن. ریدینگ و لیسنینگ که سوالات 4 گزینه ای هستن. برای اسپیکینگ صداتون ضبط می شه و Raterها نظر میدن. برای رایتینگ هم شما تایپ می کنید و اون رو هم rater نظر میده. امیدوارم جواب سوالتونو داده باشم.
    توی ویکی پدیا هم یه سرچ بکنید.
    مرسی دوست عزیز. والا منظور دقیق من این بودش که مثلا تو رایتینگ چطوره نمره کم میشه. غلط املایی ، گرامری، اینا چطوری نمره کم میکنند. یا مثلا تو اسپیکینگ معیار و ملاکشون چیه دقیقا؟

بازم ممنونم که جوابمو دادین

Junior Member

سلام میخواستم بدونم اگر سوال اخر لیسنینگ رو بزنم اما گزینه ok رو نزنم و وقت تمام بشه ... نمرش واسم محاسبه شده یا خیر.

نقل قول نوشته اصلی توسط aslan666 نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم اگر سوال اخر لیسنینگ رو بزنم اما گزینه ok رو نزنم و وقت تمام بشه ... نمرش واسم محاسبه شده یا خیر.
    سلام،
    بله، فکر میکنم محاسبه شده باشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    کوچکترین تاثیری نداره. به حرفای بی اساس توجه نکنید و تمام توانتونو بزارید رو آزمون. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)