صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 165

موضوع: بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KNTU

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

نقل قول نوشته اصلی توسط astute نمایش پست ها
    سلام
    من الان بخش ریدینگ و لیستنیگ کمبریج رو دارم میزنم
    تو سه تا آزمون نمره لیستنیگم 26 و ریدینگم 22-23-21 بوده
    وجالبش اینه که من توی تی پی اوها هم همین نمره رو برای ریدینگ دارم ( با توجه به امتیاز دهی نرم افزار)
    مگه سخت تر نیست ریدینگای کمبریج؟
    دوست عزیز نمره دهی تی پی اووو درست نیس. به عبارتی نمره شما که توی تی پی اوو میشده 22، در اصل 25 بوده
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد محاسبه يا طريقه ي نمره دهي در بخش هاي مختلف آزمون iBT و منابع آن!

سلام دوستان،
    سوال من راجع به محاسبه نمره در بخش اسپیکینگه. ممنون میشم اگه بگید چه طوری هستش.

سلام
    تو بعضی نرم افزار ها برای سه بخش ریدینگ زمان بندی به این شکله که تو 20 دقیقه اول فقط میتونید 14 سوال اول رو جواب بدید و دو تا ست بعدی 40 دقیقه دارن که بینشون این 40 دقیقه مشترکه(میتونید بینشون سویچ کنید). تو TPO ها همه این زمان 60 دقیقه مشترکه. تو آزمون اصلی چه طوریه؟ همه 60 یا 80 دقیقه مشترکه یا بعضی ریدینگ ها زمان خودشون را دارند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام و خسته نباشید به همه.
    ETS همیشه نمره ها رو نمودار میبره؟
    نمره همه بخش ها رو میبره رو نمودار؟

ارادتمند؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Backstreetboy نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید به همه.
    ETS همیشه نمره ها رو نمودار میبره؟
    نمره همه بخش ها رو میبره رو نمودار؟

ارادتمند؟
    سلام

خیر
    روی نمودار بردن بستگی به سطح نمرات دارد...
    اگر نمرات کلا پایین باشند چنین امکانی محتمل خواهد بود.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط dophlin نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    سوال من راجع به محاسبه نمره در بخش اسپیکینگه. ممنون میشم اگه بگید چه طوری هستش.
    سلام

کتاب official مفصل در این باره بحث کرده...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SmartRobot نمایش پست ها
    سلام
    تو بعضی نرم افزار ها برای سه بخش ریدینگ زمان بندی به این شکله که تو 20 دقیقه اول فقط میتونید 14 سوال اول رو جواب بدید و دو تا ست بعدی 40 دقیقه دارن که بینشون این 40 دقیقه مشترکه(میتونید بینشون سویچ کنید). تو TPO ها همه این زمان 60 دقیقه مشترکه. تو آزمون اصلی چه طوریه؟ همه 60 یا 80 دقیقه مشترکه یا بعضی ریدینگ ها زمان خودشون را دارند؟
    سلام

زمان بندی آزمون اصلی مشابه TPO ها هست.

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

دوستان من شنیدم ETS خودش اگه نمره های یه آزمون پایین باشه scale up میکنه؟
    می خوام ببینم این درسته یا نه؟
    کسی تجربه ای داره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من درمورد این نمره های تافا سوالی داشتم. نمره من اینطوری شده:
    R:20, L: 24, S:20 (3 fairs), W; 21 (integrated fair- independent Good)
    وقتی این نمره ها رو با تعدادی از کارنامه های دوستام مقایسه میکنم به مشکل میخورم. مثلا یکی با 2 fair و یک Limited در بخش S نمرش شده 20. یا یکی دیگه با 2 fair در W نمرش شده 24! به نظر شما این مفهومش چیه؟

سلام
    دوستان کسی میدونه اگر سوال اخر ریدینگ هر سه تا گزینه رو انتخاب نکنی و مثلا دوتا انتخاب کنی باز ممکنه نمره بگیری؟
    من امروز سومی رو که داشتم درگ میکردم زمان تموم شد!ولی اون دوتایی که درگ کرده بودم تقریبا مطئنم درست بودن! میدونم برای نمره کامل هر سه تا باید انتخاب شن ولی میترسم not attempted حساب بشه اینجوری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)