صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 164

موضوع: ویزای کاری- دانشجویان دکتری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط mrvahid نمایش پست ها
    دو تا پول هست
    1. هزینه بررسی مدارک که 330 یورو نقدی باید پرداخت بشه
    2. حدود 95000 کرون که باید به یک حساب در نروژ واریز بشه و رسیدش ارائه بشه.
    آهان اوکی. پس منظور ایشون از رسید پول، اون پولی که باید به حساب واریز بشه، بود!
    من چون واسه ویزای کار اقدام می‌کنم دیگه اون رسید رو نخواهم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاتروینک صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

پیش فرض پاسخ : ویزای کاری- دانشجویان دکتری

از بچه ها کسی ویزاش نیومده؟؟
    من ویزای امریکا که 6 روز بعد نروژ تقاضا دادم اومد ولی ویزای نروژ هنوز نیومده!!!

Junior Member

من از NTNU دکترا پذیرش گرفتم وقتی گفتم بهشون مدرکام گرو دانشگاس گفت ریز نمرات رسمی هم بدی کافیه. دانشگاه تهران نامه سر بسته ریز نمره رسمی منو پست کرد منم مدرکامو نخریدم.حالا سفارت گویا educational document میخواد منم فقط گواهی موقتامو دارم که ارزش ترجمه نداره مهر وزارت امور خارجه نمیخوره.
    کسی تجربه داشته میشه از دانشگاه نروژ بخوام بهم نامه بده که ریز نمره های رسمی منو که شامل رکورد تحصیلیم با همه مشخصاتمه دریافت کرده بفدش نامرو ا جای مدارک تحصیلی تحویل سفارت بدم؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegahab نمایش پست ها
    من از NTNU دکترا پذیرش گرفتم وقتی گفتم بهشون مدرکام گرو دانشگاس گفت ریز نمرات رسمی هم بدی کافیه. دانشگاه تهران نامه سر بسته ریز نمره رسمی منو پست کرد منم مدرکامو نخریدم.حالا سفارت گویا educational document میخواد منم فقط گواهی موقتامو دارم که ارزش ترجمه نداره مهر وزارت امور خارجه نمیخوره.
    کسی تجربه داشته میشه از دانشگاه نروژ بخوام بهم نامه بده که ریز نمره های رسمی منو که شامل رکورد تحصیلیم با همه مشخصاتمه دریافت کرده بفدش نامرو ا جای مدارک تحصیلی تحویل سفارت بدم؟؟
    سلام
    همون مدارك موقتتون رو بديد ترجمه مي كنن. زماني كه انشالله رفتيد براي ثبت نام ترجمه دانشنامه رو ببريد. رشتتون چيه؟ من هم از NTNU واسه دكتري پذيرش گرفتم
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

Junior Member

چه جالب دیروز داشتم با یکی از دانشجوهای PHD NTNU حرف میزدم اگه اشتباه نکنم شمارو به من معرفی کرد بابت اطلاع گرفتن از SUA.
    خیلی نگرانم یه وقت سفارت به ترچمه های مدرکم گیر بده. من رشتم زیسته.شما ویزا گرفتین؟
    یه سوالی من تو مصاحبم 6 ساعت براشون حرف زدم که مدرکم خیلی گرونه بعد بهم گفتن ریز نمره بسه،یعنی شما میگین بخوام نخوام باید بخرمش؟
    اخه انصافه 6 میلیون پول مدرک فوق لیسانس،1 میلیون پول مدرک لیسانس بدم

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PHD NTNU

با سلام خدمت دوستان
    قصد دارم اطلاعاتی رو که طی مدت 3 ماه در مورد ویزای دانشجویان دکتری (work premit) بدست آوردم اینجا به منظور ادای دین به AA به اشتراک بذارم.
    قبلا هم بگم تمامی این اطلاعات رو از UDI بدست آوردم و 100 درصد موثق هستند.سعی می کنم لینک تمام اطلاعات رو هم بذارم.

1-برای WORK PERMIT ، کارفرمای شما(EMPLOYER) می تونه به جاتون اقدام کنه! بدین صورت که شما مدارک رو براش اسکن می کنین و می فرستین و فرم POWER OF ATTORNEY هم بهش می دین. و اون به جاتون اقدام می کنه.(اگر در مورد جزییاتش سوالی دارین ّپ خ بدین)

2-کارفرمای شما از 3 طریق می تونه براتون اقدام کنه:
    2-1: مدارک رو به UDI بده( در اسلو)، که طبق گفته سایتشون این گروسه ممکنه تا 2 ماه طول بکشه
    2-2: مدارک رو بده به( SUA(SERVICE CENTER FOR FOREIGN WORKERS که این مرکز در 3 شهر نروژ شعبه داره که اسلو یکیشونه! سریعترین راه برای بررسی مدارک و گرفتن ویزا همینه که در سایت هم گفته حدود 10 روز بررسیش طول می کشه!
    2-3: LOCAL POLICEt، که در هر شهری شعبه داره و چون معمولا سرشون خیلی شلوغه توصیه نمی شه مدارک رو به اینجا تحویل بدن!
    http://www.udi.no/Norwegian-Director...-work-permits/

دقت کنید که اکثر کارفرما ها از این قضیه بی خبرن و شما هستید که باید این اطلاعات رو در اختیارشون قرار بدید.
    3- دانشجویان دکتری در حین اینکه مدارکشون داره بررسی می شه می تونن درخواست ورود به نروژ رو بدن. می تونن به همین سفارت نروژ در ایران مراجعه کنن و مدارک لازم رو ببرن.به این نوع ویزا می گن ENTRY VISA. در صورت گرفتن این نوع ویزا البته اجازه کار به صورت رسمی نخواهید داشت.

4- دانشجویان دکتری می تونن برای EARLY WORK START هم اقدام کنند. البته فکر نمی کنم از تهران بشه برای اینکار اقدام کرد، کارفرمای شما باید از طریق LOCAL POLICE شهرتون اقدام کنه. در اینصورت شما می تونید در حین بررسی شدن مدارکتون کار هم بکنید.
    http://www.udi.no/Norwegian-Director...kers/#employer

در مورد خودم هم باید بگم که این اطلاعات رو به استادم دادم، و استادم هم با یه شرکت در نروژ صحبت کرد که اونا برای ویزام اقدام کنند. شرکته در ابتدا می خواست از طریق LOCAL POLICE اقدام کنه ولی من گفتم که اینکارو نکنه و از طریق SUA اقدام کنه. اونها هم هفته پیش اینکارو کردن.

این کار برای شما هزینه ای نداره و حتی APPLICATION FEE رو هم خودشون پرداخت می کنن. این شرکت هزینه خدماتش رو از دانشگاه می گیره و دانشگاه هم از پول پروژه پرداخت می کنه.
    جهت اطلاعتون من از NTNU پذیرش دارم.

اگر سوالی در این رابطه دارید در خدمتم.
    موفق باشید.
    تا خم نشويد كسي نمي تواند سوارتان شود

Junior Member

با سلام..

یک سوال داشتم که اگر من را هر چه زودتر راهنمایی کنید ممنون می شوم..برای پوزیشن دکترا دانشگاه oslo اقدام میخواهم بکنم..مدارک برای اپلای را نوشته که انگلیسی بفرستم. آیا فقط ترجمه کنم کافی است یا باید مهر وزارت علوم و دادگستری هم بخوره؟

سلام

باید ترجمه ی رسمی باشه. با مهر وزارت خارجه و قوه قضاییه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rojinam نمایش پست ها
    با سلام..

یک سوال داشتم که اگر من را هر چه زودتر راهنمایی کنید ممنون می شوم..برای پوزیشن دکترا دانشگاه oslo اقدام میخواهم بکنم..مدارک برای اپلای را نوشته که انگلیسی بفرستم. آیا فقط ترجمه کنم کافی است یا باید مهر وزارت علوم و دادگستری هم بخوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکاتروینک صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به اخذ ویزای دانشجویی نروژ

سلام به همه ی دوستانی که میخوان واسه ویزای کار( دانشجوی دکتری) اقدام کنند.
    بهترین گزینه برای اقدام جهت اجازه ی کار اینه که به دانشگاه وکالت بدید تا دانشگاه برای ویزا اقدام کنه و حتما ذکر کنید که دانشگاه علاوه بر اجازه اقامت و کار (اداره مهاجرت UDI) واسه اجازه کار موقت (از طریق پلیس محلی) هم اقدام کنه در این صورت تقریبا کمتر از 2 ماه اجاز کار موقت رو دریافت کرده و میتونید کارتون رو در نروژ شروع کنید و در نروژ منتظر جواب اداره مهاجرت باشید.

با آرزوی موفقیت

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز. من سوالی در مورد اخذ ویزای نروژ دارم لطفا دوستانی که در این خصوص اطلاعات دارند راهنمایی بفرمایند:
    من دانشجوی دکتری در ایران هستم. برای د وره فرصت مطالعاتی 6 ماهه از انستیتوی SINTEF پذیرش گرفته ام. اس تاد راهنمای من در SINTEF به من گفته که ویزای دانشجویان دکتری ایرانی برای فرصت مطالعاتی از نروژ معمولاً زمانبر است. میخوام بدونم کسی هست که بدونه واسه فرصت مطالعاتی چقدر پروسه ویزا گرفتن طول میکشه و چند ماهه میاد؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)