صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 46

موضوع: تجربیات آزمون 24 اكتبر 2009 دانشگاه اصفهان

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد GRE دانشگاه اصفهان (Oct 24, 2009)

بعد از AW استراحت داره و بعد بقیه قسمتا پشت سر هم برگزار میشه.

Junior Member

سلام
    به نظر من ریاضیش سخت بود و زمان کم

Senior Member

امتحان امروز چطور بود؟
    موضوع aw?
    و لغاتی از متضاد ها و انالوژی که یادتون میاد؟

من چون verbal کار نکرده بودم چیزی زیادی از این بخش یادم نیست ولی یکی از آنالوژی ها لغت Forword را داشت.

یکی از 2 موضوع Issue( حدودش)

students should have certain skepticism.They should have ask questions instead of being passive.

موضوع Analyze an Argument:
    (به فارسی می گم!)
    صاحبنظران پیش بینی کرده اند که زمینی که برای ریختن زباله های یک شهر به نام egg West استفاده می شود تا 2 سال آینده ظرفیتش به اتمام می رسد.از طرفی مردم شروع به بازیافت آلومینیوم و کاغذ از زباله ها یشان کرده اند.در ماه آینده که قیمت جمع آوری زباله ها 2 برابر می شود روند بازیافت زباله ها از سوی مردم بیشتر می شود.طبق یک نظر سنجی که اخیرا انجام شده 90 درصد مردم گفته اند که روند بازیافت را افزایش می دهند.بنابراین احتمالا ظرفیت محل مذکور تا 2 سال پر نمی شود و هنوز گنجایش خواهد داشت.
    ================================================== ===
    به نظر من صورت سوال های ریاضی خیلی طولانی بود و وقت کم می آوردی. نمونه سوال های big book که مربوط به آزمون های سالهای 1980-1992 هست خیلی ساده هستند و به من نظر من بچه ها منابع سوالهای سال های اخیر را آپلود کنند چون ظاهرا سوال های Quantitative مشکل تر شده اند.البته باید اقرار کنم که 10 سوال مربوط به گراف ها ( مخصوصا section 4) نسبت به نمونه های مشابه(حتی big book) خیلی ساده تر بودند.

Junior Member babakn آواتار ها

سلام.
    شاید بهتر باشه به ناقص بودن پاسخ نامه عده زیادی از بچه ها هم اشاره کنیم.
    هر چند که این مشکل برای من پیش نیومد ولی خیلی ناراحت شدم. نمیدونم چرا یک چنین مشکلاتی باید پیش بیاد و ETS به عنوان مسئول این نواقص چگونه جوابگو خواهد بود. هرچند که گفته شد امکان امتحان مجدد برای این دسته از دوستان که پاسخنامه ناقص داشتند وجود داره ولی این فقط در حد احتمال هست. به خصوص که این امتحان GRE در زمان بسیار حساسی (نزدیک به Deadlines دانشگاه ها) قرار داشت و امتحان بهمن ماه هم نوش دارو پش از مرگ سهرابه . فقط در اتاقی که من امتحان میدادم حدود 6 نفر پاسخنامه ناقص داشتند که بعدآ متوجه شدم به طور متوسط همین تعداد در اتاق های دیگر هم بودند (حدودآ فکر کنم 15 نفر این مشکل را داشتند) در حالیکه مسئول امتحان تنها 4-5 پاسخنامه اضافی در اختیار داشت.
    این مسئله حتی در تهران (سازمان سنجش) به گفته دوستانم هم وجود داشت.
    وقتی حتی دیگه نمیشه به ETS هم اعتماد کرد...
    -----
    و اما در مورد امتحان دوستان موضوع writings را قبلا گفتند:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...93&postcount=1
    در مورد Quantitative باید بگم آسان بود به خصوص دیاگرام ها ولی مشکل عمده در Quantitative کمبود وقت هست. به خصوص اینکه در سنتر اصفهان به دلیل مراقبت شدید نمیتونی وقت قسمت های دیگر را به Quan اختصاص بدی.
    در مورد Verbal هم که مثل همیشه وحشتناک!!! (ولی فکر نمیکردم متن هاش هم اینقدر مشکل باشه!).

پایان.
    Man becomes what he thinks about

Junior Member

ریاضیش بد نبود ولی ریدینگای وربالش دیوانه کننده بود. البته 2 تا متن علمیش راجع به مارمولک ها و سطح اون جرم آسمانی ساده تر بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

من دیروز اصفهان امتحان دادم از نظر مکانی عالی بود ولی دیروز افتضاح به بر امد . تعداد زیادی از بچه ها سوال داشتند ولی answer sheet نداشتند که این یاعث شد بعضی از بچه ها نتونند امتحان بدن و از جلسه بیرون رفتند.....من هم جز اون افراد بودم ولی با همکاری دکتر براتی به صورت شانسی پاسخ نامه گیرم اود.

در کل VERBAL سخت بود در ضمن خیلی ها از جمله خودم در زمانی که به خاطر کمبود پاسخ نامه بود تونستیم سوال ها رو بخونیم و از تو دیکشنری موبایل ترجمه کنیم.....

quantitative آسون بود ولی چند تا سوال سخت توش بود که من نرسیدم حل کنم....

این تازه اولین خان بود...
    ویرایش توسط esivoltaj : October 25th, 2009 در ساعت 10:04 AM

ظاهرا بچه های سنتر سنجش ، کشف کرده اند که چینی ها قبلا سوال های آزمون ۲۴ اکتبر را قبل از امتحان کش رفته اند و بر روی فروم های چینی GRE منتشر کرده اند!! این دیگه واقعا نا عادلانه است چون که خوب بودن نمره اونها احتمالا باعث میشه نمره های ما scale نشه و نمره هامون بیاد پایین.بچه ها اون طرف می خوان دسته جمعی یه ایمیل بفرستند به ETS. بچه های سنتر اصفهان به این آدرس که آخر این پست هست سر بزنید ببینیم که باید چیکار کنیم.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=2861&page=49

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

افرادی که در سازمان سنجش امتحان دادند در حال نامه نگاری به ETS در خصوص وجود سوالات در اینترنت قبل از برگزاری امتحان هستند. بهتره یه سری به فرم اونها بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=2861&page=53

Junior Member

در مورد کد دانشگاهها کسی اطلاع داره، اونی که به دیوار زده بودند برا تافل بود یا برا gre هم درسته؟ اگه اونی که به دیوار زده بود رو زده باشیم ایا هنوز راهی هست که عوضش کنیم؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین