صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: پرایوسی در انجمن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رازی - مکانیک

Question پرایوسی در انجمن

دوستان می خوام بدونم سطح دسترسی مدیزان به اطلاعات کاربر تا چه حده؟
    مثلا اون چیزایی که ما عدم نمایش گداشتیم مثل ای میل اینا رو می تونن ببینن؟ یا حتی پیغام های خصوصی؟
    یا ساعت های کانکت شدنو می تونن ببینن یا حتی ای پی که کاربر کانکت میشه؟!
    کلا می خوام بدونم چه لاگ هایی از کاربر گرفته میشه و دسترسی به اطلاعات یوزر تا چه حده؟!
    لطفا صادقانه پاسخ بدید!!
    ویرایش توسط kakukaka : June 28th, 2013 در ساعت 06:43 PM

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرایوسی در انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط kakukaka نمایش پست ها
    دوستان می خوام بدونم سطح دسترسی مدیزان به اطلاعات کاربر تا چه حده؟
    مثلا اون چیزایی که ما عدم نمایش گداشتیم مثل ای میل اینا رو می تونن ببینن؟ یا حتی پیغام های خصوصی؟
    لطفا صادقانه پاسخ بدید!!
    دوست عزیز
    تا جایی که بنده میدونم، پیام های خصوصی توسط هیچ فردی حتی مدیران، قابلیت چک شدن ندارند. چون من یکبار از نزدیک با این موضوع سر و کار داشتم.
    اما فکر کنم مدیران به دیگر موارد دسترسی داشته باشند. حتی به نوشته ای که موقع امتیاز دادن به شما نوشته میشود، نیز دسترسی دارند.
    حریم خصوصی شما (به غیر از پیام خصوصی) تنها یک محدودیت برای کاربران عادی سایت است.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    دوست عزیز
    تا جایی که بنده میدونم، پیام های خصوصی توسط هیچ فردی حتی مدیران، قابلیت چک شدن ندارند. چون من یکبار از نزدیک با این موضوع سر و کار داشتم.
    اما فکر کنم مدیران به دیگر موارد دسترسی داشته باشند. حتی به نوشته ای که موقع امتیاز دادن به شما نوشته میشود، نیز دسترسی دارند.
    حریم خصوصی شما (به غیر از پیام خصوصی) تنها یک محدودیت برای کاربران عادی سایت است.
    البته ادمین میتونه به پیام های خصوصی در صورت نیاز دسترسی داشته باشه
    مدیران هم فکر میکنم با توجه به مقامی که دارن تا حدی به اطلاعات کاربران دسترسی دارن.
    چون این تاپیک زیر مجموعه بخش پیشنهادات هست به نظر من اگه ادمین مشخص کنه که کلا مدیرا به کدوم یک از اطلاعات کاربرا دسترسی دارن میتونه تا حدی در پیشگیری مشکلاتی که ممکنه به وجود بیاد کمک کنه. مثلا فرض کنین اگه یک مدیری با یک کاربری اختلاف پیدا کنه و اگه به ایمیل کاربر دسترسی داشته باشه و ایمیل کاربر هم ایمیل اصلیش باشه (چقدر اگر شد ) میتونه مشکلاتی را واسه کاربر به وجود بیاره.
    ویرایش توسط Leopold : June 28th, 2013 در ساعت 07:15 PM

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

سلام قبلا تا حدودی با vBulletin کار کردم در مورد ایمیل فکر نمیکنم ورژن 4.2.1 اجازه مشاهده ایمیل رو به مدیران عادی بده مگر اینکه این امکان رو بعدا براشون تعریف کنن اما مدیر کل دسترسی داره ..
    مدیران میتونن وارد "صفحه کنترل مدیر انجمن" بشن کاربران رو اخراج کنن یا امضا یا اواتارشون رو تغییر بدن . و همچنین با توجه به امکانی که مدیر انجمن در اختیارشون میذاره میتونن در بخش خودشون یا سایر بخش های انجمن پست حذف با ویرایش کنن .

بنظرم شما از یه مدیر سوال کنید اینطوری بهتر راهنماییتون میکنه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رازی - مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1 نمایش پست ها
    سلام قبلا تا حدودی با vBulletin کار کردم در مورد ایمیل فکر نمیکنم ورژن 4.2.1 اجازه مشاهده ایمیل رو به مدیران عادی بده مگر اینکه این امکان رو بعدا براشون تعریف کنن اما مدیر کل دسترسی داره ..
    مدیران میتونن وارد "صفحه کنترل مدیر انجمن" بشن کاربران رو اخراج کنن یا امضا یا اواتارشون رو تغییر بدن . و همچنین با توجه به امکانی که مدیر انجمن در اختیارشون میذاره میتونن در بخش خودشون یا سایر بخش های انجمن پست حذف با ویرایش کنن .

بنظرم شما از یه مدیر سوال کنید اینطوری بهتر راهنماییتون میکنه .
    ممنون از پاسختون. اینجا پرسیدم که خود مدیران با حتی ادمین پاسخ بدن!
    بحث که به اینجا کشید می خوام بدونم چه تضمینی هست که این فروم اطلاعات یوزرارو نگه داره و به سازمانی یا جایی نده!(حالا در قبال دریافت پول یا خود شیرینیو ...) یا اصلا چه تضمینی هست که این فروم وابسته به جایی نباشه؟! یا یه چیز ساده تر طبقه گفته یکی از پست های بالا یه مدیر به علت اختلاف و دسترسی که داره شاید بتونه با اطلاعات مشکلی ایجاد کنه!!(فقط لطف کنید حمایت از مدیران و ... بحث نکنید و نگید مدیرای ما اول فرشته بودن بعد اومدن زمین و به خاطر اینکه خیلی ردیفن مدیر شدن. ما هم همیشه برای عموم مردم فرض رو بر خوب بودن مبزاریم مگر اینکه خلافش ثابت بشه فقط مشکل اینه که اینجا مجازیه و با طرز فکر من پیش فرض عوض میشه و همه مشکوکن مگر اینکه خلافش ثابت بشه)
    نگید فیلم تخیلی زیاد میبینه!!!من چند روز عضو شدم ولی تو بعضی از موضوعات اطلاعات خیلی مفیدی که ارزش پرداخت هزینه رو دارن دیدم! بعضی از کاربرام که قربونشون برم انگار با مامانونشون درد دل می کنن چیزی نمونده که نگن! با یه جمع بندی ساده میشه خیلی چیزا رو فهمید و حتی کاربرو پیدا کرد!اصلا چرا راه دور بریم همین اسم دانشگاه مثلا هر کی از در کرمانشاه بیاد تو بگه kakukaka مکانیک.آدرس من بهش می دن با کلی اطلاعات جامع و مفید. آدم ضایعیی نیستم به خاطر محبوبیتم میشناسنم
    یا یه امکان دیکه شاید افرادی این جا یوزر داشته باشن که از اینا استفاده کنن و در مواقع لزوم اطلاعات تکمیلی رو از مدیران یا ادمین بگیرن. یا شاید خود اون مدیز که دسترسی داره وابسته به جایی باشه. من فک می کردم مثل خیلی از فروم های دیگه مدیر برا اساس فعالیتش به مدیریت میرسه ولی با بررسی اینجا فهمیدم که مدیریت انتسابی و کار ادمین. حالا یا پارتی بازیه فک فامیلن یا فرم پر کردن و شانسشون زده باهاشون تماس گرفتن بیاید مدیر شید .......... !!!
    اوه اوه چی شد! یه چند تا فرضیه دیگه هست که نگم بهتره!
    آقا اگه خطر داره بگید لطفا. نگران نباشید ما به کسی نمی گیم پیش خودمون میمونه.
    اگه ادمین لطف کنن یه توضیحی در رابطه با محدودیت دسترسی همه سلسله مراتب از خودش تا مدیر جز بدن دیگه ما رو سر افراز کردن و قول میدم کلی بهت امتیاز بدم ادمین عزیز (البته اگه محدودیت امتیاز دادنمو برداری)
    پیشاپیش بابت پاسخ جامع و کاملتون ممنونم.
    ویرایش توسط kakukaka : June 28th, 2013 در ساعت 08:22 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رازی - مکانیک

خوب تا اینجا به گفته halandoon در http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1077254 مدیران ارشد می تونن پیغامای امتیاز بخونن!

ببینید من بحثی سر این که چرا این مدیر هست یا ... ندارما! اشتباه نگرید یه وقت. این موضوع هیچ ربطی به من نداره اصلا و ابدا!
    یه مورد دیگه که تو اینجا گفته شده اصلا صحیح نیست http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1149802
    بررسی کردم بر اساس تعداد و محتوای پست های بعضی از مدیران! و به نظر من تو یه فروم چه فاکتورهای دیگه ای به غیر از این موارد میتونه وجود داشته باشه!!!(منظورم اینه که مدیر میتونه همینطوری مدیر شده باشه و هر کی باشه مثلا از CIA)

خوب طبق این پست هم http://www.applyabroad.org/forum/sho...B5%D9%88%D8%B5 انگاری مدیرای ارشد هم نمی تونن پیغام خصوصی بخونن!
    ویرایش توسط kakukaka : June 29th, 2013 در ساعت 12:50 AM

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

با سلام خدمت تمامی دوستان
    والا من این صحبت های آخر رو (مشکوک بودن و حواسمون جمع باشه و ....) در مورد این سایت رو صحیح نمیدونم.
    بهر حال تمامی ما داریم از این سایت استفاده مثبت میکنیم و دیدگاه منفی (به نظر من) چیز صحیحی نیست.
    ممنون میشم اگر ادمین محترم جناب Mehrdad در صورت صلاحدید توضیحاتی رو در خصوص بحث های صورت گرفته مطرح بفرمایند.
    با سپاس فراوان

Banned

والا من این صحبت های آخر رو (مشکوک بودن و حواسمون جمع باشه و ....) در مورد این سایت رو صحیح نمیدونم.
    بهر حال تمامی ما داریم از این سایت استفاده مثبت میکنیم و دیدگاه منفی (به نظر من) چیز صحیحی نیست.
    ممنون میشم اگر ادمین محترم جناب Mehrdad در صورت صلاحدید توضیحاتی رو در خصوص بحث های صورت گرفته مطرح بفرمایند.
    با سپاس فراوان
    من این لینک را دیدم و توضیحاتش را خوندم. دوستان صرفا مزاح کردن و منظور دیگری نداشتن. ولی همونطور که شما فرمودید ادمین عزیز اگه شفاف سازی کنه به نفع فروم هم هست. مثلا در تاپیک های اعتراضی چندین بار این اتفاق افتاده که یکی تاپیک اعتراضی میزنه بعدش همون فرد با چند تا اکانت دیگه حمایت خودش را از این تاپیک اعلام میکنه در صورتی که مدیران ارشد میتونن به راحتی چنین افرادی را شناسایی کنن. خلاصه منظورم اینه که پیشگیری بهتر از درمانه. بهتره یک تاپیک زده بشه و در اون اختیاراتی که مدیران مختلف دارن ذکر بشه (اینکه تا چه حد میتونن به اطلاعات کاربران دسترسی داشته باشن) اینطوری هم کاربران با قوانین فروم بشتر آشنا میشن و هم وقت مدیران جهت رسیدگی به این اعتراضات گرفته نمیشه.

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

اگر منظورتون پست منه جدی نگیرید . اتفاقا من از این سایت خیلی استفاده کردم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رازی - مکانیک

با سپاس فراوان
    ببنید دوست عزیز اولا که هیچ کدوم از اون صحبت ها در مورد این سایت توهین نیست و هدف خاصی هم دنبال نمی کنه (شاید اگه امروز سر درد نداشتم و می تونستم به کارام برسم نمی یومدم و این بحث مطرح کنم!) و فقط یه نظر با توجه به فاکتورهایی مثل تجربه .فیلد کاری و ... هست!
    نه من و نه شما نمی تونیم هیچزی رو که استفاده مثبت ازش میشه و زیر کنترل ما نیست رو کاملا مثبت بدونیم! و نه منفی! خیلی چیزها ظاهرا مثبت به نظز میاد ولی در واقع منفی هست و همینطور برعکس.
    به هر حال با توجه به اطلاعات من امکان سو استفاده از اطلاعات کاربرا کاملا امکان پذیره! و تو خیلی موارد اطلاعات واقعا ارزشمندی هست (دقیق نمی گم کدوم موضوع ها حساسیت ایجاد نشه)
    به نظر من یکی از مواردی مه باید توسط مدیر ان نظارت بشه همین پست های با اطلاعات کاربراست! درست کاربرای اینجا همه تحصیل کردن ولی تخصص ها فرق می کنه! مثلا تو یکی از موضوع ها یه کاربر با اپدیت نشدن یه سایتی مشکل داشت و جالب بود دو نظری مه دوستان واسه کمک داده بودن! کاری که با پاک کردن کوکی ها از هیستوری انجام میشه را واسش نرم افزار و روش خلاقانه مطرح کرده بودن!!!
    می خوام بگم خیلی از کاربرا اطلاعات کافی ندارن و این عدم اطلاع می تونه خیلی استفاده ها داشته باشه.
    شما هم من نمی گم منفی نگاه کن و نه مثبت! با چشم باز به عنوان مثال شما از ادمین این سایت چی میدونید و یا چیزایی که میدونید چقدر از صحتش اطمینان دارید؟!
    تو مثبت بودن این سایت برای بیشتر عضو ها هیچ بحث خاصی نیست و امید وارم نظریه های من در حد نظریه بمونه و ثابت نشه حوصله ندارم مشهور بشم
    ضمنا اگه تنوع این شکلکشو یکم بیشتر کنید خیلی ممنون میشم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)