صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 109

موضوع: مستر دومی ها و ویزای کانادا

پیش فرض پاسخ : مستر دومی ها و ویزای کانادا

مبارک باشه. میشه اگه ویژگی خاصی در پرونده شما بوده که بهتون کمک کرده رو ذکر بفرمایید؟
    Life is a Choice

Junior Member

دوستاي عزيز مستر دومي
    همونطوري كه گفتم من يه بار ريجكت شدم. اخر اپريل اپلاي كرده بودم و ١٥ مي ريجكت شدم به خاطر purpose of visit.
    مثل بقيه دوستان استادي پلن داشتم ولي جاب افر نذاشته بودم فقط گواهي اشتغال به كار داشتم. الان كه ميبينم توي استادي پلنم خيلي به اينكه بر ميگردم تاكيد نكرده بودم.
    بار دوم توي استادي پلن خيلي تاكيد كردم كه برميگردم و اينكه جايي كه كار ميكنم تعهد دارم كه برميگردم ؛)
    داكيومنت ديگه اي كه اضافه كردم فايلي بود به نام purpose of visit. توش كوتاه از background, و اينكه چرا ميخوام كانادا درس بخونم، چرا مستر دومم رو ميخوام بخونم، و توضيحي در مورد اينكه جاب افر رو از يكي از شركت هاي بنام ايران گرفتم و اينكه چرا بايد كانادا رو بعد دو سال ترك كنم.
    استادي پلن رو بهتر نوشتم با تاكيد به برگشتنم و جاب افر اضافه كردم.
    اميدوارم تجربه هام واسه دوستان مفيد واقع بشه.
    حس خيلي بدي وقتي ريجكت ميشي ولي اين اتفاق بهم نشون داد نبايد ضعف نشون بدي و ميدون رو خالي نكني.
    اميدوارم همه مستر دومي ها ويزاشون بياد به زودي زود و اين حس خوب رو همه باهم تجربه كنيم

Junior Member

اينرو هم بايد اضافه كنم كه مستر اول و دومم تقريبا شبيه همه.
    بار دوم ٢٠ مي اپلاي كردم و ديروز ويزام اومد

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

آنلاین اقدام کردید و اینقدر طول کشید؟

Junior Member

سلام دوستای عزیزم من یه مستر از یه دانشگاه مجازی دارم تو رشته فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک الان یه ادمیشن تو رشته علوم کامپیوتر گرفتم میخوام بپرسم به نظرتون از استادها نامه بگیرم که با ما همکاری داشته تا گپ این سالهارو پرکنم یا بگم که مستر خوندم و الان دارم روی پایان نامه ام کار میکنم

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mina2945 نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیزم من یه مستر از یه دانشگاه مجازی دارم تو رشته فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک الان یه ادمیشن تو رشته علوم کامپیوتر گرفتم میخوام بپرسم به نظرتون از استادها نامه بگیرم که با ما همکاری داشته تا گپ این سالهارو پرکنم یا بگم که مستر خوندم و الان دارم روی پایان نامه ام کار میکنم
    راستش گفتن اینکه مستر دارین خیلی بالاست و به نظر من که با جاب سرتیفیکیت پر کنید گپتونو خیلی بهتره.

Junior Member

سلام
    من هم برای مستر مجدد فاند گرفتم. ولا این ایمیل رو دیروز دریافت کردم:
    In reaching a decision, an officer considers several factors; these may include the applicant’s travel and identity
    documents, reason for travel to Canada, contacts in Canada, financial means for the trip; ties to country of
    residence (including immigration status, employment and family ties) and whether the applicant would be likely
    to leave Canada at the end of his/her authorized stay.
    و گزینه ای که تیک خورده:
    You have applied for a visa for student going to a program that is less than 6 months. Your program is much longer than that. You need to apply for a Student Permit.
    به نظرتون چیکار بکنم با توجه به اینکه شروع ترم Jan هست. امیدی هست به ویزا بعد از اینکه دوباره اپلای کنم و با اعمال تغییر؟
    یعنی جایی اشتباه کردم؟

سلام دوستان. یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین:

پذیرش من واسه مستر دوم . و از طرفی دیگه من از 2011 تا الان گپ تحصیلی دارم که میخوام اون رو با سابقه کار و مقالات ISI و امتحان ایلتسی که دادم پرکنم. خوب این دو مورد روبه چه صورت به سفارت توضیح بدم. میتونم این مطالب رو در همون استادی پلن توضیح بدم؟ یعنی مثلا میشه این گپ تحصیلی و مستر دوم روبه صورت دو تا سوال جواب جداگونه به اون سه سوال معروف استادی پلن اضافه کنم( اونوقت استادی پلنم پنج سواله میشه)؟ یا اینکه یک کاور لتر تهیه کنم؟ اگر کاور لتر باید تهیه کنم چندتا؟ یعنی واسه مستر دمی یکی و واسه گپ تحصیلی یکی دیگه یا اینکه متونم هردوتای این مورد رو در یک کاور لتر توضیح بدم؟

Member noraasd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین:

پذیرش من واسه مستر دوم . و از طرفی دیگه من از 2011 تا الان گپ تحصیلی دارم که میخوام اون رو با سابقه کار و مقالات ISI و امتحان ایلتسی که دادم پرکنم. خوب این دو مورد روبه چه صورت به سفارت توضیح بدم. میتونم این مطالب رو در همون استادی پلن توضیح بدم؟ یعنی مثلا میشه این گپ تحصیلی و مستر دوم روبه صورت دو تا سوال جواب جداگونه به اون سه سوال معروف استادی پلن اضافه کنم( اونوقت استادی پلنم پنج سواله میشه)؟ یا اینکه یک کاور لتر تهیه کنم؟ اگر کاور لتر باید تهیه کنم چندتا؟ یعنی واسه مستر دمی یکی و واسه گپ تحصیلی یکی دیگه یا اینکه متونم هردوتای این مورد رو در یک کاور لتر توضیح بدم؟
    سلام
    دوست عزیز شما گپ زیادی نداشتین که بخواین توضیح خاصی بدین به نظرم در حد یکی دو جمله تو استادی پلنتون یه جایی بگنجونید که بعد اتمام درستون مشغول زبان خوندن و کار کردن رو مقالاتتون بودید برای رفتنتون و این که کنارشم کار میکردین... راجع به مستر دوم خوندن من به شخصه کاور لتری اضافه نذاشتم و تو سوال دوم استادی پلنم سعی کردم توضیحات کافی بدم که چرا می خوام مستر دوم بخونم که قانع کننده باشه ولی اگه بازم دوست دارید میتونید تو یه کاور لتر جدا توضیح بدید مهم تر از همه به نظرم اینه که دلایلی بیارید که برای آفیسر منطقی و قانع کننده باشه و سعی کنید مختصر و مفید باشه...

Junior Member

سلام
    من قصد دارم برای MEng تو همون رشته و گرایشی که اینجا MSc گرفتم اقدام کنم. شانس ویزا گرفتن من در چه حدیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)