نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امکان کار به زبان انگلیسی در کجا بیشتر است؟

رأی دهندگان
1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نروژ

1 100.00%
  • سوئد

0 0%
  • سوئیس

0 0%
  • هلند

0 0%
  • دانمارک

0 0%
  • فنلاند

0 0%
  • آلمان

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 12 نخستنخست 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 117

موضوع: اقامت بعد از اتمام تحصیلات در نروژ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت بعد از اتمام تحصیلات در نروژ

چقدر شانس این هست که بعد از فارغ التحصیلی توی نروژ کار پیدا کرد ؟ اصلا" شانسی هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soorena نمایش پست ها
    چقدر شانس این هست که بعد از فارغ التحصیلی توی نروژ کار پیدا کرد ؟ اصلا" شانسی هست ؟
    ببینید دوست عزیز، نروژ هم یک کشور در این دنیای پهناور هست و مسلما قوانینی که بر اینجا حاکم هست خیلی از جاهای دیگه دنیا جدا و متفاوت نیست. با این مقدمه می خوام بگم که اگر کسی این سوال رو از شما که احتمالا در ایران هستید درباره ایران بپرسه چه جوابی می دیدید؟ احتمالا خواهید گفت که به هزار و یک عامل بستگی داره. چه تخصصی دارید؟ سابقه کار مرتبط؟ مُعرف؟ سن؟ و ده ها عامل دیگه باعث میشه که شانس شما در پیدا کردن کار در هر جای دنیا بالا یا پایین بیاد. تنها چیزی که اینجا خیلی مهم هست برای کار پیدا کردن و به نوعی شرط لازم هست دونستن زبان نروژی هستش. مسلما هرچه رزومه قوی تری داشته باشید شانس بیشتری دارید. در مجموع اینجا نرخ بیکاری پایینی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط soorena نمایش پست ها
    برادر من شما که آمار و احتمالات خوندی. هیچ چیزی قطعی نیست. نه صفر درصد و نه 100 درصد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NTNU- Cybernetics

سلام
    تفاوت اقامت دائم که بعد از 3 سال داده میشه با شهروندی که 7 سال بعدش داده میشه چیه؟ اقامت دائم چه مزایایی رو به همراه داره؟
    و اینکه ویزای نروژ هم جزء شینگن هست؟ یعنی توی اون سه سالی که در مقطع دکترا توی نروژ تحصیل میکنی میتونی به بقیه کشورهای اروپایی با همون ویزا سفر کنی؟

Junior Member

دوستان یعنی اگه زبان نروژی بلد نباشید ولی به انگلیسی مسلط باشید نمیشه با این شرایط تو نروژکار پیدا کرد؟

Junior Member

پیش فرض اوضاع کار در نروژ

سلام

ببخشید جای مناسبی برای این تاپیک پیدا نکردم مجبور شدم سوالمو اینجا بپرسم.

دوستانی که در نروژ ساکن هستند اوضاع کار مهندسی در زمینه نفت وگاز اونجا چطوره؟ اگر رزومه و سابقه کار خوب داشته باشیم و به انگلیسی مسلط باشیم احتمال دعوت به مصاحبه هست؟ یا فقط به این دلیل که زبان نروژی بلد نیستم رزممو رد می کنن؟

لطفا سایت ها یا روزنامه هایی که آگهی کار در نروژ رو منتشر می کنن معرفی کنید.

ممنون

منم همین سوال رو دارم؟؟! تا زبان نروژی بلد نباشیم نمی تونیم کار پیدا کنیم و برای گرفتن اقامت اقدام کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    دوستان یعنی اگه زبان نروژی بلد نباشید ولی به انگلیسی مسلط باشید نمیشه با این شرایط تو نروژکار پیدا کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار در نروژ

ببين در مورد نفت و گاز اطلاعي ندارم اما در كل زبان براي ادامه تحصيلت مشكلي ايجاد‌ (اصولا.......) نبايد بكنه.

دوستان من هم دارم برای مقطع فوق بار و بندیلمو جمع میکنم که برم.راجع به زبان نروژی هم بگم زبان پیچیده ای نیست فقط املاش کمی سخته.و اینکه وقتی تو محیط باشی بدون اینکه خودت بفهمی یاد میگیری !نگران زبان نباشید.یه سوال دارم؟آیا بعد از اتمام تحصیلات مثلا همون دو سال ارشد اگه با یک دختر نروژی ازدواج کنی آیا citizenship رو میدن بهت؟با پاسپورت نروژی؟!

ApplyAbroad Hero

دوستان، این دوره های دکترا در دانشگاههای NTNU و برگن که تو قسمت PhD Vacancies دانشگاه ارائه میشه و عموما با اسکالرشیپ و فلوشیپ همرا هستن آیا مشمول این قانون که 3 سال اونجا کار کرده باشید برای اقامت میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)