نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امکان کار به زبان انگلیسی در کجا بیشتر است؟

رأی دهندگان
1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نروژ

1 100.00%
  • سوئد

0 0%
  • سوئیس

0 0%
  • هلند

0 0%
  • دانمارک

0 0%
  • فنلاند

0 0%
  • آلمان

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 117

موضوع: اقامت بعد از اتمام تحصیلات در نروژ

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshadf70 نمایش پست ها
    منم یه سوال داشتم و خواهش می کنم یکی جواب من رو بده!
    اول اینکه من 1ترم دیگه درسم تموم میشه و رشتم عمران , تا الان 10 ماه یه جا کردم ولی بیمه نشدم آیا رضایت نامه از اون شرکت جزو رزومه کاریم حساب میشه؟
    به غیر اونم 8 ماه سابقه کار با بیمه تویه یک شرکت دیگه رو دارم آیا با احتساب اینکه هنوز اینجا کار می کنم, میشه گفت سابقه کاریم به درد می خوره؟
    بعدش اینکه آیا ارشد عمران واسه کار تو نروژ خیلی بهتره؟
    اگه ارشد خیلی تاثیر داره بهتره که ارشد رو ایران بگیرم بعد برم؟ یا برم اونجا ارشد بگیرم؟
    بعدش کدوم گرایش ها ی ارشد عمران اونجا بازار کار بهتری داره؟
    آیا راه و سازه بدرد اونجا می خوره؟
    من برادرم نروژه ولی هنوز اقامت نگرفته واسه همین توی یک شهر مستقر و به همه ی اطلاعاتی که من می خوام دسترسی نداره . آیا اون می تونه واسم کاری بکنه؟ یا مرجعی رو بهم پیشنهاد می کنین که بگم بره از اونجا واسم اطلاعات جمع کنه؟
    برای رشته عمران, کار در نروژ زیادپیدا نمیشه. اگر هم بشه, نروژیها در اولویت هستند و بعدش مهندسهایی که ساکن اروپا هستند استخدام میشن. برادرتون هیچ کاری نمیتونه در حال حاضر براتون بکنه. بعد از اینکه اقامت گرفت, در صورتی که شاغل باشه, احتمال داره بهتون ویزای توریستی براتون بگیره که فقط برادرتون رو ملاقات کنید. اما تا اون زمان چند سال طول میکشه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

سلام اگر بخواهیم صرفا بدون یادگیری زبان نروژی بعد از اتمام تحصیل در نروژ کار کنیم این امکان وجود دارد؟یا باید زبان نروژی را یاد بگیریم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض امکان کار به زبان انگلیسی در نروژ

آیا برای کار در نروژ صرفا باید زبان نروژی اموخت یا با دانستن انگلیسیهم میتوان کار خوب پیدا کرد؟

Banned

گرفتن مدرک دکترا چقدر در پیدا کردن کار در نروژ موثر است؟

Banned

پیش فرض پاسخ : امکان کار به زبان انگلیسی بعد از اتمام تحصیلات در جاهای خوب بدون یادگیری زبان

بنده هم همین سوال و دارم من شنیدم تعداد زیادی شرکت international در نروژ وجد داره که افراد و به زبان انگلیسی جذب می کنند اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشا کمک کنه

Member marzib آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژِی آزاد شهرقدس

پیش فرض پاسخ : امکان کار به زبان انگلیسی بعد از اتمام تحصیلات در جاهای خوب بدون یادگیری زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad12345 نمایش پست ها
    بنده هم همین سوال و دارم من شنیدم تعداد زیادی شرکت international در نروژ وجد داره که افراد و به زبان انگلیسی جذب می کنند اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشا کمک کنه
    منم راستش از دوستانی که در اونجا زندگی میکنند همین رو شنیدم که با زبان انگلیسی هم میشه کار کرد . والا اطلاعات دقیقی ندارم .
    غم انگیزترین چیز تو دنیا ، 1 استعداد تلف شده است .

Junior Member

اگر اين امكان باشه كه عاااااااااااااااليه. اما من بيشتر شنيدم بايد نروژي بلد باشيم. ممنون ميشم دوستاني كه اطلاع دارن راهنمايي كنن

Arrow پاسخ : امکان کار به زبان انگلیسی بعد از اتمام تحصیلات در جاهای خوب بدون یادگیری زبان

از جمع بندی نظرات همه بچه ها در رابطه با تاثیر دانستن زبان نروژی در یافتن کار مناسب،به این نتیجه می رسیم که اگر چه ممکن است کسی بتواند شغلی را بدون دانستن زبان نروژی پیدانماید،اما این فرصت آنچنان گسترده نیست که یک دانشجوی ایرانی تازه وارد(و حتی فارغ التحصیل!) را به طور تضمین شده از یافتن کار مناسب مطمئن سازد.
    حتی ممکن است تصادفا شانس بیاورید و در یک فروشگاه متعلق به یک هموطن ایرانی،کاری به زبان فارسی هم پیدا کنید،ولی وقتی نمی توانید با مردم نروژ بدون مشکل زبان صحبت کنید،لذا احتمالا نمی توانید جز کارهای ابتدایی و بادستمزد کم را انجام دهید. در مورد شرکت های اینترنشنال هم عقلا اولویت جذب نیرو با افرادی است که هم به انگلیسی و هم به زبان نروژی مسلط باشند. زیرا طبعا مهمترین معضل یک شرکت خارجی در یک کشور ، مشکل برقراری ارتباط بامردم آن کشور است. تازه فقط مسئله دانستن زبان نیست! بحث لهجه هم اهمیت دارد. مثلا شما یک فروشگاه در تهران دارید و چند متقاضی مسلط به زبان فارسی با لهجه های افغانی،آذری،رشتی،اصفهانی، قزوینی و...(که همه این لهجه ها هم شیرین وزیبا هستند) به شما مراجعه می کنند.اما شما احتمالا ترجیح می دهید تا در شرایط مساوی،فردی را انتخاب کنید تا لهجه ای تهرانی داشته باشد.زیرا اکثر مخاطبان و مشتریان شما تهرانی هستند.
    لذا به نظر می رسد بهترین کار بلافاصله بعداز اطمینان از قبولی این است که آموختن زبان نروژی را در اولین فرصت ممکن آنهم با بهترین گویش شروع کنیم

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

بر عکس نظر برنا عزیز من احساس می کنم اونا کاملا انگلیسی بلدن و قتی که ادامه تحصیل تو مقطع ارشد به بالا تقریبا واسه همشون به زبون انگلیسیه پس یعنی واسه جذب به زبون انگلیسی هم احتمالا نباید مشکلی باشه اگه دوستان اطلاعات دقیق دارند خواهشا ارائه بدن

Banned

سلام من معتقدم که حتما باید شما زبان نروژی بلد باشید چون این یه امر طبیعیه که تو هر کشوری زبان اون کشور در اولویت هست جز چند تا شر کت بین المللی که اونم تو ایران هم وجود داره حتی تو گیتا اطلس شناسی رفتم نگاه کردک کلا زبان نروژ و زده بود که نروژی هست و حتی زبان 2 یا 3 آنها هم انگلیسی نبود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)