نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: امکان کار به زبان انگلیسی در کجا بیشتر است؟

رأی دهندگان
1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نروژ

1 100.00%
  • سوئد

0 0%
  • سوئیس

0 0%
  • هلند

0 0%
  • دانمارک

0 0%
  • فنلاند

0 0%
  • آلمان

0 0%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 117

موضوع: اقامت بعد از اتمام تحصیلات در نروژ

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : امکان کار به زبان انگلیسی بعد از اتمام تحصیلات در جاهای خوب بدون یادگیری زبان

.ولی بر عکس نظر شما به نظر من مردم نروژ بیشترین آشنای رو به انگلیسی دارن حتی بیشتر از کشور هایی مثل هندکه مثلا زبون دومشون انگلیسیه چون منم احساس می کنم وقتی زبون

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشدشون اکثرا انگلیسیه پس همه بلدن دیگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امکان کار به زبان انگلیسی بعد از اتمام تحصیلات در جاهای خوب بدون یادگیری زبان

بنده قبل از اینکه مدارکم رو بفرستم نروژ تحقیق زیادی کردم,نتیجه ی تحقیقاتم این بود که بدون دانستن زبان نروژی , به احتمال فراوان باید بعد از اتمام تحصیل بار و بندیل رو جمع کنیم و برگردیم همین ایران.
    شخصا هنگام دریافت ایمیل از نروژ اگر پذیرفته بشم , سریعا اقدام به یادگیری زبان نروژی میکنم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

شایان جان آخه مگه زبونه تحصیل تو ارشدشون انگلیسی نیست؟پس همه بلدن دیگه؟

Senior Member

بحث خوبی شروع شده . ممنون از nazanin5555555 بابت این کار.
    چند تا نکته با اجازه دوستان عزیز:

من یکی از دوستان خودم که چند وقت پیش رفت ترونهایم بعد از پایان مسترش شروع به کار کرده اونجا. البته تو مدت 2 سال و خورده ای که اونجا بود کاملا خودش رو در گیر محیط و ارتباط با نروزی ها کرد و نهایتا با یه نروژی هم ازدواج کرد. منظورم اینه که تا حدودی آشنا به زبان شد اونجا.

- بدون یادگیری نروژی کار پیدا کردن سخته ولی غیر ممکن نیست.
    - البته خیلی هم بستگی به رشته شما داره.

من با تحقیقاتی که تو سایتای معروف نروژی مثل nav یا finn کردم و همچنین صحبت با چند نفر تو اونجا متوجه شدم که مخصوصا برای رشته های مرتبط با :
    Control,Oil & Gas, IT,Software
    به نسبت بقیه پیدا کردن کار با صرف زبان انگلیسی، کمی راحت تره.
    - بچه ها راستی حریفای قدر هندی رو هم نباید فراموش کرد که همه جا موی دماغن.
    به خودم میگم به کسی بر نخوره: به صرف داشتن یه مدرک آیلتس یا تافل نباید توهم دونستن زبان رو داشت. هندی ها و پاکستانیایی میان اونجا که سالها تو محیط های انگلیسی زبان کار کردن. من خودم تو اینجا چند ساله دارم تو محیط انگلیسی زبان کار می کنم ولی به هر حال باز هم ضعف هایی دارم. اینه که با دونستن زبان نروژی حتی در حد basic میتونیم حودمون رو حداقل از این رقبای سمج جلو بندازیم. مضاف بر این که مدت زمان تحصیل
    هم فرصت خیلی خوبیه برای یاد گیری نروژی.
    من که خودم به شخصه هنوز برای رفتن یا نرفتن به نروژ (به فرض گرفتن پذیرش) خیلی تردید دارم با توجه به هزینه های سرسام آور اونجا.

در آخر مطلبی که تو خود سایتهای کاریابی اونجا هست رو هم میذارم:

Many employers require at least some Norwegian language skills. In some sectors a good command of English will be sufficient

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

من شنیدم تو نروژ از 7 سالگی انگلیسی یاد میگیرند و یه جرایی زبون دومشونه؟درسته؟و سوال بعدی اینکه تو شرکتها کارمند ها به هم نروژی حرف میزنن یا انگلیسی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    شایان جان آخه مگه زبونه تحصیل تو ارشدشون انگلیسی نیست؟پس همه بلدن دیگه؟
    اینکه شاید همه بلد باشن دلیلی بر این نیست که شما تو محیط کاری نروژ و در برخورد با جامعه, بخوای به زبان غیر نروژی به مشتریانت سرویس بدی

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : امکان کار به زبان انگلیسی در نروژ

آره ولی وقتی همه کامل بلدن پس میشه دیگه چرا نشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin5555555 نمایش پست ها
    آره ولی وقتی همه کامل بلدن پس میشه دیگه چرا نشه؟
    من فک کنم شما اصلا پست چند تا قبل من رو نخوندین! اگرم خوندین لطف کنید یه نیگاه دیگه بندازید. ضرر نداره

Junior Member

سلام. نگران نباشید. حتی راننده های اتوبوس هم اونجا انگلیسی بلدن و مشکلی از بابت زبان نخواهید داشت.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

خوندم ولی این سوال و دارم دوست عزیزم کشوری که طبق آمار مردمش در مورد بلد بودن انگلیسی رتبه 1 جهان و داره و از 7 سالگی اجباری انگلیسی یاد میده و مجاور انگلستانه چرا به قول شما احتمال کار به زبان انگلیسی هست؟!این احتمال باید به یقین تبدیل بشه چون اونا به همون خوبی که نروژی حرح میزنند انگلیسی هم حرف میزنند دیگه درسته؟یعنی اگه به راننده مسیر و به انگلیسی گفتیم تعجب نمی کنه و میرسونتمون دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)