صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 1011121314151617181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 193 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

من شنیده بودم که برای اپلای در دانشگاه کوییزلند در مقطع دکتری، اول باید استاد پیدا کرد و استاد رو برای شروع دکتری متقاعد کرد و پروپوزال و ... و بعد پروسه ی اپلای و ...
    من رشته ی معماری هستم و زمینه ام انرژی و پایداری هست. الان که دارم دکتری رشته ی خودم رو نگاه میکنم یه روند اپلای متفاوت در سایت ارایه شده، به این صورت که اول باید یک پوزیشن از بین پروژه های موجود پیدا کرد من لینک رو میذارم ممنون میشم اگر کسی میتونه به من کمک کنه.
    سوالم این هست که آیا من دارم اشتباها چیزی رو متوجه میشم یا واقعا اپلای دانشگاه کوییزلند و یا صرفا رشته ی من متفاوت هست.
    https://future-students.uq.edu.au/st...al-design-1464

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    من شنیده بودم که برای اپلای در دانشگاه کوییزلند در مقطع دکتری، اول باید استاد پیدا کرد و استاد رو برای شروع دکتری متقاعد کرد و پروپوزال و ... و بعد پروسه ی اپلای و ...
    من رشته ی معماری هستم و زمینه ام انرژی و پایداری هست. الان که دارم دکتری رشته ی خودم رو نگاه میکنم یه روند اپلای متفاوت در سایت ارایه شده، به این صورت که اول باید یک پوزیشن از بین پروژه های موجود پیدا کرد من لینک رو میذارم ممنون میشم اگر کسی میتونه به من کمک کنه.
    سوالم این هست که آیا من دارم اشتباها چیزی رو متوجه میشم یا واقعا اپلای دانشگاه کوییزلند و یا صرفا رشته ی من متفاوت هست.
    https://future-students.uq.edu.au/st...al-design-1464
    این لینک و لینکهای شبیه به این شما رو با پروژه‌ها و فرصتهای تحقیقاتی مختلف دانشگاه کوئینزلند که زیر نظر اساتید مختلف انجام میشن آشنا میکنن و به شما در واقع کمک میکنن تا به نوعی استاد مورد نظرتون رو پیدا کنید. چرا که در واقع همونطور که خودتون متوجه شدید باید با اساتید تماس بگیرید و یکیشون قبول کنه که سوپروایزر شما بشه. چون وقتی برای PhD اپلای میکنید حداقل یک سوپروایزر رو باید معرفی کنید تا اون سوپروایزر از اپلیکیشن شما حمایت کنه که بتونید وارد پروسه رقابت برای دریافت اسکالرشیپ بشید.

موفق باشید

Banned

این ایجنت دیگه چه مسخره بازیه
    چرا این همه پیچیده میکنن اپلای رو استرالیاییها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)