صفحه 10 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در يك تصميم گيري مهم واقعا بين گريفيث و كوئينزلند موندم. لطفا راهنمايي كنيد.
    كوئينزلند كه شناخته شده ست و همه ميدونيم رنكش تو دنيا ٤٦ شه و حرف نداره ولي استاد من يه آدم كله گندست كه چون head فكالتي هست زياد ساپورتيو نيست از طرفيم من نميدونم فلوشيپ هاش چقدر كمك ميكنند. استاد گريفيث بسيار بسيار ساپورتيو هست حتي پيشنهاد كار بعد اتمام تزم هم بهم داده. ولي پروفسور نيست دكتره و به لحاظ علمي و مرتبه هم رنك گريفيث پايينتره هم استادش. البته من دو استاده هستم در گريفيث و اون يكي پرفسور قوي اي هست اما من اصلا تا حالا باهاش حرف نزدم فقط اسمش تو پروپوزالمه و اين استادم گفته اونم هست. از هر دو تا دانشگاه هم بورس دارم. هر دو پروژه هم خوبن. فقط كوئينزلند گرچه خيلي استاد خفنيه و مقاله تو nature داره ولي مثل گريفيث ساپورتيو نيست و ميگن خيليم سختگيره. و از دانشجوي phd توقعش بالاست.
    يكي از بچه ها هم ميگفت كوئينزلند سالي يكبار ارزيابي داره كه اونجا پدرت در مياد و خيلي سختگيرن ولي گريفيث ازين ارزيابي ها نداره.
    حالا بگيد من چيكار كنم؟ اگه گريفيث رو انتخاب كنم سطح و رنك دانشگاه پايينه اگه كوئينزلند رو انتخاب كنم ميترسم استادش حمايت نكنه و وسط كار مجبور شم استاد عوض كنم.
    نظرتون را لطفا بگيد؟ هر دو تا پروژه هم خوبن
    به من بگيد اولويت با رنك دانشگاه و مرتبه استاده يا ساپورتيو بودن استاد مهم تره؟
    سلام. تبریک میگم بهتون. من تجربه دوستم رو بهتون میگم که زیاد روی قول و قرار استاد حساب نکنید. استادتون الان تضمین میکنن که 100 درصد کارتون اکی هست؟ ممکنه فردا به هر دلیلی مشکلی پیش بیاد و منصرف بشید از همکاری با هم. به نظر من اگر از دانشگاه خوب و استاد خوب فارغ التحصیل بشید مشکل کار ندارید. من اگر تو موقعیت شما بودم کوینزاند رو انتخاب میکردم چون توی پروسه اپلی فهمیدم که نمیشه روی حرف استاد حساب کرد.

ممنون از راهنماييتون. خودم هم همين فكر شمارو كردم كه ممكنه وعده هاي استاد صد در صد در آينده اتفاق نيفته. ولي اگه واقعا تو پروژشون موفق بشن اينده شغلي من تضمينه استاد ايرانم هم ميگفت معمولا اوناييكه گرنت دارن بهترن و گفت برو ريفيث. كار سخت تو استراليا گير مياد. اون استاده هم اگه خيلي سختگير باشه اذيت ميشي.
    والا نميدونم. كاش يكي بود از نزديك آزمايشگاه كوئينزلندو ميديد و بمن ميگفت ساپورتيو اند يا نه. اگه ساپورتيو باشه با كله ميرم. ولي حيف كه دسترسي ندارم. اينم از معايب اپلاي تو خارج. همه چي شانسيه

Junior Member

من در مورد استاداتون چیزی نمیدونم ولی به نظرم با اساتید چینی یا چشم بادومی برندارید چون بیشتر اذیت می کنند. اساتید استرالیایی بعد از فارغ التحصیل بیشتر میتونن کمکتون کنن. به علاوه در نظر بگیرید که میخواید توی این 4 سال کمی هم لذت زندگی رو ببرید وگرنه توی همین ایران میموندید. به نظرم اخلاق استاد خیلی مهمه. به بچه های ایرانی اونجا ایمیل بزنید و باهاشون اسکایپ کنیدو آمار استادارو بگیرید.

ممنون از راهنماييتون. خودم هم همين فكر شمارو كردم كه ممكنه وعده هاي استاد صد در صد در آينده اتفاق نيفته. ولي اگه واقعا تو پروژشون موفق بشن اينده شغلي من تضمينه استاد ايرانم هم ميگفت معمولا اوناييكه گرنت دارن بهترن و گفت برو ريفيث. كار سخت تو استراليا گير مياد. اون استاده هم اگه خيلي سختگير باشه اذيت ميشي.
    والا نميدونم. كاش يكي بود از نزديك آزمايشگاه كوئينزلندو ميديد و بمن ميگفت ساپورتيو اند يا نه. اگه ساپورتيو باشه با كله ميرم. ولي حيف كه دسترسي ندارم. اينم از معايب اپلاي تو خارج. همه چي شانسيه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بله منم تاکید میکنم استاد خوب میتونه خیلی کمک کنه... رنک دانشگاه اینده کسی را تضمین نمیکنه.... استاد قوی در دانشگاه متوسط بهتر از استاد بد در دانشگاه تاپه!
    هردو استاد را مقایسه کنید و اینده کاری و زمینه کاری هم در نظر بگرید

نقل قول نوشته اصلی توسط rasi296 نمایش پست ها
    من در مورد استاداتون چیزی نمیدونم ولی به نظرم با اساتید چینی یا چشم بادومی برندارید چون بیشتر اذیت می کنند. اساتید استرالیایی بعد از فارغ التحصیل بیشتر میتونن کمکتون کنن. به علاوه در نظر بگیرید که میخواید توی این 4 سال کمی هم لذت زندگی رو ببرید وگرنه توی همین ایران میموندید. به نظرم اخلاق استاد خیلی مهمه. به بچه های ایرانی اونجا ایمیل بزنید و باهاشون اسکایپ کنیدو آمار استادارو بگیرید.

Junior Member

سلام
    من هر دو دانشگاه رو از نزدیک دیدم، جفتشون خوب و عالین، به نظر من که اصلاً فنی هم نیست UQ و نگران هیچی نباشید، هم campus خوب و عالی داره هم سطحش بالاتره، ایرانیهای UQ خیلی فعالترن و از بابت استاد و بقیه چیزا کمک میکنن
    سلام دوستان. من در يك تصميم گيري مهم واقعا بين گريفيث و كوئينزلند موندم. لطفا راهنمايي كنيد.
    كوئينزلند كه شناخته شده ست و همه ميدونيم رنكش تو دنيا ٤٦ شه و حرف نداره ولي استاد من يه آدم كله گندست كه چون head فكالتي هست زياد ساپورتيو نيست از طرفيم من نميدونم فلوشيپ هاش چقدر كمك ميكنند. استاد گريفيث بسيار بسيار ساپورتيو هست حتي پيشنهاد كار بعد اتمام تزم هم بهم داده. ولي پروفسور نيست دكتره و به لحاظ علمي و مرتبه هم رنك گريفيث پايينتره هم استادش. البته من دو استاده هستم در گريفيث و اون يكي پرفسور قوي اي هست اما من اصلا تا حالا باهاش حرف نزدم فقط اسمش تو پروپوزالمه و اين استادم گفته اونم هست. از هر دو تا دانشگاه هم بورس دارم. هر دو پروژه هم خوبن. فقط كوئينزلند گرچه خيلي استاد خفنيه و مقاله تو nature داره ولي مثل گريفيث ساپورتيو نيست و ميگن خيليم سختگيره. و از دانشجوي phd توقعش بالاست.
    يكي از بچه ها هم ميگفت كوئينزلند سالي يكبار ارزيابي داره كه اونجا پدرت در مياد و خيلي سختگيرن ولي گريفيث ازين ارزيابي ها نداره.
    حالا بگيد من چيكار كنم؟ اگه گريفيث رو انتخاب كنم سطح و رنك دانشگاه پايينه اگه كوئينزلند رو انتخاب كنم ميترسم استادش حمايت نكنه و وسط كار مجبور شم استاد عوض كنم.
    نظرتون را لطفا بگيد؟ هر دو تا پروژه هم خوبن
    به من بگيد اولويت با رنك دانشگاه و مرتبه استاده يا ساپورتيو بودن استاد مهم تره؟

دوستان عزیز سلام
    من در شرایط سختی گرفتار شدم، بورس دانشگاه گریفیس اومد اما من دانشگاه کوئینزلند پذیرش آنکاندیشنال رو دارم و اسمم در ترم پیش رو برای بورس ثبت خواهد شد. آیا من میتونم برم گریفیث و بعد که بورسم اومد از گریفیث بیام کوئینزلند. بورس من بورس خود دانشگاهه. به نظر شما من چیکار میتونم بکنم که کوئینزلند رو از دست ندم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اگر منظورتون اینه که با بورس گریفیث برید اون دانشگاه دیگه خیلی امکانش وجود نداره چون بورس دانشگاهی دارید... اگر IPRS بود امکان داشت در صورت موافقت دانشگاه ها...
    نقل قول نوشته اصلی توسط topmanagers نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من در شرایط سختی گرفتار شدم، بورس دانشگاه گریفیس اومد اما من دانشگاه کوئینزلند پذیرش آنکاندیشنال رو دارم و اسمم در ترم پیش رو برای بورس ثبت خواهد شد. آیا من میتونم برم گریفیث و بعد که بورسم اومد از گریفیث بیام کوئینزلند. بورس من بورس خود دانشگاهه. به نظر شما من چیکار میتونم بکنم که کوئینزلند رو از دست ندم.

ممنون دوست عزیز، منظورم انصراف از دانشگاه گریفیث به همراه بورسشه، کوئینزلند خودش به من بورس میده.
    منظورم تعویض دانشگاهمه. اون که بورس گریفیثه و به خودش مربوطه. به عنوان مثال، من یکی دو ماه بعد از رفتن به گریفیث، انصراف بدم و بیام کوئینزلند.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

مشکلی نداره فقط باید با هماهنگی سفارت باشه و سی او ای جدید باید بگیرید ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط topmanagers نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، منظورم انصراف از دانشگاه گریفیث به همراه بورسشه، کوئینزلند خودش به من بورس میده.
    منظورم تعویض دانشگاهمه. اون که بورس گریفیثه و به خودش مربوطه. به عنوان مثال، من یکی دو ماه بعد از رفتن به گریفیث، انصراف بدم و بیام کوئینزلند.

نکته آخر، آیا دانشگاه گریفیث جریمه ای برای من در نظر می گیره بابت انصراف؟
    آیا روند صادر شدن سی او ای جدید و مکاتبه با سفارت راحت و بدون دردسره؟ زود موافقت می کنند ؟
    آیا از بچه ها کسی هست یا میشناسید که این کار رو انجام داده باشه؟ اگر اطلاعات تماس یا ایمیلی ازش دارید ممنون میشم برای من بفرستبد.
    ممنون حامد عزیز

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)